HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 16:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ima netko da mu jos uopce nije dosao ni PIN?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Vi svi koji silom želite sutra prodati mi niste jasni.
Dobro kaže jedna misao koju sam negdje danas čuo.
“Nije ni čudo da ljudi žele prodati, kad ni ne znaju šta su kupili, nit’ znaju koliko to vrijedi.”

Nego imam ja pitanje:

– jel ima netko da je registrirao preko WEBA a da mu je SJELO na account i da ga VIDI kod brokera????

skype - ivek1234

molio bih odgovor na pitanje.dali bi mi neko od iskusnijih mogao objasniti kako se zadaje nalog preko tel.tj budući da broker nema moj broj tekućeg kako ide sa isplatom sredstva hvala unaprijed


Nego imam ja pitanje:

– jel ima netko da je registrirao preko WEBA a da mu je SJELO na account i da ga VIDI kod brokera????

moja tri telefonska su vidljiva ali cetvrti webasti nije

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

Mojima doma jos nije doslo nista s SDA.
A telefoni zakrceni…


Ima netko da mu jos uopce nije dosao ni PIN?

Ima

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE


Ima netko da mu jos uopce nije dosao ni PIN?

Ima. Moj kolega nije dobio. Suvlasnik je na jednom računu u SDA, sestra mu je nositelj. Pretpostavljam da su mu trebali otvorit račun i poslat PIN. Kaj da radi? Najbolje da ode tamo, ne?[smiley2]

Only God, Muammar and Libya!

danas pitam brokera da mi predloži šta da kupim kad prodam HT ,odgovor je ne prodaji HT jer on daleko najviše vrjedi na burzi ,a ako bude do 400 kuna kupuj!!!!! [smiley9]

Sve se vidi na brokerskom računu tako da od sutra startamo sa početnom cijenom od 550 kn .

Svima želim odličnu prodaju.

P.S. Fondovi su pripremili vrpe milionov.[smiley2]


molio bih odgovor na pitanje.dali bi mi neko od iskusnijih mogao objasniti kako se zadaje nalog preko tel.tj budući da broker nema moj broj tekućeg kako ide sa isplatom sredstva hvala unaprijed

ivek123:

Nego imam ja pitanje:

– jel ima netko da je registrirao preko WEBA a da mu je SJELO na account i da ga VIDI kod brokera????

moja tri telefonska su vidljiva ali cetvrti webasti nije

Evo cake – ZIVJELA INFORMATIZACIJA U HRVATA:

– izgleda da mi koji smo isli preko weba, kao brze lakse i ucinkovitije, nasi brokeri ce to vidjeti tek nakon obrade sto bi znacilo SUTRA pa ako im NE BUDE LOM onda nam MOZDA SUTRA dionice budu na racunu!

Je….ma…… SDA to ste TREBALI LJUDIMA RECI ZA TO VAM SLUZI WEB SITE!!!!!!

P.S. Ako ima netko da je ukucao preko weba i da mu se vidi molim da javi!

skype - ivek1234

New Report

Close