HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 16:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

s cim se jos nasi dionicari bore, koliko dionica su kupili… mislim strasno bilo je I na dnevniku cak,… uplacen iznos mnozis s 0,4446 I podjelis s 265 I pun broj je broj tvojih dionica… navijam za cijenu od 318 a to ti je negdje izmedu 19 I 21 % prinosa od cijene ipoa ili za jedan veci televizor da mozete gledati BB jel tam su tak pametni bas skoro na tvojoj razini, mozda ti zracunaju kolko mozes dobit da prodas za godinu dana, mislim posejdon I ja to nemozemo….

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

eh da proviziju brokeru placate na prodajnu cijenu a ne samo na prinos… mada sam uvjeren da ce neki pokusati smuljat da plate na prinos jer su ionako zakinuti sta I’m nije prosla cijela uplata… uh jadni nam brokeri, treba I’m platit beneficiran staz jer je svaka placa premala poslije ovoga sto ih je pogodilo….

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Halo kolega L&B. Ne se živcirati. Netko je zadovoljan s TV-om i BB na novom TV-u, ali mislim da većina nas koji tu pišemo i čitamo ne razmišlja na taj način (barem se nadam). Dakle, to je normalan folkor.

Brokeri će u ovom slučaju malo nastradati, ali tako je u svakom poslu gdje se radi s ljudima. Ništa drugačije nije doktorima ni konobarima niti bilo kome drugom (profesori tek)…. Sada se strpiti da se takvi istovare, po mogućnosti mi se povoljno utovarimo i ”kreće voz” kako bi to rekli naši susjedi

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

za sve koji još uvjek traže koliko su kupili dionica te koliko će im se novaca vratiti..

http://www.erstebank.hr/

u doljnjem lijevom kutu imate simpatičan kalkulator…erste garantira[smiley2]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

sjela lova od povrata, na sva ali barem nešto, provjerite si erste račune

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

provjerio ja al nista[smiley3][smiley5]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

ni kod mene

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Conan: ” tenkista: ” Nisam sve čitao ali vidim da mnogi misle da će cijena dolje. Varaju se. Ja već u utorak, kao i većina vas, mogu kupovati od povrata HT koji stiže u petak, jer datum namire dok kupujemo je 3 dana kao i kad prodajemo. Tako da će nas previše čekati na 350 kn i nećemo moći dočekati. Probat ću ali sumnjam da će proći. Ako dionica do petka neće biti 420 kn prestajem se baviti ovim poslom. Pozdrav! P.S. A da prodajem po ovim cijenama, ni u ludilu tak nešto ne riskiram , jer šanse da kupim jeftinije su 5 %. ” Ovaj post ću čuvati do petka !!!!!!!!!!!!!!!! ” ma puste navlakače na ovu ili onu stranu… možemo se jedino smijati po meni šanse za zaron do 350 do kraja tjedna su veće od rasta preko 400 prvi znaci ozbiljnijeg rasta su idealni za thjedan od ponedjeljka idućeg… domaći fondovi su se isparzniili u Londonu, kupujući jeftino i day tradajući prema usporenim svojim kolegama, kojima su na ZSE prodavali… dakle imaju opet istu lovu samo oplemenjenu, ali ne i potrbite dionice… s dionicama će se namiriti u ovom tjednu što od malih koji će prodavati upravo kako fondovi budu htjeli, a njih će diktirati LSE.. onaj drugi tjedan će i LSE isplahnuti u onom obliku kakvog smo ga videjli u petak i kakvog ćemo ga dijelom gledati još ovaj tjedan… mali koji su izašli izašli su… Od 5.10. stiže friška lova koja će možda i 50% povrata ići nazad u fondove… i tada će fondovi ponovno imati frišku lovu i glavni cilj će im biti kupovati HT…. a neće imati od koga… LSE će biti manje više u njihovim rukama, tj. ako su preprodali doma onda je kod Mirovinskih, a ona to drže ko zlato… mali će se rasprodati do petka na ovim razinama do 400…. dakle imat će love a neće imati kvalitetnu dionicu koju pošto poto moraju imati… a nije stvar da neće biti ponude, nje će biti ali na većim razinama… i tada krećemo gore[smiley2]

Koega lijepo gradiš ideju, ali tu su INGRA , IGH , TEHNIKA ,ATPL , VIJADUKT ,LEDO , CROS …imati će oni kuda uložiti .

A tu ih čekamo , HT je dječja igra za narod !!

pa VIRO i HDEL … .
Imati će oni puno mjesta za ulaganje !

HE-HE!!!

opet sam se igrao sa “programom svih programa ” Excelom, pa sam napravio dnevni hod cijene HTa analizirajući prvi dan trgovanja.
Tu vam je uz grafički prikaz cijene i popis svih transakcija.

Svaka čast!


Taj zakon je smrt za nase malo trziste i jos ovisi kolki bude porez.Pa to je neka srednja godisnja placa koja je dozvoljena da ne platis porez na dobit.

A tek koji udar na likvidnost!
Scenarij: Roditelji imaju po SDP-u viška kvadrata, jer žive sami u 80m2. Dakle, da bi izbjegli porez trebaju prodati stan i preseliti u manji. Razliku novca ne smiju staviti na banku, jer će im oporezovati. Rezultat – ljudi će sve više lovu držati doma što će smanjiti dotok kešovine u banke, a što će opet poskupiti kredite i smanjiti investicije. Smanjenje investicija će utjecati nagativno na burzu ionako ugroženu smanjenim obimom trgovanja radi straha od oporezivanja. Zatvoren krug [smiley1]

Malo karikiram, ali zakon mi se definitivno ne sviđa.

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti


eh da proviziju brokeru placate na prodajnu cijenu a ne samo na prinos… mada sam uvjeren da ce neki pokusati smuljat da plate na prinos jer su ionako zakinuti sta I’m nije prosla cijela uplata… uh jadni nam brokeri, treba I’m platit beneficiran staz jer je svaka placa premala poslije ovoga sto ih je pogodilo….

E,Looka Borna ne bih ih ja toliko žalila,samo na T HT u petak su zaradili na provizijama preko dva milijuna kuna…,a što tek slijedi…[smiley10]

New Report

Close