HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:20
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


nisam zakasnio na veterinu, jucer sam uplatio u RBA. neznam kako si to zakljucio
a prodati za 375 pa opet kupiti poslje je mislim bezveze. sto ce mi ta lova da me svrbi u depu pa da jos napravim nesto glupo s njom.

sorry mislio sam da čekaš veterinu u smislu kupovine…

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


master33%:
rijesili smo se jedno 8000 ljudi koji su i ovako isli na brzaka, ali realno ispod 450 nema smisla prodavat[smiley2]
POTPISUJEM [smiley2][smiley2][smiley2]

slažem se !

malo mi je trebalo pa da trejdam kad sam vidio šta se poćelo događati poslije 390 – mislim da će toga još biti…
ali za sada nisam ništa prodavao.

Bit će zanimljivo u četvrtak-petak gledati tko je u top10[smiley2]

you think your special you do, i can see it in your eyes

Alfon:

master33%:
rijesili smo se jedno 8000 ljudi koji su i ovako isli na brzaka, ali realno ispod 450 nema smisla prodavat[smiley2]
POTPISUJEM [smiley2][smiley2][smiley2]

slažem se !

malo mi je trebalo pa da trejdam kad sam vidio šta se poćelo događati poslije 390 – mislim da će toga još biti…
ali za sada nisam ništa prodavao.


prvi val je prošao
još će cijeli idući tjedan takav biti

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

Mali ulaze glavom bez obzira, samo daj!
Veliki izlaze vrlo povoljno.
Trajat će 2-3 mj. i onda će mali plakati, tko će onda kupovati?.
Barem neće plaćati porez na kap. dobit jer se porez na gubitak ne plaća.
Platit će upoznavanje s burzom. Ovi mirovinski fondovi koje je TATA uvalio u ovu priču neće plakati
jer nisu njihove pare nego opet ovih malih ali što njih briga.

[smiley2][smiley2][smiley2]


Bit će zanimljivo u četvrtak-petak gledati tko je u top10[smiley2]

i sad je zanimljiv Top10 T-HT. Baš me zanima kako je išla podjela.

No respect

i? jeste vi koji ste prodali zaradili za malo jači špeceraj kod keruma ili tommyja?


Mali ulaze glavom bez obzira, samo daj! Veliki izlaze vrlo povoljno. Trajat će 2-3 mj. i onda će mali plakati, tko će onda kupovati?. Barem neće plaćati porez na kap. dobit jer se porez na gubitak ne plaća. Platit će upoznavanje s burzom. Ovi mirovinski fondovi koje je TATA uvalio u ovu priču neće plakati jer nisu njihove pare nego opet ovih malih ali što njih briga. [smiley2][smiley2][smiley2]

wtf?

I has the money, what I do wif it?

Šta je je……….moramo svi skupa priznat da nije ugodno ovako 1. dan trgovine gledat da cijena pada !

Sa 419 sad je 370 !

[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Koja im je to fora na govornom automatu SDA da je zahtjev za registraciju vl. pozicije djelomično izvršen?

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!


i? jeste vi koji ste prodali zaradili za malo jači špeceraj kod keruma ili tommyja?

Kolega tiho. Da oni ne prodaju od kog bi mi jeftino kupili? [smiley2]

giga:

Pitanje…stari ima od SDA od prije racun investitora ali nema pina na tom papiru iako ne kuzim kako. On ce dobiti ponovo racun investitora za par dana pa ne treba nista poduzimati je tako? Mogu jedino poslati zahtjev brokerima za registarski broj,to mogu bez pina,ali SDA ne mogu zvati bez pina….

ne možeš sunce, s autom u sda po dijonice


Zasto ne mogu pa za dobiti broj od brokera treba mi samo racun investitora sta ne?
Ma idem kamion jer ih imam puno….[smiley7]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

New Report

Close