HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Najpozitivnije u cijeloj priči je što je ekipa s Poslovnog shvatila da danas nema smisla moderirati forum… [smiley1][smiley2][smiley14]

Prate burzu pa nebi itako imali kad , ali svkako im pohvala za brzi server.


Ovi pokloni koje fondovi sad dobivaju to će još dodatno smanjit prosjek ulaska fondova, tako da bi u dogledno skoro vrijeme mogli jako jako prema gore, naravno onaj ko nije prodo po 370 kn !

[smiley2]


Ak’ im što ostane. Što će biti kad ostatak raje navali prodavat… Gledajući današnji dan, puno njih će pomislit da je to realna cijena… Pih, nema brze zarade [smiley7]

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda


Dosta je prodato danas , a nevidim baš da se novci sljevaju na burzu prema nekim procjenama.

Pa neznam kako bi i vidio isti dan. Mislim da ljudim treba bar koji tjedan jer moraju oni malo razmisliti[smiley2]

My God, it's full of stars!!


Bok drustvo… Jedno lagano pitanjce? Otvorio sam racun kod brokera u 7.mj 2007. i nesto sitno trgovao , kupio sam sad paket ht i htio bih ga registrirat. Molio bih nekog da mi u par tocaka objasni kaj trebam napraviti da registriram HT????? Hvala……….. [smiley2]

hm? ljudi su spominjali nekakav sda i pin i nekakve oznake investitora i i brokere nisam siguran

I has the money, what I do wif it?


Bok drustvo… Jedno lagano pitanjce? Otvorio sam racun kod brokera u 7.mj 2007. i nesto sitno trgovao , kupio sam sad paket ht i htio bih ga registrirat. Molio bih nekog da mi u par tocaka objasni kaj trebam napraviti da registriram HT????? Hvala……….. [smiley2]

Nema starnice na “hr internetu” koja ima iti jednu točku poveznicu sa financijama na kojoj to nije objavljeno.

[smiley6]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Pitanje…stari ima od SDA od prije racun investitora ali nema pina na tom papiru iako ne kuzim kako. On ce dobiti ponovo racun investitora za par dana pa ne treba nista poduzimati je tako?
Mogu jedino poslati zahtjev brokerima za registarski broj,to mogu bez pina,ali SDA ne mogu zvati bez pina….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Tony C.: ” Bok drustvo… Jedno lagano pitanjce? Otvorio sam racun kod brokera u 7.mj 2007. i nesto sitno trgovao , kupio sam sad paket ht i htio bih ga registrirat. Molio bih nekog da mi u par tocaka objasni kaj trebam napraviti da registriram HT????? Hvala……….. [smiley2] ” Nema starnice na “hr internetu” koja ima iti jednu točku poveznicu sa financijama na kojoj to nije objavljeno. [smiley6]

mislim da bi trebao otići s autom po te dijonice u sda (kombi da stanu)

I has the money, what I do wif it?

alan_poh:

sta vas pere kolega….? cemu tolika panika? tek ste poceli sa investiranjem, predpostavljam…..ovaj scenarij je vec viđen na drugim dionicama (iako je ovo IPO, prica za sebe)…ne treba panicarit…

heh, hvala na moralnoj podrsci. ovo mi je prvi dan kao dionicar i vec sam prostudiorao 999 kombinacija za eventualnu prodaju djela t-hta za ulog u nesto drugo. a cekam i veterinu. iskreno, poprilicno sam vjerovao predvidanjima bas s ovog foruma o ciframa 500+ za danas, pa me to malo dotuklo. no uvjeren sam da ce porast iduci tjedan, vidjeti cemo ponedjeljak u londonu kako ce biti.

15:35 zadnja 372

i ja kao neiskusan sam ocekivao zanimljivije zatvaranje. 🙂


prijatelju
kao prvo opusti se…
kao drugo na veterinu si zakasnio
kao treće i bolje da si zakasnio jer to nije ni za tebe ni za mene ni za nas
kao četvrto HT po procjenama svih nas ( fondova, malih ulagača, neovisnih analitičara, domaćih i ino) realno vrijedi cca 450 kn…
dakle 500 će biti u dogledno vrijeme…
ne i idući tjedan moje je mišljenje…
ali ako se toliko živciraš,radi ( ne znam jesam li u pravu) 1-og, 2 ili 3 paketića…
onda prodaj po 375 i miran si…
uzmi novce i čekaj da krene ka 500
kad krene kupuj…
ovako nikakve koristi, samo plašiš one još plašljivije od tebe…

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

Čiji li je ovaj na prodaji: 380,00 8.613 3.272.940,00

Tona

Najbolje ponude [ HT-R-A ]
Kupnja Cijena
1764 376,00
50 375,10
1000 375,01
4187 375,00
2000 373,51

Cijena Prodaja
379,99 147
380,00 934

My God, it's full of stars!!

rijesili smo se jedno 8000 ljudi koji su i ovako isli na brzaka, ali realno ispod 450 nema smisla prodavat[smiley2]

[color=blue][b]Patience pays well!!![/b][/color]


Pitanje…stari ima od SDA od prije racun investitora ali nema pina na tom papiru iako ne kuzim kako. On ce dobiti ponovo racun investitora za par dana pa ne treba nista poduzimati je tako? Mogu jedino poslati zahtjev brokerima za registarski broj,to mogu bez pina,ali SDA ne mogu zvati bez pina….

ne možeš sunce, s autom u sda po dijonice

I has the money, what I do wif it?

New Report

Close