HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Tek sutra,treba se i sutra probiti kroz gužvu[smiley11]

Abac@trade mi vec sad šteka. Sve se bojim da se sutra nista nece moci… Jedino ako dozvole zadavanje naloga nocas[smiley2]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

2000 dioničara za 2 sata
Znači ovim tempom danas do 20 h biće ih negdje 12 000 registriranih !

[smiley2]

Kakva gužva sutra, kaj pričate gluposti !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


2000 dioničara za 2 sata
Znači ovim tempom danas do 20 h biće ih negdje 12 000 registriranih !

[smiley2]

Kakva gužva sutra, kaj pričate gluposti !


sutra ako smo dovoljno pametni ( mi koji smo uspjeli provući se)
postavimo se na 600 kn
i bit ćemo popapani za sat vremena[smiley2]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


Abac@trade mi vec sad šteka. Sve se bojim da se sutra nista nece moci… Jedino ako dozvole zadavanje naloga nocas[smiley2]

Steka? Meni je skroz legao! [smiley5]

skype - ivek1234

evo novosti na ABACUSU 🙂 :

Active Server Pages error ‘ASP 0113’

Script timed out

/hr/login/login.asp

The maximum amount of time for a script to execute was exceeded. You can change this limit by specifying a new value for the property Server.ScriptTimeout or by changing the value in the IIS administration tools.

Dobro je, samo da ne bude gore.

Ja ne samo da mogu dobiti SDA, nego se ne mogu ni logirati na svoj račun u Prvoj Generaciji…

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


SRAMOTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Upravo je na vjestima bilo da je do sada svoje dionice HTa uspjelo registririati oko 2.000 ljudi a da će do kraja dana to poći za rukom još oko 30.000 građana! Kako sutra počinje trgovanje dionicama to znaći da će u trenutku početka trgovanja svoje dionice imati registrirano oko 10% od ukupnog broja novih dioničara. Čini mi se da ćemo uskoro biti svjedoci masovnih tužbi protiv odgovornih institucija, prije svega SDA i Zagrebačke burze. Ovo je vrlo daleko od temeljnog postulata da svi sudionici na tžištu kapitala moraju imati jednake startne mogućnosti.

Zažto uopće mora poćeti 05.10. trgovina a ne nakon 7 dana kad svi registriraju….hehe koja banda……..


sutra ako smo dovoljno pametni ( mi koji smo uspjeli provući se) postavimo se na 600 kn i bit ćemo popapani za sat vremena[smiley2]

Ajmo se stavit i na 800. Mozda i to prodje sutra ha?

Svasta.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Ja ne samo da mogu dobiti SDA, nego se ne mogu ni logirati na svoj račun u Prvoj Generaciji…

Ja, za sada nemam problema sa P.G.

La vita e bella!

sutra ako smo dovoljno pametni ( mi koji smo uspjeli provući se)
postavimo se na 600 kn
i bit ćemo popapani za sat vremenasmiley2

Od 550-600 idu moji paketi !
Povisio sam target!

[smiley2][smiley2][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Ja ne samo da mogu dobiti SDA, nego se ne mogu ni logirati na svoj račun u Prvoj Generaciji…

Moći ćeš ako T-HT padne na 250 kn ko od šale :)), Ma uspjet će te samo bez panike ako ne danas onda za koji dan a T-HT je ionak kvalitetna vrijednosnica……

gospodo mislim da ste sami krivi za ovaj haos. ako ste pratili forum, a pratili ste ga mogli ste otvoriti na vrijeme e-racun i problema nebi bilo. ja od jucer imam dionice kod brokera. sve obavio bez ijednog tel. poziva.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close