HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 10:44
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jednu sam zanimljivu stvar primjetio svih ovih dana.
Ljudi koji stoje u redovima, naravno znajući o dionicama koliko i o kvantnoj fizici, imaju onaj
zadovoljni smješak na licima kao, već su zaradili a ovaj upis je samo formalnost. Naravno
kad ih se pita svi teško žive i jedva spajaju kraj s krajem ali 38k za dionice imaju. Naravno
poseban je naglasak na penziće!!!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Kad bi trebao biti povrat pretplaćenog novca?


Jednu sam zanimljivu stvar primjetio svih ovih dana.
Ljudi koji stoje u redovima, naravno znajući o dionicama koliko i o kvantnoj fizici, imaju onaj
zadovoljni smješak na licima kao, već su zaradili a ovaj upis je samo formalnost. Naravno
kad ih se pita svi teško žive i jedva spajaju kraj s krajem ali 38k za dionice imaju. Naravno
poseban je naglasak na penziće!!!

Nemaju oni tu lovu, neko drugi ima i kupuje na njihovo ime za pivu i čevape.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

a evo i da ja dam svoje procjene iako mi je to sve više dosadno jer sad su kao svi znali koliko će biti ponuda.
Prije početka IPOa mislio sam nekih 150k ljudi ali već nekoliko dana vrtim u glavi sa cifrom 300k i kako vidim
sad se i u dnevniku iznose procjene koje su bliske mojima.
Cijenu sam od davno zamislio na 310 jer mi je bilo sumljivo čim su digli raspon cijene sa procjene 310 na 320.
Mislim da su to napravili namjerno da daju za 310 pa mogu reći kao da zbog ljudi nisu išli sa max cijenom.
I na kraju mislim da će biti rezanja i to za nekih 35% (uzimao sam prosjek uplata 30000kn).
Živi bili da mi kažete kako sam se precjenio!
Pozdrav

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Nemaju oni tu lovu, neko drugi ima i kupuje na njihovo ime za pivu i čevape.

Ma ima i toga ali mi se ipak čini da većina ulaže svoje pare.
Sjećam se kako mi je dobra fora bila ona promocija na TVu s Knjazom i gefufnama
ali danas vidim da to možda i nije bilo režirano-sve mi se čini da su to snimili onako
spontano.Previše je realistično!

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...


Jednu sam zanimljivu stvar primjetio svih ovih dana. Ljudi koji stoje u redovima, naravno znajući o dionicama koliko i o kvantnoj fizici, imaju onaj zadovoljni smješak na licima kao, već su zaradili a ovaj upis je samo formalnost. Naravno kad ih se pita svi teško žive i jedva spajaju kraj s krajem ali 38k za dionice imaju. Naravno poseban je naglasak na penziće!!!

uglavnom na dionicama danas zeli zaraditi sirotinja,bogati tajkuni todoric,grgic,rajic,zubak i sl. su svoje dionice kupili puno prije nas, devedesetih…
pocinje mi se lagano gadit ovaj ipo,prvo kazu 23% onda 32,potrosac se javi zadnji dan da HTu prijeti gubitak od 5 miljardi kn,Sanader zadnje dane spominje kako gradani kupuju na vlastitu odgovornost i rizik,ma daj odje….. vecina je kupila dionice jer je vlada sam rekla da ce dati diskont od koji15% gradanima,kao najtransparentnija privatizacija….
zelim da srezu paket do ibera,da mi vrate moje pare, da mogu investirat u snajper i ciljat Sanadera.

Evo dobar članak i komentar, pa usporedite. Ne prodajte, ima vremena…

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=028fddb2-4a4e-42a8-9c4c-d50a18378e90

Knjige i kava

E sad kad nam naš gosp. Rkman blokira IPO bit će fešte … ali Ivo S. je ipak jači … a ko jači taj kvači, zar ne?

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

A pazi ovo:

“Svi rođaci autora analize do prvog koljena uzdužne i poprečne linije su upisali dionice Hrvatskog telekoma u vrijednosti 38.000,00 kuna. Analiza nije nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnih papira, a napisana je u dobroj vjeri i u cilju veće transparentnosti financijskog sustava.”

[smiley2]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


super24: ” ma ne zna nitko od vas zivotinja… sad ce ljudi fino prodavati ko pijani na + 20-25% sretni a sretni i fondovi, a ja najsretniji jedino malo kasnije.. ”

komu ćeš prodavati kad se domaći fondovi namire? [smiley7]

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!


A pazi ovo: “Svi rođaci autora analize do prvog koljena uzdužne i poprečne linije su upisali dionice Hrvatskog telekoma u vrijednosti 38.000,00 kuna. Analiza nije nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnih papira, a napisana je u dobroj vjeri i u cilju veće transparentnosti financijskog sustava.” [smiley2]

Što će reči, ako legne dionica HT-a, ode kuća!
Samo nije nam rekao jesu li malobrojna ili mnogobrojna familija, kao Topalovići.[smiley2]

25% kapitala za fizicke osobe je :
20,472,213 dionica.

* cca 290 kuna=5 milijardi 937 milijuna kuna.
Dakle 6 milijardi kuna.

Nisam siguran da ce se rezati ispod 30,000 kuna.

Ako se bude rezalo neka mi samo netko kaze da narod jadno zivi.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close