HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 04:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Da li se u Mostich-u START PAKETU vidi ( mislim da li je vidljiva ) dionica HT-R-A…

Hvala

primus

mirovnjaci ruše cijenu?

Ne radi ni meni ATM).


Da li se u Mostich-u START PAKETU vidi ( mislim da li je vidljiva ) dionica HT-R-A…

Hvala

Ne, na ATM koji ne radi.

No respect

London je 71,00

I has the money, what I do wif it?

Sada ćemo tek vidjeti što je korekcija prava. Ako još padne svi idemo u kupnju[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

evo jedan zanimljivi članak; iako već manje-više svi znaju kako je to išlo, čisto da se prisjetimo:
http://www.vjesnik.hr/html/2006/12/04/Clanak.asp?r=tem&c=2

Dakle, sve ovo danas je već viđeno kod INE. Startna viša cijena, i onda malo po malo spuštanje ne bi li se prepali “mali” i prodavali pošto poto – samo da ne izgube. Očekujem nastavak trgovanja HT-om sličan kao i sa INA-om…..opet prema gore kroz izvjesno vrijeme.

Jel’ zna netko fakat što se ovo dešava? Pa nije baš da su penzići jučer i danas poregistrirali dionice. Koja pushiona [smiley7]

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

nije on došao do 516 komada, već to više ekipe prodaje na sitno


Nikako mi nisu jasni ovi nalozi tipa prodaje 516 komada po 375 kuna, pa kako je on došao do tih 516 komada.

Kupnja jaca 5000kom na 371,01

My God, it's full of stars!!

Na SDA imate Top10 HT-R-A.

No respect

6 500 kn trenutna zarada po kupljenom cijelom paketu !!!

Očigledno se hoće prodaja zaustavit niskom cijenom !

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close