HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 06:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ATM ukupno 2720 transakcija , HT 2633 , ostali 87[smiley4]


Kad pogledate listu transakcija, zadnji veći nalog je bilo u 14:30 h. Od tog trenutka na prodaji uglavnom manji paketi po 63 i manje. Dakle, veliki igrači više nisu kupovali. Pitanje je što će biti do utorka? Ako se ne uključe jači igrači, cijena bi mogla dodatno dolje.

pa tako i treba !!!!

neka plašljivci prodavaju a mi ih dočekujemo otvorenog srca i puni novaca za dokupiti HT!!!![smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General


pričaš bezveze
leda:
“Mali ulaze glavom bez obzira, samo daj! Veliki izlaze vrlo povoljno. Trajat će 2-3 mj. i onda će mali plakati, tko će onda kupovati?. Barem neće plaćati porez na kap. dobit jer se porez na gubitak ne plaća. Platit će upoznavanje s burzom. Ovi mirovinski fondovi koje je TATA uvalio u ovu priču neće plakati jer nisu njihove pare nego opet ovih malih ali što njih briga. [smiley2][smiley2][smiley2]”

Zanemari drukere… [smiley7]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]


bigfellow1: ” bigfellow1: ” Koja im je to fora na govornom automatu SDA da je zahtjev za registraciju vl. pozicije djelomično izvršen? ” Može pojašnjenje za nas neiskusne? (penziće i ostale jumfere) ” fora je u tome da ako nikad nisi radio na burzi +sa velikom lovom neznaš što je frka i što god ovdje čuo nemože te izlječit zato što si mali i sitan.Ht je u plusu 40% a svi neki k… plaču. i sa plusom od 40%

Staljine da si čoviku krivi odgovor …..
Ta registracija ti je uvjeren sam prošla , samo provjeri kod brokera. Ima sam takav slučaj.

Ma dajte ljudi o čemu vi pričate? da su uz svu ovu gužvu bakice i didice uspjeli registirati dionice, dobiti brokera i prodati ih prvi dan? Ako i jesu ja bi im dao bonus od 20%!

A i svaka čast onima koji imaju 1k kuna mjesečno i uspjeli su sakupiti za dionice HT-a.

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

sorry
živciraju me plačljivci sa 10000kn keša koji imaju teoriju o svemu

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

Ustvari oni koji se registriraju kod SDA tel. ako šta nije jasno ne poklapajte nego okrenite 0 i dobićete podatak o spajanju operatera , koji ste na redu i za koje vrime , ja sam čeka 3 minute ,ljubazan gospodin provjerio i potvrdio da su sve registracije prošle. Za jednu sam ima podatak automata da je djelomična , a za drugu da je greška.

Ne kužim! Kaj ljudi ne čitaju novine, ne gledaju televiziju. Sve ispod 400 je bagatela. Stali su u red zato što su vidjeli da svi stoje u redu! Ne znam jer ih je za žaliti ili… ?

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


sorry
živciraju me plačljivci sa 10000kn keša koji imaju teoriju o svemu

Sram ih bilo, sirotinja jedna…
Daj se malo skuliraj, nitko nije loš čovjek ako nema novca… Ako ne misliš tako pridruži se tomi kruzu u onom njgovom kultu… [smiley7]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

mark1:

Evo proradio ATM pa možete pratit trgovanja…..

Ma ovo je sjajno…pokazuje mi cijene i trgovinu od 15:19… [smiley1]

Mislis DO 15:19

skype - ivek1234


Mislis DO 15:19

Sorry, krivo sam se odrazio… [smiley1][smiley2][smiley14]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

Ja ne vjerujem da su penzici stigli registrirat pakete. Ja sam relativno mlad i imam vremena pa mi se nije dalo gnjaviti i cekati. Imam filing za ocjecaj da bih vecina njih dobila infarkt samo da cuje sto sve trebaju napraviti za registrirat dionice.

Mozda se ne zurim jer znam da kroz koji tjedan ili mjesec HT moze samo gore.

My God, it's full of stars!!

New Report

Close