HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 02:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

a dokupljivao

čekam na kupnji!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Ja bih nadokupio, ali me priječe dvije stvari:
Registraciju nikako ne mogu obaviti u SDA i još mi nisu sjele pare na račun [smiley10]

[url=http://www.wincert.net]WinCert.net - Tech News & IT Support Forums[/url] HAAB IT kadar :)


Da li je netko od forumaša prodao dionice T-HT?

Ja ne, al čekam da dokupim…

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

prodao samo 1 paket za 385kn preko prve generacije a ostalo preko HITE nemogu i da hocu jer je blokala,dokupnju cekam jos malo….

ja neke stavio na razinu 500 i čekam
neke nisam uspio ni prebaciti kod SDa,
neke mi čekaju kod brokera…
nadokupljivao nisam

master 33% mislim da ti nick govori da si ti jedan od onih koji su sa 33% ovog IPO-a zadovoljni

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


i pazi sad ovo
svi ovi što su prodali na 380-400, će dobivenu lovu mahom vratiti ponovno u fondove odakle su je i uzeli prije IPO-a, a fondovi jedva dođekati svježi keš za još kupovine…

Ili će te pare stavit na ATGR… Ja još dvojim, dokupljivati ili izvaliti ponudu… [smiley1]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

da li netko od forumaša nije ili neće dokupiti? [smiley2]

E bok, ja isto čekam jučer od 7:30. Kad si ti poslao zahtjev?


Da li je netko od forumaša prodao dionice T-HT?

Ja nisam dobio nalog od brokera da se mogu registrirati a kamo li ih prodati…

na 4300 sve prodajem...


SLK: ” Da li je netko od forumaša prodao dionice T-HT? ” i Da li je netko od forumaša dokupio T-HT?

Nadam se nadokupit kad dođem do nekog keša[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!

sory, trebalo otići Conanu privatno

New Report

Close