HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


transakcije su između 285-288

?
O čemu ti to? Da se nisi malo…jel… [smiley2]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]


mark1: ” Na TV kdjutl97 direktan prijenos trgovine…” Na TV čemu? Molim vas kolega ako može malo preciznije. Sorry ali ovo mi je totalno nepoznato.

Chill ma šala da nas malo razmrda , neradi ATM pa eto malo. Nego nije mi uopće jasno kako radi burza ako ATM nije u funkciji , pa nije se broj korisnika toliko poveća da nemogu ispunit promet prema korisnicima ATM-a.

sto to znaci? da do 1.11. cijena nejde preko 400??

kupnja 385 18 000 komada

Više netreba prema 370, sad smo se ukrcali , ajmo up up.. [smiley1]

tenutno protrgovano 415000 dionica na zse…

Vaš link

Može jedno laičko pitanje. Tko prodaje na LSE?


Nego nije mi uopće jasno kako radi burza ako ATM nije u funkciji , pa nije se broj korisnika toliko poveća da nemogu ispunit promet prema korisnicima ATM-a.

Ni meni nije jasno. Možda se ja ne mogu spojiti zato što pristupm preko Optime, a ne HT-a… [smiley1]

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

UPDATE sa ZSE i LSE

Vaš link

Može jedan K/P pošto meni ne piše 5 najboljih ponuda za kupnju ili ih ima samo 4 …..???

na 4300 sve prodajem...


Može jedno laičko pitanje. Tko prodaje na LSE?

Fondovi

[color=blue][b]Ferengi Rule of acqusition #37: Ask not what your profits can do for you, but what you can do for your profits.[/b][/color]

New Report

Close