HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 16:02
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

i sad nakon 5 neuspjelih registracija prako e-sda su me blokirali!!!!! kako se ta blokada skida? tek nakon jedan dan ili može i pukom ranije? je li itko imao sličnih problema?

A

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]


luki007: ” Evo meni su dionice već na brokerskom računu ! [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2] Centar banka i njihovi brokeri su ZAKON ! ” Zvao si ih nesto posebno ili oni to sami proslijede na brokerski automatski?

Automatski potvrdom zahtjeva su na brokerskom računu

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Može postupak registracije telefonom..
Hvala

U SDA je dobra gužva[smiley2], ali moj čudotvorni telefon u 5 minuta dobio dva puta[smiley2].
A nakon minute već vidljivo (ABACUS)

Što nam to sve vrijedi ka će sutra biti kolaps. Evo već danas je, a tek je pola deset. Kladim se da nitko neće uspjeti prodati

Hell is Empty and all the Devils are Here


i sad nakon 5 neuspjelih registracija prako e-sda su me blokirali!!!!! kako se ta blokada skida? tek nakon jedan dan ili može i pukom ranije? je li itko imao sličnih problema?

A

Da nisi krivo ukucavao PUK? Bojim se da ces morati ici tamo da ti odblokiraju.

skype - ivek1234

Evo meni su dionice već na brokerskom računu !

63 komada HT-R-A, kupovna cijena 16 695 kn !

[smiley2][smiley2][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Što nam to sve vrijedi ka će sutra biti kolaps. Evo već danas je, a tek je pola deset. Kladim se da nitko neće uspjeti prodati

Manja prodaja, veća cijena [smiley2]


Što nam to sve vrijedi ka će sutra biti kolaps. Evo već danas je, a tek je pola deset. Kladim se da nitko neće uspjeti prodati

Velike su sanse za takav scenarij.

skype - ivek1234

Ja sam se registrirao u 8, ali jos mi nista nije vidljivo na ABACUS-u?!

Dobro je, samo da ne bude gore.


U SDA je dobra gužva[smiley2], ali moj čudotvorni telefon u 5 minuta dobio dva puta[smiley2]. A nakon minute već vidljivo (ABACUS)

Koji broj si zvao? Ja sam na granici da polijem telefon benzinom i zapalim ga…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Koji broj si zvao? Ja sam na granici da polijem telefon benzinom i zapalim ga…

4607300
jedan prst na redialu, drugi oslobođenju tel. linije [smiley2]
Sretno i strpljivo

New Report

Close