HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 01:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
54.872
1,701
32,20
32,30
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ne znam kuda svi žurite kada se sutra ionako neće moći ništa prodati. Samo gubite živce i vrijeme. Ja nisam niti pokušavao nazvati SDA, jer mi se ionako ne žuri. Imam vremena prodati mjesec, dva, tri nije bitno, a možda bude i povoljnije nego sutra, dok se sve drhtave ručice istresu, pa će se i cijena stabilizirati, a nadam se i porasti.

Knjige i kava

mreich:

Kad to sredimo idemo po komade pa na kavicu.[smiley8]”

Samo vi pokupite komade,ja ću burek……[smiley2]

Ma komadi su za tebe, kaj bum ja s njima, ionako ih mogu samo gledati…[smiley11]

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


to scarry!

A kažu da je u Srbiju opasno ulagati zbog Kosova,a što će sutra kod nas biti? Metohija….[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Recimo da sutra u 10 sati ujutro bude 30 000 registriranih koji mogu prodat.
30 000 transakcija na 200 brokera je 150 transakcija po brokeru taj dan.
Ako prosječna transakcija traje recimo u prosjeku 5 minuta, a radno vrijeme burze je 6 sati,
jedan broker bi mogao napravit po tome 180 transakcija dnevno !

Po tome ispada da će ovih 30 000 moći bez problema sutra prodat

[smiley2][smiley2][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


mmstanic: ” mreich: ” Kad to sredimo idemo po komade pa na kavicu.[smiley8]” Samo vi pokupite komade,ja ću burek……[smiley2] ” Ma komadi su za tebe, kaj bum ja s njima, ionako ih mogu samo gledati…[smiley11]

Pa probajte,ma možete vi to…[smiley2][smiley2][smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ja više ne upisujem dionice na IPO-u makar se badava dijelile. Nikakve. Ovo je prevelika hebada

Hell is Empty and all the Devils are Here


Recimo da sutra u 10 sati ujutro bude 30 000 registriranih koji mogu prodat. 30 000 transakcija na 200 brokera je 150 transakcija po brokeru taj dan. Ako prosječna transakcija traje recimo u prosjeku 5 minuta, a radno vrijeme burze je 6 sati, jedan broker bi mogao napravit po tome 180 transakcija dnevno ! Po tome ispada da će ovih 30 000 moći bez problema sutra prodat To bi bilo cca. 13 500 000 kuna prometa po prosječnoj cijeni 450 kn ! [smiley2][smiley2][smiley2]

Moš mislit, samod da rade HT i ništa drugo. Kao da se neće trgovati drugim dionicama. Vidiš da je danas već rika, a šta će biti sutra ko to zna-vjerojatno kolaps.

Knjige i kava


Recimo da sutra u 10 sati ujutro bude 30 000 registriranih koji mogu prodat.
30 000 transakcija na 200 brokera je 150 transakcija po brokeru taj dan.
Ako prosječna transakcija traje recimo u prosjeku 5 minuta, a radno vrijeme burze je 6 sati,
jedan broker bi mogao napravit po tome 180 transakcija dnevno !

Po tome ispada da će ovih 30 000 moći bez problema sutra prodat

Ne smiješ zaboraviti da će i sutra biti navala na registraciju s brokerom. Sve ovisi kako su se brokerske kuće organizirale. Kod moje, sva sreća odvojili su registraciju od brokeraže…

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda


Ja više ne upisujem dionice na IPO-u makar se badava dijelile. Nikakve. Ovo je prevelika hebada

To sam i ja rekao,nikad više,ni Atlantic,ni Veterinu ni ništa.Dobro je rekao Motušić u novinama,postati ćemo tržište IPO-a. Aništa idemo polako vani..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ma biće to lakše upisat iza 16 h kada prestanu zvati koje kakvi tipovi iz ureda , a koji ništa ne rade u radno vrime pa zovu SDA za punice i babe…….


Ma biće to lakše upisat iza 16 h kada prestanu zvati koje kakvi tipovi iz ureda , a koji ništa ne rade u radno vrime pa zovu SDA za punice i babe…….

Pa ja sam u uredu, al ne zovem SDA, nemoj tako…

Knjige i kava


mreich: ”
mmstanic: ” mreich: ” Kad to sredimo idemo po komade pa na
kavicu.[smiley8]” Samo vi pokupite komade,ja ću burek……[smiley2] ”
Ma komadi su za tebe, kaj bum ja s njima, ionako ih mogu samo
gledati…[smiley11]

Pa probajte,ma možete vi to…[smiley2][smiley2][smiley2]

A kaj ak vele da tatu već imaju doma…[smiley10][smiley10][smiley5][smiley5]

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close