HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 00:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Nisu mi svi stali… ni na 2000 kn u poruku..

Da je tako, danas bi cijela nacija bila na janjetini. [smiley11]

No respect

Nije mi jasno da se netko čudi padu cijene,a vidim da takvih ima u izobilju.INU su ‘dijoničari’ prvih dana trgovanja ‘utukli’ sa 2500 na 2000 kn.Uopće ne sumljam da će TH-T završiti još gore (prvih par dana) zbog efekta krda koji je neizbježan jer da ovih 300 000 ‘dijoničara’ nema namjeru prodat-nebi stajali u redovima.
Mislim da će oni prodavat sve do razina od oko 300 kn tj.sve dok im zarada bude do 2600 kna da si mogu kupit Samsung U-600.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Samo treba biti strpljiv i cekat. Vjerujem da ekipa koja oderduje cijenu(fondovi) cita forum i umire od smijeha, jer stvarno ispadamo smijesni. Mislim onako prihvacati kupnju samo radi par tisuca kuna profita je smijesno.
Vjerujem da ima dosta ljudi koji ce zaraditi par tisuca kuna i bit presretni. Vecina njih neci ni zaliti za danima kad HT bude vrijedio vise jer oni su tu dosli sa ciljem; cilj je prodat sto prije i kupiti si kaput ili sto vec.

Sanader kaze da mu je drago sto gradani imaju povjerenju u burzu i gospodarstvo. Ako prodaja bude toliko jaka iz dana u dan to ce nam reci dosta o povjerenju gradana u VELIKO HRVATSKO GOSPODARSTVO.
Ovo je ponovo igra u kojom ce mali prodati brzo i nece ni biti svjesni da su opljackani. Nakon svega jos bi trebali i glasati za njih, E PA JA NECU, NEKA GLASAJU FOND MANAGERI. VJERUJEM DA CE IM TI GLASOVI PUNO ZNACITI!

P.S. maknimo politiku iz sporta[smiley2]

My God, it's full of stars!!


[smiley9]……pozdrav svima i mislim da je zvone u pravu!!!

pozdrav i tebi
dobro nam došla

Mislim da cijena neće puno dole jer s obzirom na ponudu na prodaji fondovi su vjerovatno i danas mogli kupovat jeftinije.Oscilacije će biti ali ne u prevelikim rasponima

http://whycroatia.blogspot.com/

Nedam svoje dionice nikada pa niti onda (možda jedino iznad 500 kn) ili oko 390 pa onda dokupiti ispod 360 buhahahahahah

I has the money, what I do wif it?

Sjetite se devedesetih…Tko je stvorio Guciće i Kutle?Upravo mali ‘dijoničari’ koji su im doslovno poklanjali dionice.Zar od takvih ljudi možete možete očekivati razumne reakcije?Budimo realni…

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Mislim da cijena neće puno dole jer s obzirom na ponudu na prodaji fondovi su vjerovatno i danas mogli kupovat jeftinije.Oscilacije će biti ali ne u prevelikim rasponima

Mozda ih Ivo opomene da su kupovali prejeftino, mozda se nisu tako dogovorili pa u utorak bude cirkus[smiley2]

My God, it's full of stars!!


cayman006:
risboh: ” Ovo danas nije imalo smisla..a sto tek slijedi sljedeci tjedan…. ” Slijedi daljnji pad cijene ako biseri i dalje budu forsirali prodaju. Kao da će umrijeti ako zadrže dionicu tjedan dana. ”

Moje je misljenje da tu bas mali nisu diktirali neku cijenu danas. Sve su odradili fondovi..
A ljudi budu prodvali glavom bez obzira na cijenu.

tako je i meni izgledalo – baš to sam i napisao danas na forumu kod mojeg brokera još negdje oko podneva ako se ne varam – fondovi

dinosaurus:

i ja tako mislim, pa tko je normalan uopće mogao danas izaći na burzu pri ovakvoj navali? bakice s placa i vozači kamiona (svaka čast jednima i drugima, nije mi namjera nikoga vrijeđati niti potcijenjivati)? namjerno su izveli da cijena od početka počne ići prema dolje tako da se škvadra ustrtari. bojim se samo kako će to ići dalje s obzirom da je ostalo još 350 000 ljudi koji imaju lovu u ht. ”

A gle ne bi se ja u potpunosti slozio.

I ja sam razmisljao o prodaji.
Ali na nacin da jeftinije dokupim.
I da sam prodao na 395 a mogao sam koliko sam htio te da sam dokupio na 375 a mogao sam koliko sam htio dobro bi zaradio.
Eh, da sam da sam..

ne mogu ne reči da sam… i ja tako razmišljao.

blow:

Mislim da cijena neće puno dole jer s obzirom na ponudu na prodaji fondovi su vjerovatno i danas mogli kupovat jeftinije.Oscilacije će biti ali ne u prevelikim rasponima

Mozda ih Ivo opomene da su kupovali prejeftino, mozda se nisu tako dogovorili pa u utorak bude cirkus[smiley2]

Pa upravo sam to i mislio. Izgleda da se neka dogovorena cijena brani bar dok ova histerija ne završi

http://whycroatia.blogspot.com/


Ovo je ponovo igra u kojom ce mali prodati brzo i nece ni biti svjesni da su opljackani. Nakon svega jos bi trebali i glasati za njih, E PA JA NECU, NEKA GLASAJU FOND MANAGERI. VJERUJEM DA CE IM TI GLASOVI PUNO ZNACITI!

P.S. maknimo politiku iz sporta[smiley2]

Pa tko tjera male da brzo prodaju??? Ja kupovao danas i mislim jos. Vecina je vjerojatno zadovoljna sa lovom koju su uzeli inace valjda nebi prodavali. Stari moj, nakon raskola HSP-a, ovog IPO-a i najave novih od strane vladajucih cini mi se da tvoj glas i nije pretjerano bitan. Jos kada tvoji “vozdovi” zasviraju o porezima… [smiley1][smiley1]

Nego nije mi jasno da li si i ti sudjelovao u ovoj “pljacki”? Ako jesi zbog cega jesi kada je sve ovo “nemoralno”? Ako nisi onda mi je sve jasno. [smiley1][smiley1]

skype - ivek1234

New Report

Close