HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 11:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,38
62.373
1,926
32,30
32,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne kužim u čemu je problem?

Ja nisam napisao da ‘ovo ide na 1.000,00.’ Napisao sam da ne ću prodavati neko duže vrijeme, dok traje ovaj cirkus i igre oko paketa, malih i velikih. Na 500,00 kn ćete svi prodavati. A ja ću čekati ako treba i dvije godine, pa ćemo onda vidjeti. I ne ću dokupljivati. [smiley7]

I love the Smell of Profits in the Morning

ma u redu. samo ako se ništa ekstra ne dogodi mislim da ćeš se načekati za tih 1.000. ja ne vidim za to potencijala sa sadašnjim info u tom vremenu.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

A koja su predviđanja kad bi ovo moglo doseći 500tinjak kuna i zašto????????

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....


ma u redu. samo ako se ništa ekstra ne dogodi mislim da ćeš se načekati za tih 1.000. ja ne vidim za to potencijala sa sadašnjim info u tom vremenu.

kako ne vidiš, pa pogledaj na kojim nivoima se nalaze firme na našem tržištu … ajde navedi bolje firme od HT-a, a da ih fondovi mogu imati u svom portfelju …

mislim da će za ovu dionicu presudnu ulogu imati psihologija, a ne pokazatelji … kako bilo, zapakirana je tik do Industrice i čeka bolje dane … meni je 500,00 kn malo i nikuda mi se ne žuri …

I love the Smell of Profits in the Morning

samo jedna jedina stvar me brine
a to je količina novca na LSE
ako sutra bude sumanuta kupovina to je dobro…
a ako ne bude nego se tamo stabilizira cijene na 70-75 USD-a to je sranje…
ali mišljenja sam da će domaći to sve pokupovati ako budu imali para toliko

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


Cijenjeni kolege, da se i ja uključim, naime mislim da će veliku, ako ne i presudnu ulogu u formiranju cijene tht (pored rasprodaje velikog broja ljudi zbog kredita, želje za brzom zaradom itd.) formirati kretanje cijene na londonskoj burzi. Čista logika pa nije nitko blesav pogotovo ne neki fond menadzer da kupuje ovdje po 500 kn, kad u londonu mozda moze po 330 kn. Ovo vrijedi daleko vise to se slazem, ali npr. u usporedbi s Inom gdje je u prvim danima zanemarivo mali nbroj građana odmah prodao dionice, ovdje će bojim se biti upravo obrnuto, previše je ljudi kupilo koji nemaju daljnjih ambicija u investiranje osim, ako se ne radi o nekom IPO-u. To će po svemu sudeći dovesti do rušenja cijene. Ako se stavimo u ulogu fond menadera koji su svjesni toga onda bi smo svi tako postupili da smo na njihovom mjestu. Zasto kupiti skupo kad moze upola jeftinije. Cijena će doseći 500-600 kn, samo pitanje kada. Bojim se da bi se mogli načekati, a do tada ko živ ko mrtav. Inače ja planiram dokupiti po 350 kn ako bude prilike, ali se bojim scenarija Magme jer bi u ovom slučaju izuvanje malih moglo potrajati mjesecima, a do tada je teško očekivati znatan skok u cijeni.

ovako london ima jako malo i ovdje se cijena formira,na LSE je vec razgrabljeno negdje cca40% je otislo i to vjerojatno Hrvati pobrali.Ovdje je potraznja bila ogromna tak da ce se sve razgrabiti pogotovo po ovako niskoj cijeni koje nude gradjani ko da je 2. IPO.Dionica ima buducnost,ponuda za kupnju slo.T.,dividenda,monopol koji ce biti jos par godina,okruzenje drugih…to dize cijenu.Nek me kolege isprave ak sam negdje u krivu

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

vodoinst, 07.10.2007. u 23:57
marinko
Ovo jednostavno nije točno jer broker ili ovlašteno društvo na osnovu Zakona o tržištu vrijednosnih papira ima pravo zadati ‘zbirni nalog’ ili ‘blok transakciju’ koji su u načelu sastavljeni od više naloga.Pri tome se ta transakcija na BTS sustavu vidi kao jedna transakcija.

Marinko, to na što se ti pozivaš je stavljeno van snage. Nema više blok transakcija. Ako ne vjeruješ – raspitaj se kod brokera. Može opklada?

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Intervju – Ivica Mudrinić, predsjednik Uprave T-HT-a

http://www.eukonomist.com/index.php?option=com_content&task=view&id=73&Itemid=87

Ukratko mogu reći; vrlo zanimljivo, te nam govori o zapravo daljnoj strategiji T-ht-a, te njegovoj tržišnoj usmjerenosti, a kao šlag na kraju bilo je govora o nerješenim DTK kablovima.

