HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 02:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Poslao sam danas ujutro oko 10h zahtjev za registraciju u Abacus,dosada nista,mislim vise ni nece.
Nego kako ja znam koji mi je broker dodjeljen,kako ga oni dodjele,random ili?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

mark1:

ivek123:

mark1: ” Sve ovo oko organizacije ovog IPO-a je velika blamaža i sramota za one koji su ga organizirali od vlade , HANFA-e do svih drugih osim brokera kojima pucaju glave od gužvi. Očito je da svi koji su upisali IPO nisu u istom položaju , e sad ako je to pravedno na čast prvo vladi , a onda svima drugima.[smiley5] ” A ti u buducnosti onda svakako preskoci ovakve evente……

Ako je tebi sve ovo OK svaka čast…………..

Nije mi OK ali je realno i ocekivano. Isto tako ako 01.08. idem na more i subota je, racunam da moram imati pun tank goriva, dosta vode i hrane jer cu vjerojatno putovati 12 sati umjesto 2,5 ali to ne znaci da bi sada trebali napraviti “raketodrom” u svim pravcima da nebi bilo slucajno guzve. Ovdje je isti slucaj. Ovakav IPO se dogadja jednom u 10 godina valjda. Jedino jos HEP moze napraviti ovako nesto. Kaj bi sada svaka brokerska kuca trebala imati 1000 ljudi a SDA call centar na 50000 linija za jedan event u 10 godina?????


debeo,star,vječito samo perspektivan HAAB kvadar!

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.


Poslao sam danas ujutro oko 10h zahtjev za registraciju u Abacus,dosada nista,mislim vise ni nece.
Nego kako ja znam koji mi je broker dodjeljen,kako ga oni dodjele,random ili?

Ako niste vec ranije od danas otvorili account kod Abacusa i s njima potpisali ugovor onda niti necete jer od danas ne primaju vise nove stranke. Nitko vam ne dodjeljuje brokera vec si ga birate sami.

meni malo prije abacus javio zadnju registraciju a PG jos uvijek nista
jel zna tko koji jos brokeri primaju klijente,po mogucnosti da imaju on line i da su iz zg
hvala


Molim Vas recite mi da li mogu prebaciti od 63 kom. samo 43kom. dok mi na SDA-u ostane 20(da mi ostane 20kom. za 2 gratis). Lijepo sam poslao u 1g da prebacujem 43 kom. a oni meni dok sam dobio SDA da prebacujem svih 63. Vjerojatno su me u 1g zaje….?!

Nemoj potvrditi taj zahtjev, nazovi ih neka isprave i pošalju ti novi broj zahtjeva. Ili preko interneta postavi novi zahtjev na 43 dionice i potvrdi samo taj a onaj prvi na 63 dionice nemoj potvrditi.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Sad pregledao etrade u ABACUSU,na računima uredno upisane dionice,ponadao se da mogu staviti naloge na prodaju ali ništa,pa sam stavio nalog na kupnju.Bar nešto danas još da obavim.[smiley2][smiley2][smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


danas pitam brokera da mi predloži šta da kupim kad prodam HT ,odgovor je ne prodaji HT jer on daleko najviše vrjedi na burzi ,a ako bude do 400 kuna kupuj!!!!! [smiley9]

Ponekad nije ni loše poslušati brokera, znaju oni jako dobro s koliko keša će fondovi navaliti na HT sutra.
[smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Hej, imam jedno pitanje, a vidim da se vi tu kužite u lovu i dionice..
Dala sam ponudu za kupnju dionica u iznosu od 10 000 kn. Jel se i meni reže paket ili to vrijedi samo za one koji su ponudili više od max. mogućeg iznosa?
Množila sam tih 10 000 s onim faktorom od 0,444 pa mi to nekako zvuči malo love..
A dugo sam štedila pa se nadam da ću bar nešto zaraditi ovim putem..
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru.. [smiley2]

Jeli rade automati za registraciju od 0-24h!?

Comline je danas totalna koma, dao sam nalog za registraciju dionica ništa, zovem ih telefonom, na jednom broju uključen faks, na drugom se nitko ne javlja. Mislim da su si potpisali raskid ugovora i da odlazim ttotalno na investor.[smiley5]. Neznam tko če mi nadoknadit štetu, imat čemo vrlo naugodne razgovore nakon ovog, ne interesira me zagušenje ni ništa, ako nemaju resurse za rad neka zatvore radnju.[smiley7]


Jeli rade automati za registraciju od 0-24h!?

Ne, samo do 20 sati.

Who Dares [color=blue][b]Winns[/b][/color] !!!

Evo, kad se već povela rasprava o brokerskim kućama – komparacija “Prve generacije” i “Rasta” glede registracije HT-R-A:

Zahtjev za registraciju: Prva generacija – emailom, Rast – web aplikacija (web aplikacija je naravno superiorna jer njihovim brokerima daje strukturirane informacije o broju investitora, dionici i broju dionica i naravno da je odgovor puno brži). Prva je tu bila osuđena na manualni rad koji su odradili korektno i na vrijeme (sporije od Rasta, ali ne ugrožavajući mogućnost prodaje 1. dan).

Nakon potvrde zahtjeva na SDA automatu(danas ujutro). Potvrđeno ukupno 8 u jednom tel. pozivu.
Na 3 od 8 accounta koji su na Prvoj generaciji sve je spremno za trgovanje (dionice vidljive) dok na Rastu dionicama ni traga ni glasa. Ljudi koji su potvrdili zahtjeve u kasno posljepodne ih već imaju na portfelju!!!???. Očito su napravili propust i nisu obradili sve podatke – aljkavo!!!

New Report

Close