HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 18:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

nathan47:

Ima netko da mu jos uopce nije dosao ni PIN?

Ima. Moj kolega nije dobio. Suvlasnik je na jednom računu u SDA, sestra mu je nositelj. Pretpostavljam da su mu trebali otvorit račun i poslat PIN. Kaj da radi? Najbolje da ode tamo, ne?[smiley2]

Ma nije meni do toga da prodam nego sta ako im lova nije sjela pa nisam ni dobio dijonice?! Jedino sto mi pada naa pamet je ‘kalas’ u ruke i prvo pred Zabu, pa HPB a onda i SDA… ako ostane municije malo i do Markovog trga ra-ta-ta-ta-ta-ta-ta-ta

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Nego imam ja pitanje: – jel ima netko da je registrirao preko WEBA a da mu je SJELO na account i da ga VIDI kod brokera????

Ima.


sveps: ” ivek123: ” Nego imam ja pitanje: – jel ima netko da je registrirao preko WEBA a da mu je SJELO na account i da ga VIDI kod brokera???? ” moja tri telefonska su vidljiva ali cetvrti webasti nije ” Evo cake – ZIVJELA INFORMATIZACIJA U HRVATA: – izgleda da mi koji smo isli preko weba, kao brze lakse i ucinkovitije, nasi brokeri ce to vidjeti tek nakon obrade sto bi znacilo SUTRA pa ako im NE BUDE LOM onda nam MOZDA SUTRA dionice budu na racunu! Je….ma…… SDA to ste TREBALI LJUDIMA RECI ZA TO VAM SLUZI WEB SITE!!!!!! P.S. Ako ima netko da je ukucao preko weba i da mu se vidi molim da javi!

Registrirao jutros preko weba oko 8:15, sjelo na račun u PG za cca 20min!

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Da li netko zna kakva je procedura kad broker za mene traži od SDA broj registracije?

Po svemu sudeći, procedura je izuzetno komplicirana, čak graniči s konstrukcijom vakum bombe.

J… M… SDA i brokerima i HT prospektu i JP Morganu. Traljavost kod nas, a vani još veća. Trebalo je postavit datum početka trgovanja za kraj desetog mjeseca.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Help!
Ujutro u 8h registrirao sam se u SDA (nalog za prijenos),ali do sada na računu kod ASACUSA ne vidim ništa.
Molim prijedloge i mišljenja.

[url]http://[/url]


Help!
Ujutro u 8h registrirao sam se u SDA (nalog za prijenos),ali do sada na računu kod ASACUSA ne vidim ništa.
Molim prijedloge i mišljenja.

Ako te tješi meni je isto [smiley10]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Help! Ujutro u 8h registrirao sam se u SDA (nalog za prijenos),ali do sada na računu kod ASACUSA ne vidim ništa. Molim prijedloge i mišljenja.

[smiley2][smiley2]Bit će bit će asacus [smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Sad kad je jasno da je ovo najveći IPO po broju dioničara u povijesti svemira, vjerujem da će strane multikorporacije ubuduće u širokom luku zaobilaziti frankfurt, london i njujork i da će svoje IPO-e raditi u zagrebu. Jer što je našim građanima izvaditi iz čarape 15 milijardi kn? Tako ćemo postati najrazvijenija burza na svijetu, a kroz par godina vidim slom američkih indeksa, jer će tvrtke masovno početi odlaziti na zse. Na kraju, ovaj jedinstven događaj bi mogao uzrokovati strašan procvat hrvatskog gospodarstva i ulazak u G8 (naravno, amerika će ispasti van)[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

kad kliknem na registraciju na webu od sda pojavi mi se ova slika; što to znači

Hvala


Help!
Ujutro u 8h registrirao sam se u SDA (nalog za prijenos),ali do sada na računu kod ASACUSA ne vidim ništa.
Molim prijedloge i mišljenja.

Dogodilo se i meni.
Registrirao sam dva paketa jedan za drugim, jedan je vidljiv a drugi nije (oba kod Abacusa).
Isto ne znam koja je fora. Lagano mi je već bed [smiley6]

Ima li itko s foruma današnjih iskustava sa Rast brokerima?

Koliko sam skupio informacija, cca svaka treća registracija se ne vidi na web stranicama rasta. Neke su potvrde registracija “sjele” doslovno istog trenutka, neke čak i sada ništa. Jedan moj paket još uvijek “čeka” iako eRacun javlja da je registriran na rast.


kad kliknem na registraciju na webu od sda pojavi mi se ova slika; što to znači

Hvala

To znači da je riječ o app bugu. Što ćeš, em ne ulažu u gvožđe, em ne ulažu u znanje programera. Čisti fuš

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close