HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 01:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,10,4,dionice_ht,92950.jl

Ljudi, kaznite se sami.

Dobro jel trgovinu pratimo na mosticu ili ATMu. Ako na ATMu kada će postaviti ticker? Jel ne bi trebalo 2 sata prije početka trgovine?[smiley11][smiley1]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


nakon više od 24 sata čekanja još uvijek ništa od broja za registraciju. mislim da ću ja oboriti rekord. ima li itko tko je uspio riješiti dionice preko hite? mislim da ću ih lagano prijaviti hanfi jer ovo stvarno nije normalno.


nakon više od 24 sata čekanja još uvijek ništa od broja za registraciju. mislim da ću ja oboriti rekord. ima li itko tko je uspio riješiti dionice preko hite? mislim da ću ih lagano prijaviti hanfi jer ovo stvarno nije normalno.

i ja ću ih prijaviti HANFI i to odmah sada nakon završetka pisanja ovoga posta…
prvo mi kažu registrirani ste kod nas, pa dan kasnije kad sam tražio broj zahtjeva, da nisam [smiley8][smiley14]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

Jedno pitanje za korisnike Ceba trade-a , da li možete zadati nalog za kupnju dionica T-HT-a ( HT-R-A ) ? Meni niti kroz istraživanje ne nalazi HT-R-A !

meni sve radi bez problema
[smiley6]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Da vidimo koliko je koji fond kupio:

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. DEUTSCHE TELEKOM AG 41.763.153 51,00 Osnovni račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 7.779.412 9,50 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 5.732.197 7,00 Skrb. račun
4. PBZ D.D. 3.992.066 4,87 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 376.675 0,46 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 302.065 0,37 Skrb. račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 159.790 0,20 Skrb. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 116.470 0,14 Skrb. račun
9. PBZ D.D. 108.259 0,13 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 108.000 0,13 Skrb. račun
Ukupno: 73,81

tko se to krije pod brojem 4.?
za koga je to skrbnicki racun?
fondovi su dobili jako malo, posebno mirovinski, a da ne govorim o investicijskim, dakle kupnja ce biti zestoka

apeliram na sve koji ovo citaju i koji misle prodavati da NE prodaju ISPOD 450 kn, ionako ima vremena nazalost ocekujem hrpu pametnih koji su pokupili cijelu pamet svijeta da ce prodavati i ispod 400
pocetak ocekujem od 370 (nadam se da se nece pojaviti nalozi na 350) pa na dalje do maximalno 480-490, mozda lizne i 500, ali tesko je to procjenjivati, nazalost bojim se da ce prosjecna cijena biti oko 430-450, i u tom rasponu ocekujem najvise naloga, ja sam se postavio na gornjem limitu kojeg danas ocekujem

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Pod brojem 4. je navodno Z.M. iz Sesveta.

Knjige i kava

Meni u HITA uredno reg. 3 paketa s tim da sam zahtjeve za reg.poslao u srijedu.Poslao jucer za par njih ali jos nema maila s brojem zahtjeva.Usput za HITA.

Ugovore za internet primamo ISKLJUČIVO POŠTOM!

NE PRIMAMO NOVE REGISTRACIJE KLIJENATA (NOVE UGOVORE O BURZOVNOM POSREDOVANJE) ZA INTERNET TRGOVANJE!

E-trgovanje https://etrade.hita.hr

NALOGE ZA HT-R-A MOŽETE DATI TEK OD 05.10.2007 OD 08 SATI.

Svi koji su potvrdili zahtjev za registraciju HT-R-A do 19:45 h 4/10/2007, su proknjiženi u sustav!

Zahtjevi za registraciju za HT-R-A, koji su poslani putem interneta ili e-mailom, su u redu čekanja, radi ogromne navale, te tehničkih problema, te će biti obrađeni u najkraćem mogućem roku!

Dodatna VAŽNA OBAVIJEST od Zagrebačke burze! Očekuju se tehnički problemi u predotvaranju (9-10h) a posebice u 10:00 h za vrijeme trajanja neravnoteže prouzrokovane velikim brojem naloga. Problemi se mogu rezultirati dužim učitavanjem transakcija/uparavanjem transakcija!

ZAHTJEVE ZA REGISTRACIJU DIONICA ZA HT-R-A PRIMAMO OD 8-18H, jer u tom razdoblju radi SDA, nakon toga nije moguće Vama izdati broj zahtjeva, ali niti je moguće potvrditi zahtjev u SDA

Po potvrđivanju zahtjeva nas obavijestite, te u obavijesti navedite prezime i ime, broj zahtjeva i broj investitora.

Cekam cekam, nikako da docekam Prvu Generaciju….nada blijedi…izgledno je da cu propustiti plimni val…[smiley3]

rockster:

nakon više od 24 sata čekanja još uvijek ništa od broja za registraciju. mislim da ću ja oboriti rekord. ima li itko tko je uspio riješiti dionice preko hite? mislim da ću ih lagano prijaviti hanfi jer ovo stvarno nije normalno.

rockster:

nakon više od 24 sata čekanja još uvijek ništa od broja za registraciju. mislim da ću ja oboriti rekord. ima li itko tko je uspio riješiti dionice preko hite? mislim da ću ih lagano prijaviti hanfi jer ovo stvarno nije normalno.

i ja ću ih prijaviti HANFI i to odmah sada nakon završetka pisanja ovoga posta…
prvo mi kažu registrirani ste kod nas, pa dan kasnije kad sam tražio broj zahtjeva, da nisam [smiley8][smiley14]


pa opet jučer zvao i rekli mi da jesam , ja tražim broj zahtjeva, ostave me 7 min na mob na čekanju, i jave mi da je gužva i da mi nemogu dati broj…
i onda mi u pol rečenice spuste slušalicu….

ovo im stoji na stranici od jučer
NALOGE ZA HT-R-A MOŽETE DATI TEK OD 05.10.2007 OD 08 SATI.

sada je 08:42 naravno da se nitko ne javlja na telefon, zvoni po 3 min nitko ne diže slušalicu…

sad sam čuo s HANFOm i dečki i cure ako čitate ovo, očekujte vrlo skoro posjetu i prijavu, HANFA se vrlo zainteresirala

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

registrirano, tri paketa [smiley2]

Ima li tko kakav link za LSE da vidimo što se tamo događa. Na službenim stranicama nisam uspio ništa pronaći..

I love the Smell of Profits in the Morning


Ima li tko kakav link za LSE da vidimo što se tamo događa. Na službenim stranicama nisam uspio ništa pronaći..

http://www.londonstockexchange.com/en-gb/pricesnews/prices/system/detailedprices.htm?sym=US4432962078USUSDIOB%20B288P82THTC

New Report

Close