HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.07.2024. u 01:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Spidergirl: ” [smiley9]……pozdrav svima i mislim da je zvone u pravu!!! ” pozdrav i tebi dobro nam došla

[smiley11]
…bolje Vas našla……budite optimisti takve Vas volim…..Ne dam ni ja svoje dionice a i imam kaputa….hahahaha

..sve što je bitno oku je nevidljivo..[color=black][/color]

Danas je prodano 10 000 paketa.
Ako pretpostavimo da će 250 000 ‘dijoničara’ ići u prodaju odmah ostaje nam još 25 radnih dana sa kolebanjem cijene-uglavnom prema dole.
Višak novaca od paketa sjest će do 12.10. na račune pa predlažem postavljanje na kupnju na oko 300.
Nakon što stampedo prođe nužno je da cjena krene prema gore 10-20% iznad prosječne po kojoj su ušli fondovi.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Nije mi jasno da se netko čudi padu cijene,a vidim da takvih ima u izobilju.INU su ‘dijoničari’ prvih dana trgovanja ‘utukli’ sa 2500 na 2000 kn.Uopće ne sumljam da će TH-T završiti još gore (prvih par dana) zbog efekta krda koji je neizbježan jer da ovih 300 000 ‘dijoničara’ nema namjeru prodat-nebi stajali u redovima. Mislim da će oni prodavat sve do razina od oko 300 kn tj.sve dok im zarada bude do 2600 kna da si mogu kupit Samsung U-600.

Mislim da nisi u pravu glede ljudi -nismo mi baš takova nacija da bi dala nešto badava! Politika će raditi svoje-moja je prognoza da će tik pred izbore cijena biti iznad 600 kn! Ključna rečenica; Ako pobijedimo biti će još IPOa!!!!- ili stvarno ide ova vlada u oporbu
Još jednom poruka dragim članovima i posjetiteljima; DIONICA VRIJEDI 600-700 kn NEDAJTE JE BADAVA!
A mislim da bi i vi pogotovo oni iskusniji članovi trebali pisati i bolje upozoravati! Na ovoj temi je danas bilo min. 100 000 ljudi[smiley4][smiley4]

od jutros zovem i još ništa pa nemogu virovat

lanica:

rulja je prodavala jer glupi novinari glume velike matematičare.jučer na novoj na dnevniku kažu da za 16xxx kn, 1 paket, ako se danas proda zarada je min. 6000 kn. to je jebeno strašno.pola rulje je na kredu uzelo dionice i kad se sve zbroji i oduzme zaradili su 100 kn. i opet je sirotinja popušila,al nema veze,ovaj put se nemaju na kog žalit osim na svoju glupost jer su si sami krivi. bit će još smijeha al i plača….tek je počelo ”

Ma kojih 100 kuna?

Dignes 40 000 kuna kredita.
Naknada za otvaranje 2%.. = 800 kuna
Naknada za zatvtaranje 3%. = 1200 kuna.
Ukupno naknade 2000 kuna.
Da prodas po 380,00 koja je zadnja cijena zarada sipada cca 7000 kuna bez brokerskih provizija.
Dakle po ovoj racunici si 4000 u plusu. Nikakvih 100 kuna.
Budimo realni.


prvo nisam mislio doslovno 100kn,drugo kaj se tiče naknada-kako koja banka i 3 zaboravljaš 1 ratu.bez obzira na sve raja se zaduživala i čekala 2 dana u redu da zaradi 1000-3000kn? jeben posao.mogli su se kladit na dinamo s tim parama i puno više zaradit a i bolje im stoji kladionica neg burza [smiley1]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


od jutros zovem i još ništa pa nemogu virovat

Imaš sreću u nesreći.
[smiley2]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Mirko-444:

Ovo je ponovo igra u kojom ce mali prodati brzo i nece ni biti svjesni da su opljackani. Nakon svega jos bi trebali i glasati za njih, E PA JA NECU, NEKA GLASAJU FOND MANAGERI. VJERUJEM DA CE IM TI GLASOVI PUNO ZNACITI!

P.S. maknimo politiku iz sporta[smiley2]
“….
Nego nije mi jasno da li si i ti sudjelovao u ovoj “pljacki”? Ako jesi zbog cega jesi kada je sve ovo “nemoralno”? Ako nisi onda mi je sve jasno. [smiley1][smiley1]

Pa naravno da sam sudjelova u IPO. Ja nigdje nisam spomenuo moral. Zelim reci da su neki ljudi toliko ograniceni da prodaju a vlada koja zeli glasove to balansira izmedu fondova i gradana.
Da nisu izbori ovaj IPO bi otisao u k…., vjerojatno nebi bilo ni 100 tisuca gradana koji vjeruju u nase gospodarstvo i burzu!

My God, it's full of stars!!

A u Londonu protrgovano skoro tri puta vise dionica nego kod nas.
http://www.londonstockexchange.com/en-gb/pricesnews/prices/system/detailedprices.htm?sym=US4432962078USUSDIOB%20B288P82THTC

Zaboravih, traze li sve banke da se vrati ostatak love od kredita?

My God, it's full of stars!!


Danas je prodano 10 000 paketa. Ako pretpostavimo da će 250 000 ‘dijoničara’ ići u prodaju odmah ostaje nam još 25 radnih dana sa kolebanjem cijene-uglavnom prema dole. Višak novaca od paketa sjest će do 12.10. na račune pa predlažem postavljanje na kupnju na oko 300. Nakon što stampedo prođe nužno je da cjena krene prema gore 10-20% iznad prosječne po kojoj su ušli fondovi.

Ma kojih 10 000 paketa?
Kako se doslo do te racunice?
Po mojo racunici nije prodano vise od 2500 paketa.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Danas je prodano 10 000 paketa.
Ako pretpostavimo da će 250 000 ‘dijoničara’ ići u prodaju odmah ostaje nam još 25 radnih dana sa kolebanjem cijene-uglavnom prema dole.
Višak novaca od paketa sjest će do 12.10. na račune pa predlažem postavljanje na kupnju na oko 300.
Nakon što stampedo prođe nužno je da cjena krene prema gore 10-20% iznad prosječne po kojoj su ušli fondovi.

neće svi samo tako prodavati a vjerujem pola njih možda ipak ima neki ”bubreg” u glavi.
padati može ali ne previše – to mišljenje je već neko napisao i potpuno se slažem da je bliže istini od očekivanih 300 kn -možda oko 350 min. a kako je danas vraćeno barem na kratko sa 370 na 380 možda se tu bude vrtilo ovih dana.

prodano je nesto preko 609 somova dionica pa racunajte kak hocete koliko je to paketa

New Report

Close