HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 04:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

može li mi neko reć otprilike koliko je dionica protrgovano iznad 400kn?….ako se dobro sjećam milim da su to manje-više sve bili veći paketi


Za one koji prodaju po 385, zarada je 19,90% u odnosu na uplaćeni novac.

Kad se uzmu u obzir naknade i kamate zarada nije niti tolka u odnosu na uplaćeni novac.
Ali ovakav scenario je bio predvidljiv

[smiley2]

A internet , mostić i atm, struja, drva, mobiteli, telefoni, ćevapi, pijača, provizija opunomoćiteljima, itd.itd. sve to košta. da sad prodam bio bi na nuli. Nisam lud. Čekam više od 500 kunića.[smiley2]

A trenutno je teško bilo što prognozirati, recimo što će biti kada se fondovi nakrcaju?
Tko će onda kupovati? I što će se onda dogoditi sa cijenom?
Previše je ljudi kupilo i svi hoće prodati.
trebamo i tu stranu razmotriti!! [smiley4]

[color=blue][b]Patience pays well!!![/b][/color]


Tako da za par dana u Londonu može samo gore….

Ovaj riječ je uvijek nezgodna.

No respect


Ja stvarno nerazumijem, pa tko toliko prodaje na ovim razinama

Hrvatski građani koji su zadovoljni s 20% u odnosu na uplaćenu svotu!Ima ih još dosta,toplo se nadam…

Novac je kisik burze!


bocic: ” Sasha76: ” Može jedno laičko pitanje. Tko prodaje na LSE? ” Fondovi ” kupuju i prodaju fondovi, a prodaju građani, kupnja diktira prodaju

Građani prodaju na Londonskoj burzi? Koji? Britanci?


Ja stvarno nerazumijem, pa tko toliko prodaje na ovim razinama

Kolega nemojte ispadati naivni. Koliko je ono građana upisalo dionice? Jeste možda prolazili pokraj redova i vidjeli prosječnog novopečenog ulagača? Što se iščuđavate?


Za one koji prodaju po 385, zarada je 19,90% u odnosu na uplaćeni novac. Kad se uzmu u obzir naknade i kamate zarada nije niti tolka u odnosu na uplaćeni novac. Ali ovakav scenario je bio predvidljiv [smiley2]

Oni koji su uzimali na kredit u su u boljoj poziciji jer novac nikada ni nije bio njihov. Ali ako je tvoj novac, zamislite da je bio u npr. ATPL, ULPL, JDPL, TNPL, INGRA itd

Pušing jedino cijena od 490 kunića može donekle opravdat stvari

Koliko ja znam lijepo su preko medija upozoravali novopečene dioničare da ne prodaju odmah prvi dan !
Ja ću prodat kad se postigne realna cijena iznad 500 kn a po svemu sudeći to bude jako brzo!

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

flyer:
“/> Tako da za par dana u Londonu može samo gore….

Ovaj riječ je uvijek nezgodna.

cijena je dosta lagano pala, što nije dobar znak za kretanje cijene u narednim danima.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


A trenutno je teško bilo što prognozirati, recimo što će biti kada se fondovi nakrcaju? Tko će onda kupovati? I što će se onda dogoditi sa cijenom? Previše je ljudi kupilo i svi hoće prodati. trebamo i tu stranu razmotriti!! [smiley4]

5 mlrd je sića, koliko god se to nama činilo puno, ipak je ovo T-HT hebeni


A trenutno je teško bilo što prognozirati, recimo što će biti kada se fondov nakrcaju?
Tko će onda kupovati? I što će se onda dogoditi sa cijenom?
Previše je ljudi kupilo i svi hoće prodati.
trebamo i tu stranu razmotriti!! [smiley4]

Fondovi stalno dolaze do svježeg keša, kako mirovinci, tako i otvoreni koji niču kao gljive poslije kiše. Što misliš gdje će, nakon što ljudi uzmu 40-ak posto na HT-u učiniti s viškom novca? Oročiti za 6,5% godišnje? Da, ali u šumi Striborovoj…
[smiley1]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

New Report

Close