HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 14:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Čini mi se da su gužve po poslovnicama manje nego proteklih dana, koliko sam onako odokativno uspio primijetit…………

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


nego šalu na stranu, jel netko možda zna…ako si predao ponudu na
38.000 kn, a do sutra uplatiš samo npr. 20.000 kn…jel je ponuda i
dalje važeća ili se odbija u cjelosti?

Povuci je i uzmi novu na manji iznos.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Čini mi se da su gužve po poslovnicama manje nego proteklih dana, koliko sam onako odokativno uspio primijetit…………

To sada više nije relevantno, normalno je da nema više gužvi, tko je mislio upisati (a mislilo ih je 300.000), upisao je, ovo su ostali šlampavi koji razmišljaju hoću-neću.

A kaj se brinete, gledajte kako purani lete ovih dana, ima da HT ode na 500 drugi dan listanja

Hell is Empty and all the Devils are Here


nego šalu na stranu, jel netko možda zna…ako si predao ponudu na 38.000 kn, a do sutra uplatiš samo npr. 20.000 kn…jel je ponuda i dalje važeća ili se odbija u cjelosti?


Bas sam jučer provjerio u Erste banci i rekoše, ako ne uplatiš onoliko koliko si napisao na ponudi, ponuda se smatra nevažećom…

Who Dares [color=blue][b]Winns[/b][/color] !!!

Šprajc na http://www.banka.hr piše da je u ponedjeljak navečer bilo 285.000 upisnika HTa. [smiley8]

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


beholder: ” nego šalu na stranu, jel netko možda zna…ako si predao ponudu na 38.000 kn, a do sutra uplatiš samo npr. 20.000 kn…jel je ponuda i dalje važeća ili se odbija u cjelosti? ” Bas sam jučer provjerio u Erste banci i rekoše, ako ne uplatiš onoliko koliko si napisao na ponudi, ponuda se smatra nevažećom…

Hvala Bogu da je tako.
Nismo na pijaci.


beholder: ” nego šalu na stranu, jel netko možda zna…ako si predao ponudu na 38.000 kn, a do sutra uplatiš samo npr. 20.000 kn…jel je ponuda i dalje važeća ili se odbija u cjelosti? ” Bas sam jučer provjerio u Erste banci i rekoše, ako ne uplatiš onoliko koliko si napisao na ponudi, ponuda se smatra nevažećom…
beholder, 26.09.2007. u 15:39

to je naša šansa…

beholder:

nego šalu na stranu, jel netko možda zna…ako si predao ponudu na
38.000 kn, a do sutra uplatiš samo npr. 20.000 kn…jel je ponuda i
dalje važeća ili se odbija u cjelosti?

Povuci je i uzmi novu na manji iznos.

ne treba nista povlaciti, samo samo da novu ponudu sa drugim iznosom


Čini mi se da su gužve po poslovnicama manje nego proteklih dana, koliko sam onako odokativno uspio primijetit…………

Rekoše u Fini da ih je uplašila ova tužba od 5 milijardi. Uplašila je i mene ali ne za prvi paket, nego za x-ti. Stvarno, kolki su šanse da tužba uspije? Pogotovo ako je na prvostepenskom prošla.[smiley3]


Odlukom Upravnog suda u Zagrebu, a na koju nema pravo žalbe,društvu Potrošač zabranjuje se igranje u kvizu “Pogodi cijenu dionice i postani slavan”,jer je dotični svojim glupim ponašanjem uznemirio svekoliku javnost i ljubitelje ove plemenite igre.Upravni je sud mišljenja da Potrošač govori gluposti,te da se njegovo djelovanje mora ograničiti na cijene u super-marketima i tržnicama,a ne na Zagrebačkoj i Londonskoj Burzi.Pa ipak, Upravni sud ne može poreci da Potrošač na neki način nije postao slavan,a da pritom nije ni pokušao pogoditi cijenu dionice.Međutim,uzimajući u obzir sve relevantne činjenice Upravni je sud presudio kao što piše u izreci,a društvu Potrošač preporuča da se žali Sudu u Hagu ili nekad popularnoj emisiji “Od glave do pete”.[smiley2]

Potrošač je dakle potrošio svoj kredit,a kviz ide dalje![smiley13]

Sve će to Ilija Rkman razbucati.

New Report

Close