HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 01:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Hoće li Mamić prodavat sutra?

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Hmm…gledao ja ovaj otvoreno na htv-u i sve si nešto razmišljam kako su Kardum, Samodol i ostatak ekipe ostavili na mene dojam da “panično” pozivaju ljude da razmisle o prodaji, pa nije sutra kraj svijeta (odnosno smak). A objašnjenja i savjeti su im bili zaista za one “novije od najnovijih” na burzi. Ne znam, nekako se bojim krivog raspleta…uglavnom, sretno svima nama koji smo u sve ovo ušli.

TRTF-R-A: Bio on crn ili bijel, tartuf je uvijek gastronomski dragulj. Ali kao i svaki drugi dragulj i tartuf se teško pronalazi.


Prvoga dana maksimalno će se moći obaviti transakcija nešto više od 30 tisuća dionica, burza je, naime, testirana na 35 tisuća, a mnogi očekuju da će se pravi udar prodavatelja na Zagrebačku burzu dogoditi u utorak jer u ponedjeljak, zbog državnog praznika, ne radi. Kakav je ovo podatak? Danas je prošlo 34.000 dionica JDPL, a di su ostali! Ajmo malo matematike: ako je registrirano 20.000 paketa, iako se bude trgovalo između 400 i 500 kn, to je promet najmanje od 500 mil kn. Moguće?

Pogrešan,ne dionica nego transakcija.
Za promet vrlo moguće iako vjerujem da će biti oko 350 mil.
[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

U prilogu saljem Inu na dan 14.12.2006.

Nadam se da ce i sutra biti ovakvog ciscenja. Samo ne paketi od 22 kom vec od 63 kom [smiley1]

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Hoće li Mamić prodavat sutra?

Čujem da nije stigao registrirat sve pakete. A dečki očekuju dobre premije za večerašnju pobjedu. [smiley11]

No respect

Vecer ljudi,
Mene zanima da li netko zna kako da prodam dionice, koji je postupak?
Ovako neki dan dobila sam od SDA – obavijest o pinu i podacima investitora, danas sam isla u banku i ispunila obrazac o osobnim podacima i poslala mail erste banci kako bi znala koliko imam dionica i da mi dodijeli brokera.

Sutra mislim zvati SDA da se registriram. Ako ih uspijem dobiti.

Moze li mi netko reci dali dobro radim ili …pomozite?
Naravno dionice ne mislim prodavati ispod 500 kuna. Sto vi mislite? Hoce li cijena biti 600?


Vaš link
Klikni na ovaj link i pročitaj

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

konacno se javila PG,sad jos samo sda ujutro i p 500,00
laku noc svima[smiley2]


Gekko: ” Hoće li Mamić prodavat sutra? ” Čujem da nije stigao registrirat sve pakete. A dečki očekuju dobre premije za večerašnju pobjedu. [smiley11]

Je, dobit će premiju, ali od našeg novca, kojeg je maminju proslijedio onaj ban…

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Ovo će biti interesantno večeras:

Otvoreno

HTV1 04.10.2007. 22:45

Slijedi li sutra dioničarski udar na burzu, kolika će biti cijena dionica?
Jesu li svi spremni za veliku trgovinu dionicama T-HT-a?
Koliko ljudi će se uopće probiti do burze prvih dana?
O tome u Otvorenom Mislava Bage govore glasnogovornik burze Željko Kardum, predsjednica Središnje depozitarne agencije Željka Živković, Neven Kajić iz FIMA vrijednosnica i Ante Samodol, predsjednik Uprave Hanfe.

* Voditelj: Mislav Bago
* Urednik: Mislav Bago


Jel neko skužio ko je bio onaj četvrti lik s naušnicom? neki japi?? Kako se zove i di mu se može skužiti porfelj?[smiley2][smiley9]

KULEN NIJE SALAMA

Vecer ljudi,
Mene zanima da li netko zna kako da prodam dionice, koji je postupak?
Ovako neki dan dobila sam od SDA – obavijest o pinu i podacima investitora, danas sam isla u banku i ispunila obrazac o osobnim podacima i poslala mail erste banci kako bi znala koliko imam dionica i da mi dodijeli brokera.

Sutra mislim zvati SDA da se registriram. Ako ih uspijem dobiti.

Moze li mi netko reci dali dobro radim ili …pomozite?
Naravno dionice ne mislim prodavati ispod 500 kuna. Sto vi mislite? Hoce li cijena biti 600?

ne krivo radis,odes u banku i potpises ugovor sa brokerskom kucom za trgovanje dionica,kopiraju ti osobnu i tekuci,potpises ugovor i tada mozes kuci.Kad dodjes kuci zoves brokersku kucu i trazis da bi dala zahtjev za preregistraciju dionica. oni to obrade i daju ti broj kojeg zapisi na papir,TADA zoves SDA i kad dobijes automat on ce te trazit br. investitora,broj pina i br. kojeg si dobila od brokera.Tek tada mozes trgovati tako da nazoves brokera i zadas mu cijenu koju ti hoces da on postavi na burzu.Cijenu odredjuje trziste,to niko ne zna dok ne pocne trgovanje,moze biti 320,400,450 to sve ovisi o ponudi kupnje i prodaje,londona…100 stvari moze utjecati

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

zove se Mario Gatara

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Chill:

Ovo će biti interesantno večeras:

Otvoreno

HTV1 04.10.2007. 22:45

Slijedi li sutra dioničarski udar na burzu, kolika će biti cijena dionica?
Jesu li svi spremni za veliku trgovinu dionicama T-HT-a?
Koliko ljudi će se uopće probiti do burze prvih dana?
O tome u Otvorenom Mislava Bage govore glasnogovornik burze Željko Kardum, predsjednica Središnje depozitarne agencije Željka Živković, Neven Kajić iz FIMA vrijednosnica i Ante Samodol, predsjednik Uprave Hanfe.

* Voditelj: Mislav Bago
* Urednik: Mislav Bago

Jel neko skužio ko je bio onaj četvrti lik s naušnicom? neki japi?? Kako se zove i di mu se može skužiti porfelj?[smiley2][smiley9]

KULEN NIJE SALAMA

New Report

Close