HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.07.2024. u 21:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,00
371.727
12,392
29,90
30,20
-0,33%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Što nam to sve vrijedi ka će sutra biti kolaps. Evo već danas je, a tek je pola deset. Kladim se da nitko neće uspjeti prodati

Ne vjerujem Budde,
Moći će prodat samo onaj ko je danas registriro sa brokerom, tak da ne vjerujem da se neće moći prodati !

[smiley2][smiley2][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Stante: ” U SDA je dobra gužva[smiley2], ali moj čudotvorni telefon u 5 minuta dobio dva puta[smiley2]. A nakon minute već vidljivo (ABACUS) ” Koji broj si zvao? Ja sam na granici da polijem telefon benzinom i zapalim ga…

bilo nas je još takvih ali probaj … 443
87 minuta za mojih 5 malih paketitja… grozno…

i to je to...

ja ne mogu ući na stranicu sda, molim nekoga da pokuša pa javi

tko čeka neka dočeka, ja ne želim čekati


Ja sam na granici da polijem telefon benzinom i zapalim ga…

Uspio sam – konacno. 55 minuta konstantnog nazivanja na tel 445. I javio se agent bez preusmjeravanja na automat!

BTW, nakon minutu vidljivo na abacusovom e-trade racunu!

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

ljudi ako se ovo događa danas, što će biti sutra

tko čeka neka dočeka, ja ne želim čekati


ja ne mogu ući na stranicu sda, molim nekoga da pokuša pa javi

Srušila se jadna[smiley11]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

ljudi ako se ovo događa danas, što će biti sutra

Krs i lom! Hrkljus![smiley13][smiley13]

skype - ivek1234

ja ne mogu ući na stranicu sda, molim nekoga da pokuša pa javi

Rokno server. Hebi ga, ubilo ga.

skype - ivek1234

miclav:
“/>

ljudi ako se ovo događa danas, što će biti sutra

Ne vjerujem da će bili loma i krša sutra !!!
Moći će prodat samo onaj ko je danas registriro sa brokerom, tak da ne vjerujem da se neće moći prodati !

[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


NickLeeson: ” Ja sam na granici da polijem telefon benzinom i zapalim ga… ” Uspio sam – konacno. 55 minuta konstantnog nazivanja na tel 445. I javio se agent bez preusmjeravanja na automat! BTW, nakon minutu vidljivo na abacusovom e-trade racunu!

Hvala na hintu za broj,iz prve uspio,ugodan ženski glasić i ono što sam mislio već da šanse nema uspješno završeno,ostaje mi jedino sutra pokušati zadati naloge.
[smiley2][smiley2][smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

meni su dionice već na računu, ne mogu vjerovat. pg je ovaj put dobro odradila posao


Hvala na hintu za broj,iz prve uspio,ugodan ženski glasić i ono što sam mislio već da šanse nema uspješno završeno,ostaje mi jedino sutra pokušati zadati naloge. [smiley2][smiley2][smiley2]

Drago mi je da sam pomogao kolezi! Jedino sto se meni javio muški glas, ne pretjerano ugodan[smiley2]
Danas se ne moze zadati nalog pretpostavljam?

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

New Report

Close