HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,16
93.434
2,905
32,10
32,20
-0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

može , pozovi brokera i ako ga dobiješ dogovoriš cijenu i ostaviš podatke o investitoru i PIN broju i eto te u kešu

koju cijenu, kaj nije cijena 265 kn šta se tu ima dogovarati

zašto mene stalno gospodine škartiraš a ne ovu gospodu koja ovej forum koristi za promiđžbu svoje stranke i dežuraju u prostorijama HDZEJA cijelu noć. opet moderator obriši, dosta je brate politike imate foruma toga tipa koliko hoćete[smiley1]

dan je pametniji od noći

Ne znam jel netko objavio, al nek se nađe…

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=6daf787f-b6dd-4cd5-b0e9-ac8871fefef1&ref=lastadd

Knjige i kava

Izgleda da su dobili spor za DTK.
(Jedino ako vam i ova vijest nije iz naftalina?!)
Zapravo me ta vijest i nije posebno začudila. Građani su pokupovali dionice, građani su tužili, dakle… vuk sit, ovce na broju, a problem riješen.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

jel mi netko moze pouzdano odgovorit….

dal su paketi za HT proporcionalno smanjivani svim kupcima, bez obzira koliko su im iznosili paketi….
znaci, dal je nekom tko je uplatio 10.000 kn, paket smanjen za 54%, koliko je smanjen ljudima koji su upisivali 38.000….

hvala….[smiley1]

Moderatora treba zabranit!!!

he he evo zvao sda da ih priupitam a oni meni …nema slobodnih linija..[smiley1]

nego, jesu loi dionice već upisane pri sda…ajde kažite koliko kom. ste dobili..[smiley2]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Evo upravo dobio na mail od Centar banke brojeve zahtjeva za registraciju za kupljene pakete!
Oni vele:

63 komada HT-R-A !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Evo upravo dobio na mail od Centar banke brojeve zahtjeva za registraciju za kupljene pakete!
Oni vele:

63 komada HT-R-A !


Da li to znači da su dijonice već sjele na SDA?!?! Zar nisu pričali sa srijede na četvrtak?

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda

Pošalješ mail svojoj brokerskoj kući da ti da broj zahtjeva za registraciju za kupljeni paket, koji poslije moraš potvrditi na govornom automatu SDA, normalno kad ti dionice budu alocirane( do četvrtka ujutro sigurno)
I to je to, u petak ujutro imaš dionice na svom
brokerskom računu i možeš radit s njima što te volja!
Pozdrav!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Pošalješ mail svojoj brokerskoj kući da ti da broj zahtjeva za registraciju za kupljeni paket, koji poslije moraš potvrditi na govornom automatu SDA, normalno kad ti dionice budu alocirane( do četvrtka ujutro sigurno)
I to je to, u petak ujutro imaš dionice na svom
brokerskom računu i možeš radit s njima što te volja!
Pozdrav!

Znači ja ih već mogu “avansno” tražiti da zahtjevaju registraciju na sebe i prije nego ih dobijem na računu? Pri zahtjevu registracije treba znati broj dionica, ja ih mogu izračunati, no nisam znao da brokerska kuća može predat zahtjev za nešto što još nije na mom računu u SDA.

Lezi Mujo, vidi ti se... dividenda


može , pozovi brokera i ako ga dobiješ dogovoriš cijenu i ostaviš podatke o investitoru i PIN broju i eto te u kešu

koju cijenu, kaj nije cijena 265 kn šta se tu ima dogovarati…..tebi je sigurno lepo u zivotu, svetom odas bez brige I pameti, da mi je tvoja glava barem na 15 minuta da se malo odmorim….

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Znači ja ih već mogu “avansno” tražiti da zahtjevaju registraciju na sebe i prije nego ih dobijem na računu? Pri zahtjevu registracije treba znati broj dionica, ja ih mogu izračunati, no nisam znao da brokerska kuća može predat zahtjev za nešto što još nije na mom računu u SDA.

Da, možeš avansno tražiti, za CEBA-u znam za druge neznam jel možeš.Za puni paket dobiješ 63 dionice.
U SDA potvrdiš nakon što ti sjednu u SDA( najkasnije četvrtak ujutro), nemožeš prije, logično

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close