Uživajte!

Dozvolite da i ja iznesem svoje mišljenje o ovoj dionici:
1. HT-R-A će vrlo brzo ući u CROBEX
2. Iduće godine rast indeksa burze je minimalno 40 %, pa tako i dionice HT
3. U toku iduće godine biće isplaćena dividenda ( koliko je samo poziva napravljeno oko ovoga IPO-a)
4. 5.10.2008. vlada daje 1 na 10 – količinski rast od 9,52% za puni paket
5. Do kraja godine ide još 7% dionica zaposlenim i umirovljenim djelatnicima tako da bitnijeg rasta nema prije okončanja tog procesa ( paralele je INA)
6. Prvi dan trgovanja su fondovi zauzimali cijenu da je postave na realne okvire prije izbora
7. A kako neki forumaši nazivaju bakice i penziće paničarima koji su prvi dan uspjeli oboriti cijenu je samo stvar njihove loše procjene. Zar je moguće da je kumica iza brega prije stigla do brokera i uspjela registrirati u SDA mobilnim telefonom od forumaša koji koristi ATM , super brzu internet vezu….?????

[smiley2]

poslije bitke svi su vojnici generali

‘Neto dobit je povećana za 2,4 posto i iznosi 1,8 milijardi kuna’

I onda mi netko spočitava za target od 1.000,00 kn. [smiley8][smiley8][smiley8][smiley8][smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning

Che: ” Cijenjeni kolege, da se i ja uključim, naime mislim da će veliku, ako ne i presudnu ulogu u formiranju cijene tht (pored rasprodaje velikog broja ljudi zbog kredita, želje za brzom zaradom itd.) formirati kretanje cijene na londonskoj burzi. Čista logika pa nije nitko blesav pogotovo ne neki fond menadzer da kupuje ovdje po 500 kn, kad u londonu mozda moze po 330 kn. Ovo vrijedi daleko vise to se slazem, ali npr. u usporedbi s Inom gdje je u prvim danima zanemarivo mali nbroj građana odmah prodao dionice, ovdje će bojim se biti upravo obrnuto, previše je ljudi kupilo koji nemaju daljnjih ambicija u investiranje osim, ako se ne radi o nekom IPO-u. To će po svemu sudeći dovesti do rušenja cijene. Ako se stavimo u ulogu fond menadera koji su svjesni toga onda bi smo svi tako postupili da smo na njihovom mjestu. Zasto kupiti skupo kad moze upola jeftinije. Cijena će doseći 500-600 kn, samo pitanje kada. Bojim se da bi se mogli načekati, a do tada ko živ ko mrtav. Inače ja planiram dokupiti po 350 kn ako bude prilike, ali se bojim scenarija Magme jer bi u ovom slučaju izuvanje malih moglo potrajati mjesecima, a do tada je teško očekivati znatan skok u cijeni. ” ovako london ima jako malo i ovdje se cijena formira,na LSE je vec razgrabljeno negdje cca40% je otislo i to vjerojatno Hrvati pobrali.Ovdje je potraznja bila ogromna tak da ce se sve razgrabiti pogotovo po ovako niskoj cijeni koje nude gradjani ko da je 2. IPO.Dionica ima buducnost,ponuda za kupnju slo.T.,dividenda,monopol koji ce biti jos par godina,okruzenje drugih…to dize cijenu.Nek me kolege isprave ak sam negdje u krivu
[/quote]

Nadam se da ste u pravu, sličnog sam mišljenja samo je pitanje kada, da li će taj očekivani skok na realnu vrijednost doći u neko skoro vrijeme ili tek za godinu dvije. Pitanje je kolika je mogućnost širenja tj. rasta prihoda T-coma obzirom na konkurenciju koja je sve jača. Kroz idućih 5 godina mislim da nema brige, ali vremenom će vjerujem gubiti dio kolača i sve će manje biti ono što je nekad bio , dakle apsolutni monopolist u ovom biznisu. Vjerujem da će neke druge dionice ostvariti mnogo značajniji rast od t-coma kroz godinu dana, ova histerija je čisto psihološka i ništa drugo. U svakom slučaju ću uzeti ponovno ovu dionicu ako padne na dobru cijenu što mislim da hoće ubrzo, i ostaviti je najdulje dvije godine.


karlo28: ” southend: ” Tenkista ajde mi sračunaj koliko se dionica dobije na 35000kn i 30000kn?čekam odgovor.. ” 35000 kn = 58 dionica 30000 = 49 ” Skoro kolega! [smiley2] Točan odgovor je: 35.000= 58 kom 30.000 = 50 kom

Da se nevodi borba oko toga koliko je tko dionica dobio, zar neće nam SDA poslati papir poštom o prenosu dionica na naše ime sa točnim brojem dionica

New Report

Close