HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 03:16
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Dal moraju zvati oni koji imaju pin u sda na registraciju ili se to može obavit na način da se prijaviš kod brokera?
Kad sam prodaval inu nisam zval nikakav sda.možda je broker???
hvala

Ovisi o brokeru. Sheme koje su prolazile u prijašnja vremena kod većine brokera su ukinute i sad si najvjerojatnije u istoj gabuli kao i 300k “dijoničara” [smiley10]

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda


Dobro, jel tko vidi uopce HT na Abacusima? [smiley6]

Ja sam registrirao oko 9h i nakon minute sam ih vidio na ABAC-TRADE.

Čekam od jučer od 14h broj naloga od 1G…grrrrr.Ako ovo čita netko od njihovih brokera, molim da trgnu guz jer moram još zvati i SDA a to je već lutrija!!


Dobro, jel tko vidi uopce HT na Abacusima? [smiley6]

Vidim HT na Abacusima provjereno na par frendova piše HT-R-A 63 kom, ali im se zamrzne stranica kad se prikaže, s time da od jednog frenda još nisu proknjižili i tamo se ne zamrzne stranica.


Dal moraju zvati oni koji imaju pin u sda na registraciju ili se to može obavit na način da se prijaviš kod brokera?
Kad sam prodaval inu nisam zval nikakav sda.možda je broker???
hvala

Moraju. Za Inu ti je to sigurno napravio broker.
Evo ja registrirao pola paketa( hoću reći ne pola jednoga nego pola od ukupnog broja paketa).
Želim sreću drugima, danas i sutra.

Jeli ima netko da je sve obavio a da je kod HITA-e? Koliko je trebalo Hiti da proknjizi odkad ih je obavijestio mailom da je zahtjev potvrđen?

proradio SDA e-racun [smiley2] paketici registrirani

two bad....milosh dead

PG uopće ne radi, mrtav server, mrtve tel. linije. A što će tek sutra biti. HITA isto tako. Katastrofa

Hell is Empty and all the Devils are Here

PG mi radi, ali ne mogu dobiti niti jedan SDA broj, kaze da je root congested, ma gle, kao da me HT centrala sprjecava da prodam HT dionice


Kakva su vam iskustva s FIMA-om ? Naime, uspio sam potvrditi nalog za registraciju preko e-računa SDA, poslao sam mail brokeru da sam potvrdio, na telefon se ne javlja…[smiley6]
Da li će mi automatski prebaciti T-HT dionice u moj portfelj ili ih moram i dalje zvati telefonom…?


odlična…
ako imaš online trgovanje
lijepo chatom s brokerom sve riješavaš

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


PG uopće ne radi, mrtav server, mrtve tel. linije. A što će tek sutra biti. HITA isto tako. Katastrofa

kod mene radi al za sutra sumnjam

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Zamoljavam ko zna koji broj unosiš kada traži;BROJ ZAHTJEVA ZA REGISTRACIJU DIONICA ,,unapred hvala

New Report

Close