HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 01:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

obzirom na sve ovo sto se dogadja oko ipo-a i ono sto ce se tek dogoditi
mozda bi, umjesto o prodaji, bilo pametno razmisljati o dokupu tht-a 5.10 ?!? [smiley2]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

ajme koliko ljudi s*ru o t-ht dionicama.. strahota..
meni je neki dan frend govorio da ne kupujem dionice.. a kupio sam..
kaze da mu stara zna dosta toga o dionicama. i nakraju je i on uzeo paket od 38k kn

T-ht Dioničar

pustite zaradu, još je rano za to.
nego, koliko ljudi je uzimalo HT? kakve su procjene?
(vjerojatno je bilo to pitanje, ali … puno je stranica [smiley2])

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


pustite zaradu, još je rano za to. nego, koliko ljudi je uzimalo HT? kakve su procjene? (vjerojatno je bilo to pitanje, ali … puno je stranica [smiley2])

Preko 350.000 ponuda

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

moj prvi ide na 430, slijedeci paketi svaki 20 kn iznad

A svjestan sam da cu mozda sve prodavati po 400 (kad SVI toliko bruje o tih 400) ili nize…

Blago siromašnima duhom...

jeste culi kada za pojam”čistać cipela”
probajte naci na netu ,vrlo zanimljivu pricicu,ako ne bude islo,budem ju ja prepricao

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

aj ispricaj nam..

T-ht Dioničar


TunaSalad: ” pustite zaradu, još je rano za to. nego, koliko ljudi je uzimalo HT? kakve su procjene? (vjerojatno je bilo to pitanje, ali … puno je stranica [smiley2]) ” Preko 350.000 ponuda

…je, od toga 10% nevažeće, 25% ponude ispod 10 tis. kn i.t.d.[smiley8][smiley8]

[color=blue][b][i]'...my precious...!!!!'[/i][/b][/color]


jeste culi kada za pojam”čistać cipela”
probajte naci na netu ,vrlo zanimljivu pricicu,ako ne bude islo,budem ju ja prepricao

Jel ona sa Kennedy-jem? Ili neka druga?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


jeste culi kada za pojam”čistać cipela”
probajte naci na netu ,vrlo zanimljivu pricicu,ako ne bude islo,budem ju ja prepricao

1929? [smiley2]

No respect

Nek Vlada umjesto da nam vraća lovu , za tu istu lovu otkupi dionice od DT-a pa nam onda te dionice dislocira. Ionako je sve plačeno. Tak ne bi bilo rezanja paketića.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Nek Vlada umjesto da nam vraća lovu , za tu istu lovu otkupi dionice od DT-a pa nam onda te dionice dislocira. Ionako je sve plačeno. Tak ne bi bilo rezanja paketića.

Tko je šjor Mreich!Ne moraju nam vraćati novce,nek nam proknjiže dionice.I još nešto!Na službenoj stranici Vlade Sanader najavljuje da će viškom novca od prodaje namiriti i penzionere koji su pristali da se dug vraća u šest rata.Moje pitanje glasi: a što ako on tim istima odmah prije izbora vrati nekoliko rata?Koliko na taj način dobiva novih glasača?[smiley8]

New Report

Close