HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 00:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ja razmišljam da prijavim jednog brokera HANFI. Naime, od mog kolege frend radi kao broker. I moj kolega je preko reda uspio dobiti broj zahtjeva. Poslao je zahtjev cca 2 sata poslije mene, ai i e-mail sa molbicom da mu to sredi prije.

Ljudi shvatite da je normalno da prije dođu na red oni koje broker poznaje. Recimo, ja trgujem 3 godine s njim , ima povjerenje u mene i naravno pozna me i po glasu. Kak sad mislite da bi netko ko još nije trgovao , za koga broker nije nikad čuo, mogao jednostavno nazvati i prodati par paketića. Prijatelja isto pozna, makar ovaj nije još ni trgovao. Shvatite da broker rade na svoju odgovornost, pravila se razlikuju od kuće do kuće a uostalom njihova je stvar kome će vjerovati više, kome manje jer će na kraju oni dobrim dijelom odgovarati ako dođe do nekih problema. Shvaćate?
I nemate se kome žaliti.
[smiley2]



I nemate se kome žaliti.
[smiley2]

Po zakonu se imaju pravo žaliti Hanfi koja im na pisani zahtjev, odnosno žalbu ima obvezu odgovoriti… Ostaje samo problem dokazati konspirativnu djelatnost – odnosno postojanje zločinačke organizacije [smiley1]

AZ mirovinski fond? Hvala, ne! Radije mi dajte sifilis!


Trgovanje dionicama T-HT-a uživo
Kapital Network, prva poslovna televizija će u petak s početkom u 9:30 uživo prenositi početak trgovanja dionicama T-HT-a. Snimka ovog događaja moći će se pogledati i iste večeri s početkom u 22:30 na Kapital Networku

-Ovo je vrlo važan trenutak za razvoj Hrvatskog financijskog tržišta. Tristotinjak tisuća hrvatskih građana po prvi će put postati dioničari. Zbog toga je sasvim logično da Kapital Network, kao specijalizirana poslovna televizija tom događaju posveti maksimalnu pažnju – kaže producentica prijenosa Tajana Mikas. Izravan prijenos će voditi Ivan Hrstić. Snimka ovog događaja moći će se pogledati i iste večeri s početkom u 22:30 na Kapital Networku.

To će biti odlično, ja bih osobno stavio Božu Sušca da komentira otvaranje trgovanja
[smiley2]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

A krkljanac s SDA…pa tu će trebati 10 dana da ljudi autoriziraju……..a lijepo će nam uredno naknadu zaračunati za uslugu…


Jel neko zna kad se mogu zadavati nalozi. Na HITI se mogu ali na webu piše da će nalozi zadani prije 5.10.u 00.00 biti poništeni. Inače ja sam u CL, pa ako neko zna…[smiley11]

Sad me brokerica zvala i obavijestila da po zakonu ne smiju primati naloge za dionicu koja još nije izlistana, znači danas ništa od zadavanja naloga za prodaju HT-R-A!

[b]The bigger the smile, the sharper the knife. [/b]["Rules of Acquisition"]

Moj je zadan. [smiley2] Dobar broker!!! Vrijedan broker!!!

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

samo da kazem sto sam rekao i na temu brojevi sda;dobih brokera i dao 4 zahtjeva a ona kaze nazovi za 3h.Cini mi se da je doslo dozagusenja i toteskog i prema SDA sa zahtjevima brokera a ceka me jos i zvanje SDA za potvrdit[smiley9][smiley9].Prodat cu to na nigdarjevo,al nekako mi instikt govori da ce najbolja prodaja poceti tek oko srijede a ovo ce biti dani za dokup[smiley1]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Moj je zadan. [smiley2] Dobar broker!!! Vrijedan broker!!!

Online?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


A krkljanac s SDA…pa tu će trebati 10 dana da ljudi autoriziraju……..a lijepo će nam uredno naknadu zaračunati za uslugu…

Uvijek… Bez naplate nikada ne prođe…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Neki brokeri su izgubili licence na godinu dana upravo zbog oreguravanja preko reda. Mene zna pa ću biti prije, pa nije to mesnica u kojoj stalno kupuješ pa će ti dati bolje meso.


Ja razmišljam da prijavim jednog brokera HANFI. Naime, od mog kolege frend radi kao broker. I moj kolega je preko reda uspio dobiti broj zahtjeva. Poslao je zahtjev cca 2 sata poslije mene, ai i e-mail sa molbicom da mu to sredi prije.

joj ljudi, kao da ste pali s marsa…

sad su to dionice pa bi ti prijavljivao hanfa-i….sigurno si u zivotu dobio stol preko reda u restoranu jer znas nekoga, kupio auto povoljnije i brze ili nesto slicno….

normalno je da ruka ruku mije, bar kod nas….kolko god se borio sa vjetrenjacama, ne mozes pobjediti!
sredi s kolegom da i tebe primi prije reda i amen

Na koje ćete si mjesto na atm-u staviti ticket HT-R-A? Ja ću pratiti mostić a HT-R-a ću si samo označit ak bude koja transakcija da mi javi.[smiley2]

New Report

Close