HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ima, milijun penzionera slavi što su postali najbogatiji sloj u državi

Hell is Empty and all the Devils are Here

Tisuću registracija po satu. Radno vrijeme = 08-20. Prema tome, 12000 registracija. Još te dionice treba evidentirati broker. Znači to je kapacitet sutrašnje prodajne strane.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Politička marginalka ima nešto sutra reći:

ZAGREB – Konferencija za novinare Demokratskog centra (DC). “Zbog pomame na dionice T-HT-a – pokraden proračun”, tema je konferencije na kojoj će govoriti predsjednica stranke Vesna Škare-Ožbolt (u 11 sati, prostorije DC-a, Ilica 48/I).

No respect


bakulaz: ” Ok ljudi,današnje zavrzlame oko registracije su više-manje gotove. Kolika cijena thta će sutra biti?

ja cu staviti na cca500kn ak mi PG javi registraciju
druga dva koja zastupam isto na 500 ak dobijem abacus jer su nesto zeznuli sa lozinkom
naravno to na prodaju a kupnja cca350
pa ak uleti super,ak ne onda polako

Nije da me je uvatila panika…al’ iskreno govoreći ne znam šta bi radio…

Uplatio, čekao…i još uvijek nikakvu obavijest iz SDA na kućnu adresu nisam dobio.
Kako ću registrirat dionice i prenijet ih na brokera ?

Zahvaljujem na odgovorima i ispričavam se na gnjavaži

Ni ja nisam nist dobila od SDA…pa tako sigurno ni hrpa drugih ljudi…a kamoli jos zavrzlame oko registracije…a svjedno ce biti krah…mogao bi krah potrajati kroz drugi tjedan.


Politička marginalka ima nešto sutra reći:

ZAGREB – Konferencija za novinare Demokratskog centra (DC). “Zbog pomame na dionice T-HT-a – pokraden proračun”, tema je konferencije na kojoj će govoriti predsjednica stranke Vesna Škare-Ožbolt (u 11 sati, prostorije DC-a, Ilica 48/I).

ko jos ima zeludac za slušat tu štracu?


Nije da me je uvatila panika…al’ iskreno govoreći ne znam šta bi radio… Uplatio, čekao…i još uvijek nikakvu obavijest iz SDA na kućnu adresu nisam dobio. Kako ću registrirat dionice i prenijet ih na brokera ? Zahvaljujem na odgovorima i ispričavam se na gnjavaži

Kao i svi drugi kad stigne papir, jer nikad ne treba žuriti.
I jedan savjet, ak ne znaš što raditi, najbolje je ne raditi ništa. Mislim kad se budeš dvoumio oko zadavanja naloga, cijene, prodati ili ne itd.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Kao i svi drugi kad stigne papir, jer nikad ne treba žuriti. I jedan savjet, ak ne znaš što raditi, najbolje je ne raditi ništa. Mislim kad se budeš dvoumio oko zadavanja naloga, cijene, prodati ili ne itd.

Ni meni nisu došli papiri,nemoj se uopće brinuti,jer će HT rasti sigurno. Malo će skočiti,pa će se korigirati i onda opet lagano up…
I da,nije ništa krahiralo….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Molim Vas recite mi da li mogu prebaciti od 63 kom. samo 43kom. dok mi na SDA-u ostane 20(da mi ostane 20kom. za 2 gratis). Lijepo sam poslao u 1g da prebacujem 43 kom. a oni meni dok sam dobio SDA da prebacujem svih 63. Vjerojatno su me u 1g zaje….?!

Evo “čak” 12.000 registracija vele na dnevniku. dakle jedno 300 milja prodajna moć prvi dan ako računamo na prosječan rast od 70%. fondovi će gutat gutat. moram priznat da mi se malo povisio target hihi

Evo sad na TV kažu da je SDA obradila samo 15 000 dioničara HT-a.Do sutra u 10 pretpostavljam najviše 30 000.
Uz to kažu da su pojedine brokerske kuće morale uzeti zaštitare.Bilo je fizičkih prijetnji.Bravo Hrvatska.[smiley4]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

New Report

Close