HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:12
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Može li netko dati stranicu gdje su svi brojevi telefona za registraciju? Hvala!

Pa dajte ljudi, bilo je 2 puta već na forumu ali ne mogu naći. Hvala!
Znam samo 014607300 i 014607440.


Da razriješimo dvojbe o tome koliko će tko dobiti dionica. [smiley2]

Nadam se da će vam koristiti ovaj mali (vrlo jednostavni) programčić koji sam osmislio samo za vas! [smiley2]

Živjeli.


Ubacio si rezanje za 55,64%, a Polančec kaže 54%. Kaj sad?

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

tenkista:

Može li netko dati stranicu gdje su svi brojevi telefona za registraciju? Hvala!

Kako je već Anakin Sky rekao, ovo su brojevi:
SDA BROJEVI TEL ZA REG. 01,4607 300,440,441,442,443,444
naknadno i 438,439

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

sorry posejdom malo sam se pogubio u brojevima

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Da razriješimo dvojbe o tome koliko će tko dobiti dionica. [smiley2] Nadam se da će vam koristiti ovaj mali (vrlo jednostavni) programčić koji sam osmislio samo za vas! [smiley2] Živjeli.

hvala veliki Posejdone

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

HANFA i T-HT.

htio sam zapocet novu temu al mi komp nesto steka. Kad se premasila ova doza novaca za kupovinu T-HTa, trebalo je omoguciti kupnju punog paketa iskljucivo osobama koje su dosle osobno na salter, dakle ne onima koji kupuju preko punomoci. Kada bi se podijelili ti puni paketi, onda su mogli podijeliti dalje na ove sa punomocima, pa koliko ih zapadne.

Mozda bi tako HANFA trebala napraviti odmah sada reviziju raspodjele paketa HTa


HANFA i T-HT.

A što ako sam za svoju bolesnu baku stao u red i predao ponudu za nju? Nisam za torbarenje, ali teško je razaznati što je stvarna potreba a što torbarenje…

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda


HANFA i T-HT.

htio sam zapocet novu temu al mi komp nesto steka. Kad se premasila ova doza novaca za kupovinu T-HTa, trebalo je omoguciti kupnju punog paketa iskljucivo osobama koje su dosle osobno na salter, dakle ne onima koji kupuju preko punomoci. Kada bi se podijelili ti puni paketi, onda su mogli podijeliti dalje na ove sa punomocima, pa koliko ih zapadne.

Mozda bi tako HANFA trebala napraviti odmah sada reviziju raspodjele paketa HTa

Na osnovu kojeg zakona bi to proveo?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

ne treba na osnovu zakona, nego na osnovu hanfine uredbe koja bi se uvela zbog opravdane sumnje u malverzacije.

Posejdon:

Da razriješimo dvojbe o tome koliko će tko dobiti dionica. [smiley2]

Nadam se da će vam koristiti ovaj mali (vrlo jednostavni) programčić koji sam osmislio samo za vas! [smiley2]

Živjeli.

Ubacio si rezanje za 55,64%, a Polančec kaže 54%. Kaj sad?

Posejdonova tablica je potpuno ispravna, jedino, ako ćemo baš sitničariti, je problem što nikako da netko iz vlade uzme kalkulator u ruke i kaže točno a ne svaki put neki drugačiji podatak. Ipak mislim da se time ne
treba zamarati je je nikakva razlika.
Paketi će se rezati ili-ili-ili (ovisno dali računate sa max uplatom ili prosječnom-iako bi trebalo biti potpuno isto!!!)
55.54% (38000/16895)
55.64% (34043/15100)
55.54% (34043/15135)
i to je to!!
Osim ako ne dođe opet neka druga vijest.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


ne treba na osnovu zakona, nego na osnovu hanfine uredbe koja bi se uvela zbog opravdane sumnje u malverzacije.

Super bi zemlja izgledala kad bi se tako moglo. Otprilike kao SSSR za vrijeme Staljina. Forget about it.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


grgica: ” Posejdon: ” Da razriješimo dvojbe o tome koliko će tko dobiti dionica. [smiley2] Nadam se da će vam koristiti ovaj mali (vrlo jednostavni) programčić koji sam osmislio samo za vas! [smiley2] Živjeli. ” Ubacio si rezanje za 55,64%, a Polančec kaže 54%. Kaj sad? ” Posejdonova tablica je potpuno ispravna, jedino, ako ćemo baš sitničariti, je problem što nikako da netko iz vlade uzme kalkulator u ruke i kaže točno a ne svaki put neki drugačiji podatak. Ipak mislim da se time ne treba zamarati je je nikakva razlika. Paketi će se rezati ili-ili-ili (ovisno dali računate sa max uplatom ili prosječnom-iako bi trebalo biti potpuno isto!!!) 55.54% (38000/16895) 55.64% (34043/15100) 55.54% (34043/15135) i to je to!! Osim ako ne dođe opet neka druga vijest.

[smiley2][smiley2][smiley2] sad se več lipari.

New Report

Close