HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 12:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


25% kapitala za fizicke osobe je : 20,472,213 dionica. * cca 290 kuna=5 milijardi 937 milijuna kuna. Dakle 6 milijardi kuna. Nisam siguran da ce se rezati ispod 30,000 kuna. Ako se bude rezalo neka mi samo netko kaze da narod jadno zivi.

ne kupuje narod što zna šta je burza, nego dosadio jad, ova kupnja je možda očaj

poslije bitke svi su vojnici generali


A pazi ovo:

“Svi rođaci autora analize do prvog koljena uzdužne i poprečne linije su upisali dionice Hrvatskog telekoma u vrijednosti 38.000,00 kuna. Analiza nije nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnih papira, a napisana je u dobroj vjeri i u cilju veće transparentnosti financijskog sustava.”[smiley2]

Pozdrav Martingaleu [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Meni je od svega najjača izjava jednog penzića za novine:
“Želim zaraditi kao tajkun, potpisom” [smiley2][smiley2][smiley2]

I to je suština cijele jagme

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

nacija je pokazala pravo lice, love se ima a brza zarada je ono cemu tezimo, kakav milanovic rad se najvise isplati…
to više ni mojoj nečakinji od 11 godina nemre prodavat takve price[smiley1][smiley1][smiley1]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

ovo je ko ona austrijska ili tak neš igra KOLO SRECE, svi se polakomili za brzom zaradom…
to je dobro a nadamo se da će i lova koja se zadela na T-HT-u ili u daljnja ulaganja novopečenih dioničara…
možda ne glavnica ali zaradu mogu riskirat ili ćemo u opću potrošnju?
na burzi veliki prometi sve ide gore, jel to najava da sve više vjerujemo u pobjedu HDZ-a?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

šteta da se HT nije dogodio 2000 god puno bi bolje razumjevali svijet oko nas i da kapitalizam nisu samo trgovački centri, novi auti i dostupni krediti…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Looka sve uplatil kajn je mislil pa sad odustajem o raspravama oko cijene i rezanja paketa, vrijednosti, fundamenata…
treba se dobro koncetrirat i biti konkurentan na kad nam trgovanje zapocne…
sretno nam bilo [smiley1][[smiley2][smiley8]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Meni je od svega najjača izjava jednog penzića za novine: “Želim zaraditi kao tajkun, potpisom” [smiley2][smiley2][smiley2] I to je suština cijele jagme

I bude zaradil,pa se vrati na burzi zaraditi još više.
Takvi nam trebaju u ovom trenutku,što više zadovoljnih THT-ovaca u napadu na burzu.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

ljudi jel netko možda zna kako će se rezati paketi ako dođe do rezanja?
ne znam jel bilo ovo pitanje… [smiley7]

nego šalu na stranu, jel netko možda zna…ako si predao ponudu na 38.000 kn, a do sutra uplatiš samo npr. 20.000 kn…jel je ponuda i dalje važeća ili se odbija u cjelosti?

Malo me zabrinulo ovih 5 milijardi od tužbe. Izvlači li to DT lovu od nas da plati tužbu a onda nam dionica padne na 50 kn. No, u članku piše da će to THT morati isplatiti(5 mlrd) samo ako će svi klijenti od THT-a tužiti. Jer sam ja klijent, jesam. Evo, ja neću tužiti i zahvaljujući meni tužba neće uspjeti. Sam dobro povezao?

Malo me zabrinulo ovih 5 milijardi od tužbe. Izvlači li to DT lovu od nas da plati tužbu a onda nam dionica padne na 50 kn. No, u članku piše da će to THT morati isplatiti(5 mlrd) samo ako će svi klijenti od THT-a tužiti. Jer sam ja klijent, jesam. Evo, ja neću tužiti i zahvaljujući meni tužba neće uspjeti. Sam dobro povezao?

Ne

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close