HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jel spreman netko od Vas i navesti vaše “miljenice”

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!

[smiley8]

Vidim da imamo novog člana Cayman-a.Nadam se da si svjestan koji si teret na sebe preuzeo,ime Cayman na ovom forumu je sinonim za konstruktivno pisanje i davanje savjeta zahvaljujući dugogodišnjem iskustvu!

Novac je kisik burze!

dali nam moze netko reci kakva je situacija u Londonu na otvaranju,hvala

Ogromnu lovu je HT ovim IPO-m dobio na račune , ima gotovo misec dana ,oročeno u nekoj banci za taj period HT-u super izvanredni prihod…….

Evo londona na 74 USD …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

preokret!!!
nakon jutarnjeg minusa u londonu, zadnja cijena 74 dolara i plus od 2,78%[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

koliko je bila cijena u londonu u petak

Evo i moj prvi post….

Investiram otprilike godinu dana i do sada sam uglavnom isao teorijom čorave kokoši i uspio ostvariti odredjeni profit ( uključujući inu i magmu ). Mislim da pisete prave stvari i dajete podrsku jedni drugima. Ono sto mene vodi na cifru od min. 450kn jest činjenica da su fondovi u startu kupovali po prilično visokoj cjeni i da će dalje kupovati od paničara drugi tjedan i time je rušiti do 350kn. Cijelo vrijeme si postavljam pitanje hoće li mali izdržati pritisak recimo 5,6 mjeseci ili će se zadovoljiti teorijom kako je susjed prodao pa bi trebali i oni. Isplati li se dio od tri paketa ostaviti na rok duži od 2,3 godine?[smiley10]

NEW GOLD DREAM

na kojoj stranici mogu pratiti London


Evo londona na 74 USD …

di ti to vidis?

ah kak se ask dobro postavio na 400 kn iliti 77 us.bit ce ovdje danas rasta

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close