HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 04:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ma još je dobro i prošlo danas kako bi moglo biti za koji dan kada svi budu u mogućnosti uputiti nalog za prodaju. Bit će 300 kn [smiley7]


Ne kužim! Kaj ljudi ne čitaju novine, ne gledaju televiziju. Sve ispod 400 je bagatela. Stali su u red zato što su vidjeli da svi stoje u redu! Ne znam jer ih je za žaliti ili… ?

za “ubit” takvi su uboice tržišta , a pokotovo kad krenu kao stado koza. Trebalo je uvest test o osnovama tržišta kapitala pa ko prođe može upisat paketić, al moš se j….t slobodno tržište ž. Tek sad vidim kako nam je bilo lijepo sa INOM.Ta ekipa ne kuži da se drugi bogate na njihovoj gluposti,

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

Čekaju da im dođe poštom obavijest da prodaju dionice.


Čekaju da im dođe poštom obavijest da prodaju dionice.

Ma LOLčina… [smiley13][smiley14][smiley15]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

nemojte zaboraviti da jos velika vecina uopce nije registrirala dionice. pripremite malo cash-a, a zatim u utorak u shoping.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

bio sam uvjeren da ću barem nešto danas prodati ali po ovim cijenama to ne bi bila dobra trgovina i malo sam ipak iznenađen kada sam vidio silne tisuće koje stoje na kupnji a prodaja lupa po bidu…

tako je uglavnom prodavano od onih koji su zadovoljni sa 40 % zarade jer to moram priznati zvuči lijepo ali u drugim prilikama ane treba zaboraviti koliko vrijedi HT po analizama… i budućnosti… ali to je naše tržište i s time se moramo pomiriti neko vrijeme.


nemojte zaboraviti da jos velika vecina uopce nije registrirala dionice. pripremite malo cash-a, a zatim u utorak u shoping.

NEGO!!!!!

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.


nemojte zaboraviti da jos velika vecina uopce nije registrirala dionice. pripremite malo cash-a, a zatim u utorak u shoping.

Tako je do utorka odmor i lagano ribolov . Past će bar koja komarčica ….. Društvo ugodan vikend..[smiley2]

limun zadnja 380 dok na atm zadnja transakcija u 15.19 na 373

danas dobra dnevnica…

osobno isto ne mislim da su penzići prodavali
jer većina njih ne samo da se nije probila i zadala nalog brokeru nego niti ne misli prodavati…
osobno znam 10-ak ljudi oko mene što su kupovali i nitko nije prodavao… nije čak ni naloge zadao…

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

svi koje znam nisu prodavali i neki su imali više pakete (5, 3…)

I has the money, what I do wif it?

U utorak će se prodavat i po nižoj cijeni nego danas, jer će ljudi ovo shvatit kao pad bez zaustavljanja. Bit će danas na dnevniku kako je cijena bila 419 i pala na 375. Zbog straha od daljnjeg pada, većina će ih prodati pod svaku cijenu. [smiley11]

[url=http://www.wincert.net]WinCert.net - Tech News & IT Support Forums[/url] HAAB IT kadar :)

New Report

Close