HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 18:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sutra

ZAGREB – Općinski sud u Zagrebu trebao bi odlučiti hoće li, na prijedlog udruge Potrošač, zabraniti daljnje prikupljanje ponuda za kupnju HT-ovbih dionica. Udruga Potrošač je zatražila privremenu mjeru zabrane prikupljanja ponuda, smatrajući da u prospektu koji je odobrila HANFA, nisu navedeni svi potrebni podaci.

No respect


Sutra

ZAGREB – Općinski sud u Zagrebu trebao bi odlučiti hoće li, na prijedlog udruge Potrošač, zabraniti daljnje prikupljanje ponuda za kupnju HT-ovbih dionica. Udruga Potrošač je zatražila privremenu mjeru zabrane prikupljanja ponuda, smatrajući da u prospektu koji je odobrila HANFA, nisu navedeni svi potrebni podaci.

Sta reć na ovo , najvjerovatnije ce ponistiti IPO , pa na proljece u drugi krug ovisno o tome tko dobije izbore

najvrednije stvari u životu su besplatne


Da li postoji posebna procedura ako se želi povećati iznos koji smo uplatili? Naime, još sam prvi dan dao ponudu i uplatio. Čak sam uložio i više nego sam planirao, ali bih ju sada povećao, jer nisam očekivao da će biti baš ovolika pomama za dionicama.
Znam da sam negdje već vidio odgovor na temi, ali to je bilo jedno 200 stranica unazad… tak da stvarno ne znam gdje bih tražio.

možeš uzeti još, al ne po povlaštenim uvjetima a i pitanje je dal češ dobiti
bolje napravi ponudu na nekog drugog

Nije navedeno da ih ekipa tuzi za obracunsku jedinicu od jedne min sto bi ih navodno moglo kostat 5 milijardi kuna ali izgleda nis od odgode

http://www.rtl.hr/vijesti/prikaz/12022/



SLK:

Sutra

ZAGREB – Općinski sud u Zagrebu trebao bi odlučiti hoće li, na prijedlog udruge Potrošač, zabraniti daljnje prikupljanje ponuda za kupnju HT-ovbih dionica. Udruga Potrošač je zatražila privremenu mjeru zabrane prikupljanja ponuda, smatrajući da u prospektu koji je odobrila HANFA, nisu navedeni svi potrebni podaci.

Zar bi smjeli poništiti IPO sada nakon tolikih reklama i truda?
Sta reć na ovo , najvjerovatnije ce ponistiti IPO , pa na proljece u drugi krug ovisno o tome tko dobije izbore


[smiley1]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Sta reć na ovo , najvjerovatnije ce ponistiti IPO , pa na proljece u drugi krug ovisno o tome tko dobije izbore

Kolega mislim da se to nemože dogoditi ni u najluđim snovima. [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

nema šanse da se to desi
bila bi to smrtna presuda aktualnoj vladi
kakvo poništenje, to je samo fora da se smanji pritisak na kupnju

Nevera:

Sta reć na ovo , najvjerovatnije ce ponistiti IPO , pa na proljece u drugi krug ovisno o tome tko dobije izbore

Kolega mislim da se to nemože dogoditi ni u najluđim snovima. [smiley11]

Hehe, ako se to dogodi, ode Rkman na goli otočić.[smiley2]


nema šanse da se to desi
bila bi to smrtna presuda aktualnoj vladi
kakvo poništenje, to je samo fora da se smanji pritisak na kupnju

Trebali su prije pocet s tim sr….ma i plasit ljude, rezat ce nam rezat[smiley5][smiley5][smiley5]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

kad malo bolje razmislim ipak bi nam mogli dosta srezati… ak dobijemo za pola iznosa
možemo biti sretni…
joj,joj kako smo pogriješili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![smiley7][smiley7][smiley7]

Kako ovi mediji vole socne informacije, kazu sad na dnevniku da je upisalo preko 300t, i to ona kuma gleda u kameru i govori sa takvom sigurnoscu kao da je osobno brojala, nemos vjerovati!

Evo sad sam slušao na vijestima HTV 1………..vele da je do sada upisalo više od 300 000 građana……..
Da mi je znati kak sad neće bit rezanja paketa……[smiley7]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close