HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 05:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa gdje je žurba ljudi?Zadovoljavaju vas prinosi od 30-50%?![smiley7]

Novac je kisik burze!

Moraju. Za Inu ti je to sigurno napravio broker.
Evo ja registrirao pola paketa( hoću reći ne pola jednoga nego pola od ukupnog broja paketa).
Želim sreću drugima, danas i sutra.
[/quote]

Tenkista pobogu pa zakaj nisi registriral odmah sve. Ne zoveš valjda za svaki paket posebno.

Ja sam uzeo PBZinvestor, u utorak sam faxom poslao nalog za reg. mog cijelog portfelja i HT-a te nakon 1h. dobio brojeve na e-mail.
Jučer sam u 9h. reg. sve osim HT-a jer još nije bio prenesen koji sam reg. jutros u 9,30 .
Nakon reg. sam otvorio PBZinvestor i HT je već bio tamo.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

HITA – zahtjev poslan u 8 ujutro. Još nisam dobio nikakvu obavijest. PG isto tako. A još treba nakon toga i SDA zvati. Ništa od trgovanja tamo negdje do kraja mjeseca


Pa gdje je žurba ljudi?Zadovoljavaju vas prinosi od 30-50%?![smiley7]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ja poslao zahtjev sinoć oko 20 sati i još ništa u CLu.[smiley7]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.

Ljudi kako se može biti siguran da si te dionice kupio, dali bi trebao nazvati u SDA pa pitati. [smiley5]


*bingo*: ” Dobro, jel tko vidi uopce HT na Abacusima? [smiley6] ” Vidim HT na Abacusima provjereno na par frendova piše HT-R-A 63 kom, ali im se zamrzne stranica kad se prikaže, s time da od jednog frenda još nisu proknjižili i tamo se ne zamrzne stranica.

I kod mene je tako imam 3 računa, na jednom se vidi i odmah sve zablesa, a na ova dva se još nevidi i ta stranica ne zablesa.

14.04.2008.

a kako sutra zadat nalog ljudi???????????????trebalo bi zapocet tu temu

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Da li mi netko može reći da li je potrebno brokersku kuću obavijestiti o potvrdi zahtjeva za registraciju pri SDA? Ili to nije potrebno, već sutra kad zadam nalog, oni provjere da li su im moje dionice na raspolaganju za trgovanje?

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda


Pa neću sve prodavati, treba nešto ostaviti i za stare dane. Danas je upravo lijep dan za vidjeti da nemru oni samo tako propasti. Od registracije će nam svakome pokupiti u prosjeku po 20 kunića ako ne i više. ja sam sam zvao preko 500 puta, x22 lipe..?

Moraju. Za Inu ti je to sigurno napravio broker.
Evo ja registrirao pola paketa( hoću reći ne pola jednoga nego pola od ukupnog broja paketa).
Želim sreću drugima, danas i sutra.

Tenkista pobogu pa zakaj nisi registriral odmah sve. Ne zoveš valjda za svaki paket posebno.
[/quote]


Jeli ima netko da je sve obavio a da je kod HITA-e? Koliko je trebalo Hiti da proknjizi odkad ih je obavijestio mailom da je zahtjev potvrđen?

I ja se pitam isto. Ja sam dao zahtjev Hiti jos jucer. Zasada nista.

Da li je netko uplatio u paketu 30.000 kuna
Koliko ste dobili? Meni ispada 53 komada…

I da jeste li dobili papire iz SDA za rodbinu i prijatelje? Ja za nikoga…. I da sutra ne vjerujem da će puno preko 350 kn….A gotovo sam siguran da će biti i prodaje po 300 kn..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close