HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 08:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ludlum:

Razočaro me je TH.Mislio sam da će cijena barem 10-20% gore od otvaranja a ovo je otišlo 10% dole.Uz ovakav veliku podršku na kupnji…. Dobro je da ima i naših drugih dionica. Nadam se boljem utorku.

nista od toga ako se cvršće ne postavimo


zovi Rkmana nek nas okupi…[smiley7]
sve je ovo više manje očekivano
ako do izbora ne bude na 500
onda smo totalno fulali
ali ovo je po meni sve normalno

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

znam ljude kojisu dobivali i 700- 800 kuna mjesečno…a najvjerojatnije im je 6000 kuna bil neto godišnja…jer nisu svaki mjesec napravili normu…..

a na kreju ti isti ljudi su rekli pabolje da i to dobijem nego da sjedim doma i ništa ne dobijem….

sve u svemu jako žalosno…iskreno suosjećam s tim ljudima al im nisam nikako mogao pomoći


Ja neznam šta ste vi očekivali od ljudi koji pojma nemaju šta su uopće kupovali .Normalno da je pala cijena dionice ,nalozi su bili i po 33okn.

E ko je kupio po toj cijeni, sad se doma utapa u alkoholu! [smiley2]

[url=http://www.wincert.net]WinCert.net - Tech News & IT Support Forums[/url] HAAB IT kadar :)


Koja im je to fora na govornom automatu SDA da je zahtjev za registraciju vl. pozicije djelomično izvršen?

Može pojašnjenje za nas neiskusne? (penziće i ostale jumfere)

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

UOPĆE NE KUŽIM OVU NAŠU TUŽNU VLADU… MOGLI SU FINO DAT SVAKOM PENZIĆU 200K I MIR ,A NE IH NAVLAČIT PO BANKAMA SDA BROKERIMA + STRAŠIT STARCE,PITANJE JEL JE KOJI NEBAJBOŽE ODAPEO OD STRESA.

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.

ma naravno ad je ovo normalno i moglo se očekivati, to što je cijena pala od početka trgovine je samo još jedna igra naših fondova i glupost papaka-dioničara. kaj da vam velim kad se sjetim samo onih silnih penzića i babama u trenirkama tamo u fini.. niš čudno

idemo na 500+ pa u k.

strpljen..spašen Time is on my side


Ja neznam šta ste vi očekivali od ljudi koji pojma nemaju šta su uopće kupovali .Normalno da je pala cijena dionice ,nalozi su bili i po 33okn.

ovo je čista istina…dobro smo i prošli, razumijemo i ove šta zadovoljno trljaju ruke s ovim i što ne znaju niti što je dionica, a ima ih još dosta na prodaji, lijepo bi bilo kad idući tjedan ne pada još pod njihovim pritiskom!

HDEL, ATPL,VIRO


Znam neke kojima je 6000 tisuća kuna 6 mjesečnih plaća vjerovali ili ne?!!!!

E sad, ne znam baš takve koji su mogli kupovati, osim ako je u pitanju naknada s biroa, a rade na crno i trguju… Pitanje je bilo kome se isplati zaraditi 6000 a ne možda i više… To što neki ovdje vrte takve i veće iznose svaki dan, ne znači da na IPO-u nije bilo ljudi kojima je ovo ravno jack-potu…

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

Evo proradio ATM pa možete pratit trgovanja…..

Kad pogledate listu transakcija, zadnji veći nalog je bilo u 14:30 h. Od tog trenutka na prodaji uglavnom manji paketi po 63 i manje. Dakle, veliki igrači više nisu kupovali. Pitanje je što će biti do utorka? Ako se ne uključe jači igrači, cijena bi mogla dodatno dolje.


Evo proradio ATM pa možete pratit trgovanja…..

Ma ovo je sjajno…pokazuje mi cijene i trgovinu od 15:19… [smiley1]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

pričaš bezveze


Mali ulaze glavom bez obzira, samo daj! Veliki izlaze vrlo povoljno. Trajat će 2-3 mj. i onda će mali plakati, tko će onda kupovati?. Barem neće plaćati porez na kap. dobit jer se porez na gubitak ne plaća. Platit će upoznavanje s burzom. Ovi mirovinski fondovi koje je TATA uvalio u ovu priču neće plakati jer nisu njihove pare nego opet ovih malih ali što njih briga. [smiley2][smiley2][smiley2]

New Report

Close