HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
35,36
124.716
3,527
35,20
35,40
0,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Po meni uzasno rješenje. Jako mi je žao da sam 20 % sredstava koje sam imao na raspolaganju iskoristio za jeftine dokupe, a 80 % za T-HT. Trebao sam učiniti obratno. čestitam kolegama koji su to predvidjeli i koji su bolje odigrali ovu utakmicu. Ali jedno me sad pitanje muči. Hoće li nam vlado i ivo vratiti ostatak sredstava sa zateznom kamatom ili…[smiley7] Dobro smo iskreditirali državu… zašto uopće izdaju obveznice kad mogu dobiti đabe od raje… pa kad to vrate, izmisle novi ipo i tako dok ima šta prodavati! Zlo mi je! I od HDZ-a i od SDP-a, a HSP-a pogotovo! Glasam za zelene! Usput, kad je taj povrat sredstava?

U potpunosti se slazem… bas smo dali drzavi lijep kratkorocno kredit i to za badava.

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

Treba pokušati prvi dan dokupiti do 350 ako se uopće bude uspijelo….

na 4300 sve prodajem...

1 paket = 17860kn = 67 dionica

Pitam se na kraju koliko je paket. I meni se čini da se ova na HTV-u zmotala i svaki puta rekla drugu cifru.[smiley3]

ne znam tko ove sve postove moze suvislo pratiti, morat cemo, kad sve smiri, ponovo iscitavat sve, jer mozda netko i nesto pametno kaze, ima ovdje jako pametnih ljudi [smiley2]

odoh ja sad, moram se malo domoriti od ovog HT i svega ostalog [smiley1]

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

Za naš puk jako je dobro da je rečeno da je realna cijena 450. mislim da ćemo se u tom slučaju do te cijene lakše probiti. nadam se da transakcija ispod 400 uopće neće biti. pozdrav!


ne znam tko ove sve postove moze suvislo pratiti, morat cemo, kad sve smiri, ponovo iscitavat sve, jer mozda netko i nesto pametno kaze, ima ovdje jako pametnih ljudi [smiley2]

odoh ja sad, moram se malo domoriti od ovog HT i svega ostalog [smiley1]


U pravu si, ode i ja malo odmorit mozak.

Ne kužim više ima li rezanja proporcionalno ili ne i za iznos od 31000 kn uplate koliko dionica dobivam? Vaše mišljenje

jel se svaki paket reže 53% ili samo oni iznad 17860?

Budaletina s crknutim dabrom na glavi, uvijek u sačekuši!


Za naš puk jako je dobro da je rečeno da je realna cijena 450. mislim da ćemo se u tom slučaju do te cijene lakše probiti. nadam se da transakcija ispod 400 uopće neće biti. pozdrav!

Šanžer sa 50% više keša od kredita je spreman. Svako ima svoju cijenu 😉 Istina paše mi da otplaćujem kredit i ostavim u trajnom vlasništvu dionicu. Tja mora se negdje i dividenda ubirati 😉

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.


Ne kužim više ima li rezanja proporcionalno ili ne i za iznos od 31000 kn uplate koliko dionica dobivam?

“U istom postotku u odnosu na taj razmjer, znači 53-54 posto, smanjivat će se i sve ostale ponude, odnosno i ponude niže od prosjeka”, kazao je Polančec.
…dakle dobivas cca. 14600kn…vjerovatno 55 dionica…ukoliko dobro shvatih gdina Podravkinog portira…
[smiley2]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Zanimljivo je pogledati priču sa strane. Po Lujevoj izreci [smiley2] “Država to sam ja” da li je moguće tužiti Salamandera zbog oštećivanja državnog proračuna za cca 1-1,5 milijardi kuna.
Cijena malim dioničarima je prihvatljiva, ali bi im bilo svejedno da je cijena 300 i da je paket cca 25k kuna. Tko će na kraju profitirati, strane banke i fondovi koji će kupovati za manju lovu.
Ako uzmemo u obzir prosječnog Hrvata koji je da bi došao do 40k kuna, prodao dionice prije 10 dana koje sada vrijede minimalno 45k kn. Na kraju dobit prosječnog Hrvata je ? Računajte sami [smiley3]

New Report

Close