HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 15:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,21
71.824
2,163
33,30
33,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Gospodo SLK i Jovica,

vidim da dobro okrećete kapital. Dajte koji savjet. Mi sitne ribe i tako nismo nikome konkurencija

samo gledaj di su ostavljali postove i znaš u što su ulagali, još ako i čitaš te postove..mogao bi svašta zaključiti

strpljen..spašen Time is on my side

Govorite da je samo 2581 mali dioničar prodao. A zašto? Ne zato što nije mogao, nego zato što je prodaja stavljana daleko van dometa paljbe fondova. Takav jedan mali sam i ja koji je stavio na >500 kunića. I takvih će biti svaki dan sve više. Evo nekoliko svojih prijatelja sam razuvjerio da prodaju ovako nisko i ljudi polako shvaćaju bit i neće davati za ovakvu siću.
A tehnički se je moglo prodati puno više. Jednostavno neki su prodavali da bi mogli reći: ja sam prvi dan prodao. Jedan poznanik mi se tako i danas pohvalio, prodao na 380 i sad misli da je Đek. Rekao sam mu samo bravo. A što drugo s takvima.[smiley3]


Kad se izanalizira današnja trgovina vidi se da još nismo ni blizu kraju istresanjima. Samo je 2581 “mali” dioničar uspio danas prodati svoje. U tablici su sve današnje transakcije a filtriranjem transakcija manjih i jednakih 63 dobije se 2581 transakcija. Pošto ima i transakcija po 64, 65, 66… komada ne može se dobiti baš precizan broj koliko je malih prodalo (jer su možda naknadno kupovali pokoju pa u kompletu prodavali). Sve u svemu, čeka nas još neko vrijeme zagušenih linija i nerviranja.

To i ja kazem, a pojednici me uvjeravaju da je proslo 9679 paketa

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Lik je pitao treba li s autom doć po svoj paket dionica[smiley8]

može pitanjce od laika. Uobavjesti od SDA neznam koji je broj moga računa u SDA, da li je to oznaka investitora i da li taj broj upisujem na nalog za registraciju vlasničke pozicije kao broj računa u SDA???????


može pitanjce od laika. Uobavjesti od SDA neznam koji je broj moga računa u SDA, da li je to oznaka investitora i da li taj broj upisujem na nalog za registraciju vlasničke pozicije kao broj računa u SDA???????

da

zahvaljujem, učimo bez žurbe, dok sve naučimo bit će t-ht i preko 450,00


Govorite da je samo 2581 mali dioničar prodao. A zašto? Ne zato što nije mogao, nego zato što je prodaja stavljana daleko van dometa paljbe fondova. Takav jedan mali sam i ja koji je stavio na >500 kunića. I takvih će biti svaki dan sve više. Evo nekoliko svojih prijatelja sam razuvjerio da prodaju ovako nisko i ljudi polako shvaćaju bit i neće davati za ovakvu siću.
A tehnički se je moglo prodati puno više. Jednostavno neki su prodavali da bi mogli reći: ja sam prvi dan prodao. Jedan poznanik mi se tako i danas pohvalio, prodao na 380 i sad misli da je Đek. Rekao sam mu samo bravo. A što drugo s takvima.[smiley3]

Slažem se da ne bi trebali ovako nisko prodavati, svakako ne i bit će dobro ako tako bude kao što velite da će ih svaki dan biti sve više.
Ali bojim se da je i puno previše onih koji nas ne bi poslušali [smiley6]


zahvaljujem, učimo bez žurbe, dok sve naučimo bit će t-ht i preko 450,00

ponovi koji put dok ne dodje na 500 kn[smiley11]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Bez 650kn ne razmisljam o prodaji,a vi sad mozete misliti da sam se najeo ludi gljiva, ali ja sam tako odlucio jos kad sam ih upisao![smiley1]
Ovi sto su prodali po 380kn mislim da su ih poklonili trebali su jos cekati!Ja sam kupio jos po 380 i mislim da cu i na tome fino zaraditi.

ko te ima taj te nema


marinko: ” Lejzer: ” marinko: ” Danas je prodano 10 000 paketa.. ” Ma kojih 10 000 paketa? Kako se doslo do te racunice? Po mojo racunici nije prodano vise od 2500 paketa. ” Kriva ti je računica…… 609 831 dionica/63=9679 paketa ” Halooo Ovo nisu paketi od 63 komada i to se ne moze tako racunati!!!!!

Halooo ti čovječe…..
HT-R-A 10:21:33 13.430 400,00 5.372.000,00

u ovoj transakciji nalazi se 213 paketa (ne nužno različitih vlasnika) po cijeni od 400 kn.I ne razumjem šta ti nije jasno.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Pa ima ovdje i ponekog sa zanimljivim načinima razmišlanja [smiley2]

New Report

Close