HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,72
19.474
614
31,70
31,80
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Da, možeš avansno tražiti, za CEBA-u znam za druge neznam jel možeš.Za puni paket dobiješ 63 dionice.
U SDA potvrdiš nakon što ti sjednu u SDA( najkasnije četvrtak ujutro), nemožeš prije, logično

Fala luki. Sretno ti bilo….

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

Dali neko zna prilikom prijenosa dionica sa ugovorom o prijenosu sa jednog investitorskog racuna u SDA na drugi, dali se na te prenesene dionice gubi 10% bonusa nakon godinu dana ukoliko ih ne registriras sa brokerom?

Da, možeš avansno tražiti

Dobiješ samo broj zahtjeva zaregistraciju i broj dionica mailom
Ti to potvrđuješ na govornom automatu SDA

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

HITA omogucuje vec i zadavanje naloga.[smiley2]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

Možete li izračunati koliko je ‘netko’ zaradio što je držao i dalje drži cca. 14 mld kunića vjerojatno dobro oročenih ili kratkoročno investiranih.
[smiley8][smiley8]

[color=blue][b][i]'...my precious...!!!!'[/i][/b][/color]


HITA omogucuje vec i zadavanje naloga.[smiley2]

E, a je li ti to stvaran nalog? Ako je, pravi si igrač !!!

Koja vam je ciljana cijena za prodaju u petak?

You gotta have two things to win. You gotta have brains and you gotta have balls. And you got too much of one and not enough of the other.


Dali neko zna prilikom prijenosa dionica sa ugovorom o prijenosu sa jednog investitorskog racuna u SDA na drugi, dali se na te prenesene dionice gubi 10% bonusa nakon godinu dana ukoliko ih ne registriras sa brokerom?

Prijenos sa jednog računa na drugi je PROMJENA VLASNIČKE POZICIJE I ZNAČI ISTO ŠTO I REGISTRACIJA KOD BROKERA.

[i]"Čovjek - to je naše najveće blago"[/i] Ljudožder

Dobro, jeli mi netko moze kazati koliko je tocan iznos maximalnog paketa tj. koliko dionica dobivam ako sam uplatio 38000Kn. Jedni kazu 63, drugi 67…sto je tocno?
Evo zvao sam 1G kazu da je minimum 63 i da vecina ljudi upisuje 63, ali ocigledno se ne zna TOCAN broj dionica…

Da razriješimo dvojbe o tome koliko će tko dobiti dionica. [smiley2]

Nadam se da će vam koristiti ovaj mali (vrlo jednostavni) programčić koji sam osmislio samo za vas! [smiley2]

Živjeli.

La vita e bella!

Dobro, jeli mi netko moze kazati koliko je tocan iznos maximalnog paketa tj. koliko dionica dobivam ako sam uplatio 38000Kn. Jedni kazu 63, drugi 67…sto je tocno?
Evo zvao sam 1G kazu da je minimum 63 i da vecina ljudi upisuje 63, ali ocigledno se ne zna TOCAN broj dionica…

Zna se, 63 je točan broj dionica,
[smiley2]
Polančec ti je jučer rekao u Otvorenom……………

67 je kriva informacija koju su prenijeli novinari!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Posejdone, kakva su Vaša predviđenja? Je li 500 kn presmjelo?

New Report

Close