HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Trgovanje dionicama T-HT-a uživo Kapital Network, prva poslovna televizija će u petak s početkom u 9:30 uživo prenositi početak trgovanja dionicama T-HT-a. Snimka ovog događaja moći će se pogledati i iste večeri s početkom u 22:30 na Kapital Networku -Ovo je vrlo važan trenutak za razvoj Hrvatskog financijskog tržišta. Tristotinjak tisuća hrvatskih građana po prvi će put postati dioničari. Zbog toga je sasvim logično da Kapital Network, kao specijalizirana poslovna televizija tom događaju posveti maksimalnu pažnju – kaže producentica prijenosa Tajana Mikas. Izravan prijenos će voditi Ivan Hrstić. Snimka ovog događaja moći će se pogledati i iste večeri s početkom u 22:30 na Kapital Networku.

Ovo postaje opasno i bolesno…[smiley9]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Rezultat svega toga bude da sutra mi mali gotovo sigurno nećemo prodati ništa. Do utorka ništa, a bojim se da i tada nećemo se usrećiti. Jeli se sjećate tko je INU uspio prodati prvi dan? Gotovo nitko

A da se nazove danas broker i zadamo unaprijed nalog na neku cifru.
Jel bi to šljakalo?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Mislim da brokeri ne smiju danas zaprimati naloge za HT jer ga još ni nema na burzi. A sutra će to i tako biti nemoguća misija. [smiley1]

Ignore: KressoM, delux

Prvo generacijo, trgni se!
Molim Vas pošaljite mi broj za registraciju… (fali mi smajlić koji roni krokodilske suze)

rocky:

Trgovanje dionicama T-HT-a uživo Kapital Network, prva poslovna televizija će u petak s početkom u 9:30 uživo prenositi početak trgovanja dionicama T-HT-a. Snimka ovog događaja moći će se pogledati i iste večeri s početkom u 22:30 na Kapital Networku -Ovo je vrlo važan trenutak za razvoj Hrvatskog financijskog tržišta. Tristotinjak tisuća hrvatskih građana po prvi će put postati dioničari. Zbog toga je sasvim logično da Kapital Network, kao specijalizirana poslovna televizija tom događaju posveti maksimalnu pažnju – kaže producentica prijenosa Tajana Mikas. Izravan prijenos će voditi Ivan Hrstić. Snimka ovog događaja moći će se pogledati i iste večeri s početkom u 22:30 na Kapital Networku. ”

Ovo postaje opasno i bolesno…[smiley9]

A što će se tu snimiti, kako ništa ne radi? Neka neka, kad ne ulažu u hardver i ljude

Hell is Empty and all the Devils are Here


Kad to sredimo idemo po komade pa na kavicu.[smiley8]

Samo vi pokupite komade,ja ću burek……[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Društvo uspio sam dobiti brokera i SDA “IZREGISTRIRAO”,uspio.Puno sreće svima.Sutra jovo nanovo,treba ponovno imati sreće i dobiti brokera i staviti nalog na prodaju-cijena 505 s crticom[smiley1]


Nazvao mozda oko miljin puta SDA i naravno dobio uvijek isti odgovor. Pokusao na E-Racun kod SDA, kliknuo mozda oko 2 miljuna puta, i naravano dobio istu poruku. Pa ljudi jesam li ja danas jedini koji nemoze pristupit SDA nakon milijun pokusaja ili Vas ima jos, dajte se barem javite ako Vas ima da ne mislim da sam ja jedini nesretnik danas na ovom burzovnom svijetu???!!!!!

Nisi.
Samo što se ljudi više vole pohvaliti nego priznati da su……..(citat Z.Mamić)


Sutra krah cijelog sustava. A evo i zašto :
1) brokera ima 200njak na 350 tisuća nasilnih prodavatelja
2) transakcija traje i po nekoliko minuta
3) brokeri nisu superljudi
4) kante na kojima se vrte etrade aplikacije brokerskih kuća uglavnom imaju 1GB RAM-a, linkovi su dozlaboga spori, nisu upgrejdani već godinama …
5) ZSE nikada u povijesti nije ni blizu imala ovakvo iskušenje

Rezultat svega toga bude da sutra mi mali gotovo sigurno nećemo prodati ništa. Do utorka ništa, a bojim se da i tada nećemo se usrećiti. Jeli se sjećate tko je INU uspio prodati prvi dan? Gotovo nitko

slazem se s tim tvrdnjama, ali mislim da nece vise od 10% ulagaca imati sutra raspolozive dionice… dakle, prva tocka je upitna…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Kako pristupit webu kad je server pao-nikako! A i telefonske linije mi nisu potpuno jasne-“nije moguće uspostaviti vezu”-to mi nezvuči kao da uopće radi,a ne kao da je zatrpana linija…..i još jednom ako netko zna odgovor zašto trgovanje mora biti baš 05.10. a ne za 7 dana kad sva rulja uspije registrirati?

rocky:

Trgovanje dionicama T-HT-a uživo Kapital Network, prva poslovna televizija će u petak s početkom u 9:30 uživo prenositi početak trgovanja dionicama T-HT-a. Snimka ovog događaja moći će se pogledati i iste večeri s početkom u 22:30 na Kapital Networku -Ovo je vrlo važan trenutak za razvoj Hrvatskog financijskog tržišta. Tristotinjak tisuća hrvatskih građana po prvi će put postati dioničari. Zbog toga je sasvim logično da Kapital Network, kao specijalizirana poslovna televizija tom događaju posveti maksimalnu pažnju – kaže producentica prijenosa Tajana Mikas. Izravan prijenos će voditi Ivan Hrstić. Snimka ovog događaja moći će se pogledati i iste večeri s početkom u 22:30 na Kapital Networku. ”

Ovo postaje opasno i bolesno…[smiley9]

Dali sada slijedi okupljanja na glavnim trgovima velikih gradova uz projekcije na velikim plakatima, uz parolu DOĐITE I GLEDAJTE UŽIVO PRVI DAN TRGOVANJA HT-OM , prije i nakon zatvaranja burze zabavljat će vas brojni izvođači kao što su vatrogasci, severina, vuco …. [smiley8][smiley8][smiley8][smiley8]

to scarry!

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Perić: Vlada određivanjem niske cijene HT-a oštetila proračun za dvije milijarde kuna

Business.hr
04.10.2007 11:44
Pročitaj komentare(13)

“Kada potražnja u tolikoj mjeri premaši ponudu, jedino ispravno je formirati cijenu na gornjoj granici najavljenog raspona. Vladinim potezom oštećen je državni proračun za oko dvije milijarde kuna, a Hrvatska nije bogata da se razbacuje milijardama”, izjavio je nezavisni konzultant Željko Perić za Novi list.
Perić smatra da se Vlada svojim potezom prije svega željela dodvoriti biračima, a zanemarila je druge potrebe društva kao što su ubrzanje reformi, prekvalifikacija velikog broja radnika i briga o socijalno ugroženima, koji nisu bili kreditno sposobni sudjelovati u IPO-u HT-a.

“Već poslije izbora Vlada će se braniti od brojnih zahtjeva društvenih skupina odgovorom da se može trošiti samo koliko imamo, a javna ponuda dionica bila je prilika da se napuni državni proračun”, zaključuje Perić

E moj Željice, pa nisu svi pametni k’o ti pa da imaju velika plate. Mora i sirotinja neš’ zaradit’.
Ne valja kad pokradu državu i prodaju “preduzeća” za kunu, ne valja ovako, pa šta ti valja “pajdo”?

New Report

Close