HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

jedna molba…..registrirao sam se kod HITA-e, lik mi je dao neki
pass=usrnm=******
login=****

i sada bih ja kao trebao znat sto sa time! nazovem danas HITA-u i lik mi kaze da citam upute i poklopi mi!! [smiley9] malo mi je falilo da odem tamo i sve i posaljem u pm…a pogotvo tog peshkicha!

ugl. imam username koji sam koristio pri registraciji i jos sam sada dobio ova dva….sto da ja sa svime time radim….di su te upute o kome je govorio tipich?

i da li ja moram registrirat se pri SDA s obzirom da mi to nitko nije napomenuo tamo (doduse nisu mi nista rekli, samo da je sve gotovo i pozdravili me )[smiley2]

ps.molim da mi odgovore samo oni koji su radili sa HITA-om pa znaju o cemu pricaju
unaprijed hvala…..


tenutno protrgovano 415000 dionica na zse…

sića, s obzirom koliko još ima na prodaji, a ulaz je dosta povoljan


sto to znaci? da do 1.11. cijena nejde preko 400??

Skoro pa tako… [smiley2] Strpljenje je majka mudrosti. Pogledaj kako je išlo s INA-om prvih dva mjeseca…

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]


jedna molba…..registrirao sam se kod HITA-e, lik mi je dao neki
pass=usrnm=******
login=****

i sada bih ja kao trebao znat sto sa time! nazovem danas HITA-u i lik mi kaze da citam upute i poklopi mi!! [smiley9] malo mi je falilo da odem tamo i sve i posaljem u pm…a pogotvo tog peshkicha!

ugl. imam username koji sam koristio pri registraciji i jos sam sada dobio ova dva….sto da ja sa svime time radim….di su te upute o kome je govorio tipich?

i da li ja moram registrirat se pri SDA s obzirom da mi to nitko nije napomenuo tamo (doduse nisu mi nista rekli, samo da je sve gotovo i pozdravili me )[smiley2]

ps.molim da mi odgovore samo oni koji su radili sa HITA-om pa znaju o cemu pricaju
unaprijed hvala…..

Ja još od jučer ujutro čekam da mi pošalju kod da bi tek onda mogao nazvati SDA …..samo gledam i čekam i čekam …..

na 4300 sve prodajem...

Može malo vremenske prognoze ?
Hoće li danas 500 milja prometa?

Skoro pa tako… [smiley2] Strpljenje je majka mudrosti. Pogledaj kako je išlo s INA-om prvih dva mjeseca…

kad smo već kod toga , koliko je ono rasla ina prvi dan?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Sasha76: ” Može jedno laičko pitanje. Tko prodaje na LSE? ” Fondovi

kupuju i prodaju fondovi, a prodaju građani, kupnja diktira prodaju

SDA i dalje ne radi. Mislim da danas ništa od registracije dionica..[smiley16]

[url=http://www.wincert.net]WinCert.net - Tech News & IT Support Forums[/url] HAAB IT kadar :)

Kupnja
385,01 4771
385,00 10975
383,03 5

izgleda da je 385 donja granica

Skoro pa tako… [smiley2] Strpljenje je majka mudrosti. Pogledaj kako je išlo s INA-om prvih dva mjeseca…

bi li ti se dalo ukratko objasniti kako to jp morgan moze drzat stabiliziranu cijenu? mislim jasno mi je da je sad cijena 385kn buduci da fondovi prakticki medusobno trguju i kupuju od onih kojima je to dovoljna zarada. ali to ce se potrositi, ovim tempom mislim dosta brzo. i sto onda? nase ponude na 500, 550 ce stajati i nece ih kupiti. nebi li se tom logikom cijena morala dici?

pa ovih 10975kom i nije previše, ili?

prognoza kretanja cijene u narednih mjesec dana?Dal budu fondovi dopustili da se cijena spusti na npr 330kn pa kupili još jeftinije (što god mi mislili o tome takvih se bude našlo) ili bi se mogla zadržati na ovim razinama s blagom tendencijom na gore?
Pozdrav

New Report

Close