HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 23:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,21
71.824
2,163
33,30
33,40
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Mogu se kladiti da ima ekipa koja je danas prodala dionice i hodaju gradom sa AK-47 jer im lova nije na racunu!!!! [smiley1][smiley1][smiley1]

Mene upravo frend nazvao i je…. majku svima, veli pokrali ga brokeri. “Ja prodao a para nema”!!!!!

skype - ivek1234

Transakcije HT-a sortirane po volumenu..

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Lejzer, moje transakcije kojom sam kupio dionice NE-MA. Ne postoji. U vrijeme kad sam kupovao, postoje transakcije sa istom cijenom, ali većom količinom.

Čini se kako se na neki način kupovalo i prodavalo u blokovima.

No respect

Thnx Lejzer,
ispada da je bilo:

2581 transakcija<64 kom=125704 kom dionica i
414 transakcija>63 kom=484127 kom dionica

čudne igre[smiley16]

Heaven or Las Vegas


Lejzer, moje transakcije kojom sam kupio dionice NE-MA. Ne postoji. U vrijeme kad sam kupovao, postoje transakcije sa istom cijenom, ali većom količinom. Čini se kako se na neki način kupovalo i prodavalo u blokovima.

Po meni to nije moguce.
Jel si siguran da si kupio i da su kupio odredenu kolicinu?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Transakcije HT-a sortirane po volumenu..

e ovo je izvrsno kolega lejzer
ovdje se lakse moze vidjeti koliko je malih prodalo, no kakve su one transkacije od nekoliko (pa cak i transakcije od JEDNE ?) dionica?
nije valjda netko prodavao 5 dionica HT-a ili JEDNU JEDINU?
[smiley4]

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


netreba prodavati, dionica vrijedi, ljudi su ovce, a tko je ovca taj je tu da se sisa, vrijedi od650- 700kn, [smiley11]

Podrzavam 100%[smiley11]
Da, i cekam.

Koji jet icker u Londonu? Ili ako može link?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Po meni to nije moguce.
Jel si siguran da si kupio i da su kupio odredenu kolicinu?

Pa apsolutno. Trgujem putem abac@tradea. Vidio sam čim je prošao nalog.

No respect


Koji jeticker u Londonu? ili ako može link?

http://www.londonstockexchange.com/en-gb/pricesnews/prices/system/detailedprices.htm?sym=US4432962078USUSDIOB%20B288P82THTC

Heaven or Las Vegas

Pitanje kolegama koji su kupovali: možete li pronaći svoju transakciju?

No respect

E to bi bila priča da je otišlo 100% gore prvi dan, a ovak………..[smiley7]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close