HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 18:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


A vi ste svi brokeri ili što? Kako ste več nazvali brokere i riješili s njima stvar? Ja poslao zahtjeve za regom prije sat vremena i još nisam ni od brokera dobio odgovor

Ja poslao jos u utorak mail i odgovorili mi odmah. Oni su otvorili zahtjev kod SDA, to ih nista ne kosta. Ali SDA nece nista provesti dok ti stvari ne sjednu. A sjelo nocas. I danas registrirao. Sve od doma preko neta. Nisam digao telefonsku slusalicu. Zivio NET. [smiley2][smiley2]

skype - ivek1234


budd: ” A vi ste svi brokeri ili što? Kako ste več nazvali brokere i riješili s njima stvar? Ja poslao zahtjeve za regom prije sat vremena i još nisam ni od brokera dobio odgovor ” Zato kaj smo prekjucer poslali brokerima upit da nam posalju br. zahtjeva…

Hebiga, moji su rekli da ne ide dok sda ne proknjizi[smiley13]

Hell is Empty and all the Devils are Here


Kako ste već uspjeli da vam brokeri srede zahtjev za regu?

U utorak jos 🙂

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Kako ste već uspjeli da vam brokeri srede zahtjev za regu?

Dobar sam si s brokerom!

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Da li se može preko E-Sda registrirat samo za sebe ili i za druge?

Hebiga, moji su rekli da ne ide dok sda ne proknjizi

A koji su to brokeri da ih zaobilazim u širokom luku !?

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

-nakon sto registriram u SDA HT-e dionice oce li mi automat reci koliko imam dionica ili sam racunam to?
-je li to komplicirano preko automata moze netko pojasniti?
-kako da dobime broj zahtjeva od brokerske kuce,posto nemam brokera svoga,tek sam se uclanio,mi oni dodjele ili?
Ja ne mogu svoje registrirati vec ce mi to starci uciniti pa da im malo olaksam….
Hvala svima!

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Hebiga, moji su rekli da ne ide dok sda ne proknjizi[smiley13]

Mijenjaj brokere cim ova frka prodje! Zaje….. su te.

skype - ivek1234

Evo meni su dionice već na brokerskom računu !

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Centar banka i njihovi brokeri su ZAKON !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


-nakon sto registriram u SDA HT-e dionice oce li mi automat reci koliko imam dionica ili sam racunam to?
-je li to komplicirano preko automata moze netko pojasniti?
-kako da dobime broj zahtjeva od brokerske kuce,posto nemam brokera svoga,tek sam se uclanio,mi oni dodjele ili?
Ja ne mogu svoje registrirati vec ce mi to starci uciniti pa da im malo olaksam….
Hvala svima!

1. Nazovite SDA govorni automat – 01 4607 300
2. Onda će govorni automat SDA početi blebetat i na tebi je da stisneš broj 1 pa opet stisni broj 1
3. Onda će ti govorni automat reći da ukucaš RAČUN INVESTITORA (to buš dobil u pismu od SDA) i stineš # pa da ukucaš PIN (i to buš dobil u pismu SDA) i stisneš # i ukucaš BROJ ZAHTJEVA ZA REGISTRACIJU DIONICA i opet stisneš #
4. Onda će ti govorni automat reći da si sve dobro napravil i da su dionice tvrtke XY njih 10 registrirano s brokerskom kućom
5. Onda ćeš ti nazvat svog brokera i reći mu da su dionice registrirane i on ih bu stavil na prodaju

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


Evo meni su dionice već na brokerskom računu ! [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2] Centar banka i njihovi brokeri su ZAKON !

Zvao si ih nesto posebno ili oni to sami proslijede na brokerski automatski?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

Zvao si ih nesto posebno ili oni to sami proslijede na brokerski automatski?

Automatski, 15 minuta nakon registracije!

Centar banka i njihovi brokeri su ZAKON !

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close