HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 03:19
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Opa, netko je nakliko po 350… To je sigurno neki spammer [smiley1]

Kako mu se samo da time baviti ?

deimos:

Opa, netko je nakliko po 350… To je sigurno neki spammer [smiley1]

Kako mu se samo da time baviti ?

Ne znam, trebao sam sutit da gledam te klikove. Nikad necu naucit.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

deimos:

Vidim da ljudi klikaju najvise na 400, pa na 450, pa tek onda na 350. Mozda je to zbog redosljeda, a mozda im je target izmedju 400-450. Zeznuo sam, nisam vodio racuna o redosljedu kad sam stavljao. Ah ti detalji, nikad mi nije islo.

Da ti je redoslijed drugačiji ljudi opet ne bi htjeli uopće vidjeti podatak od 350 kn, apetiti su veliki.

zaboli me za apetit i za post i za sve…
fundamenti govore da vrijedi 400 ili malo više…
tržište to može napuhati za još 10% i tu je priči kraj

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


darko09: ” deimos: ” Opa, netko je nakliko po 350… To je sigurno neki spammer [smiley1] ” Kako mu se samo da time baviti ? ” Ne znam, trebao sam sutit da gledam te klikove. Nikad necu naucit.

Ma druka čovjek cijenu prema dolje,rezati će mu pakete pa da uhvati nešto i 5.10. na rasprodaji.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Deutsche Telekom kupio je od France Telecoma Orange Netherlands za 1,3 milijardi eura u gotovini, ne uključujući dugove

DT će tom akvizicijom svoju bazu korisnika u Nizozemskoj povećati za više od 2,1 milijuna, na 4,8 milijuna. Za svoju će podružnicu T-Mobile pritom osigurati drugo mjesto na tom tržištu mobilne telefonije, iza nizozemskog KPN-a, nekadašnjeg državnog monopolista.

Njemački telekom od transakcije očekuje jednu milijardu eura vrijedne sinergije nakon što se u obzir uzmu troškovi restrukturiranja. Dovršetak transakcije očekuje se 1. listopada.

Čelnik DT-a Rene Obermann kazao je kako kompanija primjenjuje svoju strategiju koncentracije i ciljanog rasta. Širenje poslovanja s mobilnim telekomunikacijama izvan matičnog tržišta ključni je cilj DT-a, koji je trenutno u postupku akvizicije američke kompanije SunCom za 1,6 milijardi dolara.

DT je izvijestio da je od Europske komisije već dobio zeleno svjetlo za preuzimanje tvrtke Orange Nertherlands.

To je ta loša firma kojoj cijena dionice pada ( sad je 13 eura ) i koja je sa 51 % većinski vlasnik HT !

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

jesam vam rekao da ce biti 320 evo sve je izglednije,rezanja uz najvisu cjenu. Intuicija…

zaboli me za apetit i za post i za sve…
fundamenti govore da vrijedi 400 ili malo više…
tržište to može napuhati za još 10% i tu je priči kraj

[/quote]
fundamenti su ti 350-370, ako baš hoćeš točno
tako su negdje i DKVS-u samo je sad cijena 203,99[smiley4]
računaj koliko si u plusu u tom slučaju…
fundamenti ne znače ovdje ništa,barem ne u prvo vrijeme, tamo do godišnjeg FI u trećem mjesecu…
sad ti je ona “too big to fail” i nadam se da neće biti iznimka koja potvrđuje pravilo

Grgica! i ja se slazem, a i to sam rekao da me jedino tješi. Šta “narod” neće znati sta s tim i prije nego se snađu ( a kamoli registriraju ), već ćemo ispremješati situaciju.

A tebi tartufar jedno pitanje…
Dok ti tvoji penzići sa školarcima traže tartufe… Ne rade valjda nesto nezakonito : )
djedica i skolarac mi ne zvuci bas “nevino” i u redu..

pozdrav

Blago siromašnima duhom...

a dok god imam INA-u s cijene ipo (par paketa) i ULPL (kupljeno po 2800) sad pred dokapitalizaciju kao temelj portfelja, ne moram kopati po blatu i traziti tartufe : )

Blago siromašnima duhom...

Ma da se svi razumijemo. Nitko od nas neće odnjet gaće na štapu. Svi kukamo i zanovijetamo jer smo računali na veće prinose i zarade, ali na kraju kad se sve zbroji i oduzme zaradit ćemo na HT-u, a druge dionice koje imamo u portfeljima su se oporavile ili su pak na ATH.

Dakle zaključak … ne smijemo biti pohlepni i tašti kao gopon odvjetnik Lomax jer će nas dohvatiti zločesti striček Pachino i baciti nas na vječne muke [smiley2]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Štata IPO-a zbog ljudi koji znaju, ali dobit je isto velika, jer će ovo valjda opametiti one koji stavljaju zadnju kunu, a ne znaju na šta. Mislim da će slijedeći IPO-i biti za prave igrače, a najbitnije je da nam lovu vrate što prije.
Na koliko staviti naloge? 400 je apsolutni min, a vjerojatno 420-460. Pa ćemo vidjeti 🙂

Glas [b]PROTIV[/b] oporezivanja kapitalne dobiti

fundamenti su ti 350-370, ako baš hoćeš točno
tako su negdje i DKVS-u samo je sad cijena 203,99[smiley4]

Pogrešno je DKVS uspoređivati s T-HT-om. DKVS ima jako mali volumen trgovanja, često samo 100 dionica dnevno, dok će T-HT biti jedna od najlikvidnijih dionica na burzi s velikim udjelom fondova u trgovini. U prvo vrijeme će sigurno prevladavati mali kupci iz IPO-a, ali nakon nekog vremena će trgovinu preuzeti fondovi, a oni neće prodavati ispod cijene.

New Report

Close