HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,38
37.594
1,161
32,30
32,40
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


‘Neto dobit je povećana za 2,4 posto i iznosi 1,8 milijardi kuna’ I onda mi netko spočitava za target od 1.000,00 kn. [smiley8][smiley8][smiley8][smiley8][smiley8]

…kojih 1000 kn u narednih par mjeseci,ma kada prođe ova euforija sa više od 380-500 kn ode ona do neba,ali tko ima živaca držati ju par mjeseci,do tisućaka će i doći. A tko čeka,…. dočeka… Ali malo nas je tako jakih živaca….[smiley7][smiley7][smiley7][smiley7][smiley7][smiley7]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


E,Looka Borna ne bih ih ja toliko žalila,samo na T HT u petak su zaradili na provizijama preko dva milijuna kuna…,a što tek slijedi…[smiley10]

Ne znam kako si dosla do ove brojke od preko 2 mil. kuna, jer provizije i sumu transakcija (kupnja-prodaja)brokerskih kuca i nije bas lako izracunati pri ovolikim prometima.[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Ja jos imam sve pakete i mislim malo cekati, ali ne vjerujem da ce uopce brzo na razine od 1000…

budimo realni..
sve preko 500 je i vise nego dobro

Blago siromašnima duhom...


BAKICAAA:

E,Looka Borna ne bih ih ja toliko žalila,samo na T HT u petak su zaradili na provizijama preko dva milijuna kuna…,a što tek slijedi…[smiley10]

Ne znam kako si dosla do ove brojke od preko 2 mil. kuna, jer provizije i sumu transakcija (kupnja-prodaja)brokerskih kuca i nije bas lako izracunati pri ovolikim prometima.[smiley9]

Pa negdje između 2 i 3 milijuna je i po meni. S obzirom na promet i da svaka strana plaća troškove transakcije, dakle prosječno preko 1% po transakciji.

Gdje se ono može s malim kašnjenjem pratiti trgovanje HT na LSE?

No respect

Kolega,
imate dva mjesta (ima ih i više naravno) [smiley11]

Vaš link

Vaš link

La vita e bella!

Današnji dan u Londonu bi mogao biti znakovit za naš utorak.
Baš me zanima da li će naše brokerske kuće stvarno imati zatvorena vrata samo za svoje klijente ili i za moguću povoljniju kupnju u Londonu.
A možda se cijena u Londonu izjednači sa našom zadnjom. [smiley1]
A možda ju i prijeđe.
A možda su i u šumi.[smiley1][smiley1][smiley1]

La vita e bella!

samo se nadam da se neće ponovit DT:

http://finance.yahoo.com/q/bc?s=DTE.DE&t=my&l=off&z=m&q=l&c=

[smiley2] Znam da nema veze ali svejedno mi ne uljeva povjerenje…..[smiley1]


Današnji dan u Londonu bi mogao biti znakovit za naš utorak.

Itekako će biti znakovit. Ovisno o ishodu, može biti presudan za sutrašnje stanje cijele naše Burze.

Ako dodatno padne danas, onda nas sutra očekuje korektivan dan, dan rasprodaje i kupovine HT. Već se u petak vidjelo da kako HT pada, ljudi izlaze iz dionica i kupuju HT.
Ako bi taj pad bio značajniji, tj. završi u Londonu danas oko 350, bit će pakleno jutro.

Val panike i pohlepe, od rasprodaje HT, preko rasprodaje dionica za ulazak u “jeftin” HT.

Hvala za linkove. Kad po našem vremenu starta trgovanje na LSE? 10:30?

No respect


Posejdon: ” Današnji dan u Londonu bi mogao biti znakovit za naš utorak. ” Itekako će biti znakovit. Ovisno o ishodu, može biti presudan za sutrašnje stanje cijele naše Burze. Ako dodatno padne danas, onda nas sutra očekuje korektivan dan, dan rasprodaje i kupovine HT. Već se u petak vidjelo da kako HT pada, ljudi izlaze iz dionica i kupuju HT. Ako bi taj pad bio značajniji, tj. završi u Londonu danas oko 350, bit će pakleno jutro. Val panike i pohlepe, od rasprodaje HT, preko rasprodaje dionica za ulazak u “jeftin” HT. Hvala za linkove. Kad po našem vremenu starta trgovanje na LSE? 10:30?

ako bi sutra doslo do rasprodaje/korekcije radi kupovine HT-a, to bi morali biti dosta hrabri ulagaci, ili pravi znalci koji su sigurni u jaki rast HT-a, pa im nije zao opet prodavati “miljenice” s popustom… nadam se da to necemo opet gledati

“Please, God, Just One More Bubble.”

Genoveze
korisnik od: 30.07.2007.
lokacija:
broj poruka: 9
Ali će uskoro taj zakon doći,naime egzistiram u Sloveniji i Hrvatskoj,svi ti zakoni su se postepeno uvodili u Slo i povremenimpraćenjem događaja vidim Hr ide istim koracima i postepeno uvodi zakone,mislim da evropa to traži a ovi moraju izvršavat…. porez na kapitalnu dobit SDP uvodi zbog pritisaka EU-a.. to je neka bakica na placu ti rekla…. uh nisi ni svjestan koliko si sretan svjetom seces bez brige I pameti… kad dodes na vlast formiras vladu I onda imas probleme zbog interesa EU-a a ova propaganda je zbog proletera koji su jalni na cijeli svijet a oni imaju pravo glasa I crveni kmeri s njima racunaju… Ti neznas fundamentalno razmisljanje prosjecnog hrvata, sretan je kad susedu crkne krava a ne poduzima nis ak je njegova jalova (ne moze imati maloga teleka) …vidi se da si slovenac sam pazi da te samodol ne skuzi ides zatvora….

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Genoveze
korisnik od: 30.07.2007.
lokacija:
broj poruka: 9
Ali će uskoro taj zakon doći,naime egzistiram u Sloveniji i Hrvatskoj,svi ti zakoni su se postepeno uvodili u Slo i povremenimpraćenjem događaja vidim Hr ide istim koracima i postepeno uvodi zakone,mislim da evropa to traži a ovi moraju izvršavat…. porez na kapitalnu dobit SDP uvodi zbog pritisaka EU-a.. to je neka bakica na placu ti rekla…. uh nisi ni svjestan koliko si sretan svjetom seces bez brige I pameti… kad dodes na vlast formiras vladu I onda imas probleme zbog interesa EU-a a ova propaganda je zbog proletera koji su jalni na cijeli svijet a oni imaju pravo glasa I crveni kmeri s njima racunaju… Ti neznas fundamentalno razmisljanje prosjecnog hrvata, sretan je kad susedu crkne krava a ne poduzima nis ak je njegova jalova (ne moze imati maloga teleka) …vidi se da si slovenac sam pazi da te samodol ne skuzi ides zatvora….

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


ako bi sutra doslo do rasprodaje/korekcije radi kupovine HT-a, to bi morali biti dosta hrabri ulagaci, ili pravi znalci koji su sigurni u jaki rast HT-a, pa im nije zao opet prodavati “miljenice” s popustom… nadam se da to necemo opet gledati

Znam da su to neke kolege forumaši činili već u petak, čim je krenuo HT ispod 400. [smiley10]

O hrabrosti i znanju nekom drugom zgodom. Sve ovo oko HT nisu normalne okolnosti, pa nema ni racionalnosti.

Jesu li bili “normalni” kad su rasprodavalji portfelje u minusu zbog ulaska u HT? A znamo koliko ih je to učinilo.

No respect

New Report

Close