HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.07.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,09
99.523
3,308
30,00
30,10
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Eto ja ću idući tjedan prodati i bit skroman sa oko 50 posto zarade. Prebacit lovu na drugu likvidnu dionicu i tamo se pozicionirat da kad se ostala ekipa bude iskrcala valjda će se htjet malo okušati i u nekoj drugoj dionici pa nek lupaju po asku…

[color=blue][/color]

Eto ja ću idući tjedan prodati i bit skroman sa oko 50 posto zarade. Prebacit lovu na drugu likvidnu dionicu i tamo se pozicionirat da kad se ostala ekipa bude iskrcala valjda će se htjet malo okušati i u nekoj drugoj dionici pa nek lupaju po asku…

A koja ti je to druga likvidnija dionica? Ima li što likvidnije od HT-a od danas pa idućih nekoliko mjeseci vjerojatno. Strpljenja….

postoje 2 opcije iduci tjedan, ili cijena ide još dolje pa ćemo dokupljivati ili će narasti pa ćemo opet biti svi sretni i zadovoljni. uostalom nije HT jedina dionica na kojoj se može dobro zaraditi! [smiley1]

100% si u pravu samo treba čekati.Kome ne treba novac odmah i ne proda za ovu siću sigurno će u budućnosti zaraditi mnogo više.Trenutna realna cijena po svim pokazateljima,procijeni analaitičara,pisanju eminentnih poslovnih časopisa je između 400-500kn,a potencijalno i do 600 kn.
Ali teško je čekati u ovoj euforiji da se što brže proda što obilato koriste fondovi.
Nisu oni ludi da plaćaju 500kn ,kad mogu dobiti na poklon za 380kn.
Pametni i oni koji imaju novaca sada nadokupljuju jer to je još jedan IPO.
Posredno: što će biti manje onih koji žele prodavati na ovim razinama,fondovi će morati dizati cjenu.
Jer ulaganje u telekomunikakije je zlatno utočište za mirovinske fondove.Dugoročno sigurna dobit i čuvanje vrijednosti imovine uz obilatu dividendu.
Malo ljudi čita forume,a pogotovo poslovne časopise.,zato im treba prenositi informacije da ljudi znaju na čemu su.

imam novi potpis , ako Vam se sviđa nek svatko tko misli isto stavi takav jedan[smiley2]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


imam novi potpis , ako Vam se sviđa nek svatko tko misli isto stavi takav jedan[smiley2]

Nizak vam je potpis [smiley1]


Pa ima ovdje i ponekog sa zanimljivim načinima razmišlanja [smiley2]

Šta,ni tebi nije jasno?

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


postoje 2 opcije iduci tjedan, ili cijena ide još dolje pa ćemo dokupljivati ili će narasti pa ćemo opet biti svi sretni i zadovoljni. uostalom nije HT jedina dionica na kojoj se može dobro zaraditi! [smiley1]

možda jedina koja će za 6-7 tjedana skočiti još 40 i više %[smiley1]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

Dado10:

imam novi potpis , ako Vam se sviđa nek svatko tko misli isto stavi takav jedan[smiley2]

Nizak vam je potpis [smiley1]


nisam napisao da ih dam za 500[smiley2]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

Vjerujem da postoji politički dogovor po kojem cijena dionice ne bi smjela puno varirati niti u jednom smijeru. Najizvjesnije mi se čini da će se kretati u rasponu od 360-390 kn. Ne smije se dogoditi veći pad cijene da se ne izazove masovna panika. Fondovi će braniti dalji pad cijene, ali će i pokupovati sve u navedenom rasponu.
Pitanje je samo kad će biti donešena odluka fondova da cijena krene i preko 400 kn.

vjerovatno pred izbore! [smiley1][smiley1]

Da još jednom ponovim: Educirajte rulju!
Svi smo mi krivi ovoj navali na dionice, jer smo bar nekome rekli “kupi HT, bit će dobro” i val se proširio. Zato sada nemojte da nas taj val povuče, nego recite babama i tetkama “ne ispod 500” i oni će to širiti dalje. Jer ako samo budu slušali medije…

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

New Report

Close