HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 21:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,21
71.824
2,163
33,30
33,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Vjerujem da brokeri nisu pojedinacne naloge slali. Mislim da bi skupili sve naloge na npr.390 kn i onda poslali jedan veliki nalog.

Da li su sve dionice koje su registriirane kod npr. PBZ brokera pod skrbnickim racunom PBZ-a?
Ako je tako onda su mogli slati naloge kako su htjeli.

My God, it's full of stars!!


Lejzer: ” Transakcije HT-a sortirane po volumenu.. ” e ovo je izvrsno kolega lejzer ovdje se lakse moze vidjeti koliko je malih prodalo, no kakve su one transkacije od nekoliko (pa cak i transakcije od JEDNE ?) dionica? nije valjda netko prodavao 5 dionica HT-a ili JEDNU JEDINU? [smiley4]

Moguce je.

Da pojasnim na primjeru..
AKo je kupnja bila ovakova:
380,00 533
381,00 200
382,00 60

Tad ako je netko prodao 63 komada tada je proda 60 kom po 382,00 i 3 kom po 381,00. Ako je na kupnji umjesto 60 dionica bilo 62 dionice.. eto ti spomenutog scenarija.

Naravno ili je prodao samo jednu [smiley2]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

U vrijeme kad sam kupovao, postoje transakcije sa istom cijenom, ali većom količinom.

Vjerojatno je više ljudi istaklo istu cijenu pa ošli svi u bloku……[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Pitanje kolegama koji su kupovali: možete li pronaći svoju transakciju?

Kupio danas preko Centar banke, nalog vidljiv.

Misterij riješen. [smiley2]

Kako sam jedino ovdje pratio kretanje cijene, udario sam nalog po prodaji 375.
Nakon provedenog naloga, ispostavilo se da sam kupio po 374, jer se u međuvremenu netko ugurao ispod. [smiley11]

I uspio sam zgaziti dva naloga. U istoj sekundi su prošle dvije transakcije čiji zbroj čini moj nalog. Oba su bili na 374.

Sorry.

[smiley16]

No respect


Misterij riješen. [smiley2] Kako sam jedino ovdje pratio kretanje cijene, udario sam nalog po prodaji 375. Nakon provedenog naloga, ispostavilo se da sam kupio po 374, jer se u međuvremenu netko ugurao ispod. [smiley11] I uspio sam zgaziti dva naloga. U istoj sekundi je prošlo dva naloga koji daju zbroj mojih dionica. Oba su bili na 374. Sorry. [smiley16]

paničar[smiley1]
NHF

Heaven or Las Vegas


Misterij riješen. [smiley2] Kako sam jedino ovdje pratio kretanje cijene, udario sam nalog po prodaji 375. Nakon provedenog naloga, ispostavilo se da sam kupio po 374, jer se u međuvremenu netko ugurao ispod. [smiley11] I uspio sam zgaziti dva naloga. U istoj sekundi je prošle dvije transakcije koje daju zbroj mojih dionica. Oba su bili na 374. Sorry. [smiley16]

Znaci ipak je trebalo pogledati u online izvadak 🙂

Ja mislim da je sve regualrno prolazilo.
Onako kako i inace.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


paničar[smiley1]
NHF

Ma nisam, nego mi nije bilo jasno kako nema transakcije. A mislim da sam pogodio OK cijenu za danas. [smiley11]

No respect

Ovisi vjerojatno o tome kako se definiraju blok transakcije.

Npr. ako prodaješ 63, a njih 21 kupi po 3 komada i još se nalaze kod istog brokera, koliko je to transakcija 🙂


Znaci ipak je trebalo pogledati u online izvadak 🙂

Ja mislim da je sve regualrno prolazilo.
Onako kako i inace.

Ne, pregledao sam transakcije HT koje su išle u toj minuti i pronašao da je to moj zbroj.

No respect


Ovisi vjerojatno o tome kako se definiraju blok transakcije.

Npr. ako prodaješ 63, a njih 21 kupi po 3 komada i još se nalaze kod istog brokera, koliko je to transakcija 🙂

A kad jedna brokerska kuća prodaje 100 paketa od 63 komada, da li stavlja 63 naloga na prodaju ili samo jedan? [smiley11]

No respect


Ovisi vjerojatno o tome kako se definiraju blok transakcije. Npr. ako prodaješ 63, a njih 21 kupi po 3 komada i još se nalaze kod istog brokera, koliko je to transakcija 🙂

21 transakcija

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

New Report

Close