HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 00:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Lejzer…Ovako Službeno je prodano oko 10 000 paketa.To ti između ostalog piše na 5.i 6.retku ovog članka Vaš link Nezavisno od toga,zašto smatraš da je nemoguće da 200 ljudi stavi nalog na 402 kn? Znaš li kolika je vjerojatnost da je između 13 ljudi dvoje rođeno u istom mjesecu? Ravno 1 tj 100%. Znaš li kolika je vjerojatnost da su od tri osobe,dvije istog spola.također 100% Prema poznatom Dirlichletovom principu iz kombinatorne matematike to je sasvim moguće. Nemoj se ljutit ali htio bih privest ovu raspravu kraju ovim postom.

Ma mozemo mi privesti ovu raspravu kraju.. nema problema.
Samo ti hocu reci da nije moguce da je prodano toliko paketa. Jasno i slikovno sam ti to objasnio.
A to sto sad o dionicama pisu po novinama oni koji o tome pojma to je sasvim druga prica.
Vijest je bila da je i cijena 500 kuna. A nije bila. Tako da bilo sto procitano ne drzi vodu.

Ne znam samo zasto nece prihvatiti cinjenicu da je nalog nalog na burzi te da se nalozi ne mogu zbrajati.
Jedan nalog jedna transakcija.

Sto ti je to toliko tesko shvatiti?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Lejzeru, ne ljuti se, ali ipak pretjeruješ. Tvoji su komentari inače dobri, ali imam osjećaj da sad više ne razlučuješ bitno od nebitnoga.

Ponavljam, jako cijenim tvoje razmišljanje.

Zamarate se bez veze o broju paketa i nećete ga nikad utvrdit . Jedan paket može ić u 65 transakcija , a može i jednoj . Zašto se neki protrgovani broja mora sastojat od paketa , može a ne mora , zato ne trošite vrime uzalud…

I meni se čini da je stari lagano izgubio živce , ali je u pravu , kako bolje da objasni ono što je očito.

Ovim tempom ako za 10 dana 50.000 građana uspije prodati dobro je…mogli bi se ljudi još i u studenom iskrcavati…


Zamarate se bez veze o broju paketa i nećete ga nikad utvrdit . Jedan paket može ić u 65 transakcija , a može i jednoj . Zašto se neki protrgovani broja mora sastojat od paketa , može a ne mora , zato ne trošite vrime uzalud…

Ajde da ovo pokušam objasniti…kada ti zadaš nalog da prodaješ x dionica, onda je kada te poklope to jedna transakcija…događaji se prikazuju odvojeno, zato kada vidite u istoj sekundi realizaciju 100 naloga to samo znači da je jedan veliki nalog pokupio puno malih…kada ide transakcija od 2000 paketa to ti je indikator da institucionalni investitori trže među sobom

Ma slučajno sam se zapea ovdi ali beholder zar su institucionalni kupovali HT u paketićima????

Zgodan članak za nove dioničare .
http://www.jutarnji.hr/novac/vas_novac/clanak/art-2007,10,4,mali_ulagacII,92891.jl


Lejzer…Ovako
Službeno je prodano oko 10 000 paketa.To ti između ostalog piše na 5.i 6.retku ovog članka

Vaš link

Nezavisno od toga,zašto smatraš da je nemoguće da 200 ljudi stavi nalog na 402 kn?
Znaš li kolika je vjerojatnost da je između 13 ljudi dvoje rođeno u istom mjesecu? Ravno 1 tj 100%.
Znaš li kolika je vjerojatnost da su od tri osobe,dvije istog spola.također 100%
Prema poznatom Dirlichletovom principu iz kombinatorne matematike to je sasvim moguće.
Nemoj se ljutit ali htio bih privest ovu raspravu kraju ovim postom.

daj frajeru ili odustani ili pitaj nekoga ko kuži o čemu lejzer prića – i potpuno j eu pravu i iznio je sve podatke , ka o i dao nam sve transakcije

nemam ništ protiv tebe i razmišljanje ti je ok, ali proširi vidik i skuži da nemožeš zdravo-seljački podijeliti broj dionica sa 63 pa da dobiš prodane pakete građana,

ja bi prije konstatirao da je prodano cca 3000 paketa – ali trženih ne upisanih na IPO-u, to j ebroj transakcija i 1 transakcija = 1 paket 🙂 malo šale

Lejzer ja ti se zahvaljujem na svim podacima koje si dao
Ja baš pomislim kak idem negdje pronaći podataka, a post ili dva posle toga evo tvoj upload, svaka čast kao i PBZ Investoru

SKORa-M-A[color=blue][/color]

S,

. ” daj frajeru ili odustani ili pitaj nekoga ko kuži o čemu lejzer prića – i potpuno j eu pravu i iznio je sve podatke , ka o i dao nam sve transakcije nemam ništ protiv tebe i razmišljanje ti je ok, ali proširi vidik i skuži da nemožeš zdravo-seljački podijeliti broj dionica sa 63 pa da dobiš prodane pakete građana
]

Nemaš pojma o čemu pričaš.Pročitaj sve postove pa komentiraj.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Lejzer 1 nalog = 1 transakcija , netočno odnosno ne mora biti tako…..


ma ljudi zaboravljaju da je kamata na orocenu stednju 5-6% a ovdje na 1 god. 10% uz mogucnost rasta i glavnice i kamate.Ne kuzim ljude nikako oni sad pod hitno prodaju da bi mogli odnjet u banku da oroce na 1-2 god. uz 6% kamate[smiley9].Najveci uzrok je taj sto su pricali kak je DT bio pao ono 1000%(tak mi ljudi govore kad ima ja kazem da se strpe malo sa prodajom[smiley2]),ja krivim najvise medije koji bi i oca svog prodali da bi rekli sto menageri fondova hoce

Zaboravio si dividendu dodati na tih 10% (ustvari 9.5% da budemo precizniji), a ona je zasigurno nemala.[smiley8]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

New Report

Close