HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 14:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ali će uskoro taj zakon doći,naime egzistiram u Sloveniji i Hrvatskoj,svi ti zakoni su se postepeno uvodili u Slo i povremenimpraćenjem događaja vidim Hr ide istim koracima i postepeno uvodi zakone,mislim da evropa to traži a ovi moraju izvršavat.

Negdje sam načuo,makar ne vjerujem, da će hanfa kontrolirat sve punomoći

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

ja neznam sta ljudi ovdje kemijaju citajuci neke likove ispada da t-ht vrijedi deset kuna a ostalo je bauk, ljudi nemojte biti naivni tht vrijedi puno vise od trenutne cijene na burzi, ako su je oni prodali jeftino i sada im je zao pa pricaju gluposti, ispod 550kn nemojte se zadovoljiti zaradom, nebudite ovce, a ostalima me! me! meee![smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Sav sam uzbuđen jedva čekam london sutra hihihihi

I has the money, what I do wif it?


fazan: ” kokosar: ” fazan: ” 1375 paketa po 63 dionice je prošlo! ” Odakle znaš? ” copy paste u excel, pa filter i dobiješ ovaj podatak … ” Po tvojoj logici, jel moguce da je proslo 10 000 paketa kako pisu u Vecernjem u petak?

Po mojoj logici, ispada da je nešto više od 1.000 ljudi prodalo u petak. Ostalo su fondovske igre.

HT je zapakiran u mojem portfelju. Nema prodaje dok cijena ne dosegne 1.000,00. Mogu ja čekati nije greda, ako treba i dvije godine.

I love the Smell of Profits in the Morning


HT je zapakiran u mojem portfelju. Nema prodaje dok cijena ne dosegne 1.000,00. Mogu ja čekati nije greda, ako treba i dvije godine.

Pa ja mislim da bi svi potpisali čekati 2 godine da ode na 1.000.

No respect


fazan: ” HT je zapakiran u mojem portfelju. Nema prodaje dok cijena ne dosegne 1.000,00. Mogu ja čekati nije greda, ako treba i dvije godine. ” Pa ja mislim da bi svi potpisali čekati 2 godine da ode na 1.000.

Pa čekaj onda!

I love the Smell of Profits in the Morning


Pa čekaj onda!

Pa kad neće bit 1000.

No respect


fazan: ” Pa čekaj onda! ” Pa kad neće bit 1000.

Zašto ne bi bilo?

Blue chip, dividenda, monopol na pretplatu, fondovske igre …

I love the Smell of Profits in the Morning

Cijenjeni kolege, da se i ja uključim, naime mislim da će veliku, ako ne i presudnu ulogu u formiranju cijene tht (pored rasprodaje velikog broja ljudi zbog kredita, želje za brzom zaradom itd.) formirati kretanje cijene na londonskoj burzi. Čista logika pa nije nitko blesav pogotovo ne neki fond menadzer da kupuje ovdje po 500 kn, kad u londonu mozda moze po 330 kn. Ovo vrijedi daleko vise to se slazem, ali npr. u usporedbi s Inom gdje je u prvim danima zanemarivo mali nbroj građana odmah prodao dionice, ovdje će bojim se biti upravo obrnuto, previše je ljudi kupilo koji nemaju daljnjih ambicija u investiranje osim, ako se ne radi o nekom IPO-u. To će po svemu sudeći dovesti do rušenja cijene. Ako se stavimo u ulogu fond menadera koji su svjesni toga onda bi smo svi tako postupili da smo na njihovom mjestu. Zasto kupiti skupo kad moze upola jeftinije. Cijena će doseći 500-600 kn, samo pitanje kada. Bojim se da bi se mogli načekati, a do tada ko živ ko mrtav. Inače ja planiram dokupiti po 350 kn ako bude prilike, ali se bojim scenarija Magme jer bi u ovom slučaju izuvanje malih moglo potrajati mjesecima, a do tada je teško očekivati znatan skok u cijeni.


Zašto ne bi bilo?

Blue chip, dividenda, monopol na pretplatu, fondovske igre …

plus ozbiljno povećanje prihoda zbog porasta TK tržišta (posebno fiksne) + povećanje produktivnosti (ipak su još firma u razvoju) … ide to na 3000.
ma daj.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

a kolika bi tribala bit isplata dividente po jednoj dionici? okoprilike, u odnosu na prošle godine?

ko je jamio-jamio je!

New Report

Close