HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 14:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

navodno info iz Vlade
cijena 270 kn…
došao info s više strana…
neimenovani Vladin dužnosnik i 3 brokerske kuće[smiley7]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka


Primus:
Ljudi koji je sistem za prodaju tih dionica kod svoga brokera, ako može
neko objašnjenje. Znači dionice T-HTa dobijem i onda šta nazovem
brokera i kažem mu da mi proda te dionice. Dali se to tako radi ili
šta, koliki je rok da se to javi brokeru i onda da se proda tj. stavi
na prodaju.

Evo ovako kolega. Ja sam broker pa ću vam reći najakši način:
1. Predajte ponudu i uplatite dionice
2. javite mi se na PM pa ću vas odvesti na ručak (ja ne primam stranke
u uredu nego ih vodim na ručak u restoran po njihovu izboru – to je
nova metoda ophođenja s klijentima)
3. tamo ćete potpisati ugovor o prijenosu dionica s slobodne pozicije u
SDA na svog brokera tj. mene
4. ja ću prodati dionice.
E sada ako ste dobro čitali javit će te mi se jer nam boljeg i
jeftinijeg od mene. (nema naknade plus dobiš ručak). Ovo vrijedi i za
ostale novopečene kolege: ljudi nemojte se mučiti, samo se javite meni
i sve će biti sređeno!!!!!!!!!!!![smiley2]

Radije daj oglas u nekim novinama.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


nesluzbeno, do danas, 210.000 ponuda (HTV)

Da mi je znati kaj će Sanader i Polančec sad smislit a da ne režu pakete………
A svi kukaju da nemaju para………[smiley11][smiley7]

Ostaje pitanje koliko je ukupno punih paketa, odnosno onih manjih. Ako bi išli na maksimalni iznos cijene mislim da do rezanja možda neće ni doći. Drugo što je netko već napomenuo da je upitno koliko će ljudi odustati, to sve daje nadu da do rezanja možda ipak neće doći.

U jedno sam 100% siguran. Vrlo vjerovatno kolaps trgovinsko – telefonskog sustava kada krene trgovanje. [smiley8]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

[smiley1][smiley1][smiley1]

ajde, bar je na forumu veselo, kad već nije u FINI HPB-u ili ERSTE…..

[color=blue]..... bolje biti malo glup nego malo pametan.....[/color]


imam jedno pitanje…ne znam jel je već bilo…
kako će se rezati paketi? proporcionalno ili svakom isto?

[smiley2]LOL[smiley2]

[b]Uvijek imaj na umu da je put samo put. [/b] [i]Carlos Castaneda 'Učenja Don Juana: Znanje Jaqui Indijanaca' [/i]


Zeko zna: ” Primus: Ljudi koji je sistem za prodaju tih dionica kod svoga brokera, ako može neko objašnjenje. Znači dionice T-HTa dobijem i onda šta nazovem brokera i kažem mu da mi proda te dionice. Dali se to tako radi ili šta, koliki je rok da se to javi brokeru i onda da se proda tj. stavi na prodaju. Evo ovako kolega. Ja sam broker pa ću vam reći najakši način: 1. Predajte ponudu i uplatite dionice 2. javite mi se na PM pa ću vas odvesti na ručak (ja ne primam stranke u uredu nego ih vodim na ručak u restoran po njihovu izboru – to je nova metoda ophođenja s klijentima) 3. tamo ćete potpisati ugovor o prijenosu dionica s slobodne pozicije u SDA na svog brokera tj. mene 4. ja ću prodati dionice. E sada ako ste dobro čitali javit će te mi se jer nam boljeg i jeftinijeg od mene. (nema naknade plus dobiš ručak). Ovo vrijedi i za ostale novopečene kolege: ljudi nemojte se mučiti, samo se javite meni i sve će biti sređeno!!!!!!!!!!!![smiley2] ” Radije daj oglas u nekim novinama.

Ma problem je što bi se stvarno netko javio pa bi me Ante po Miramarskoj hvatao[smiley2]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


BAKICAAA: ” Jutros dobivena informacija od službenice Fine,ukoliko želim uplatiti manji iznos od onog navedenog u ponudi,potrebno je napraviti novu ponudu i po toj novoj ponudi uplatiti.[smiley11] ” Naravno. Daj Bože, da bude što više takvih neinformiranih (ne mislim na tebe). Ali, bolje ti uzmi tu oklagiju pa napravi reda.

Evo,sve sam uspjela napraviti,čak i bez oklagije[smiley2],službenica mi je napravila posve novu ponudu,čak mi je ispravila i prezime.Ništa nije lako,a moja bi mama rekla:Svaka para je krvava…[smiley2][smiley2]

DA, rezati će se proporcionalno – svakom isto! Rezati će D.P. a u komisiji će biti Ivo i Šuki!

Jedna anegdota od jučer. Stojim u redu do jedne penzićke, ona ispred mene i nakon 10 min. me pita
Jel se tu prodaju dionice INE.
Ne, gospođo THT-kažem ja.
A jel to ono T-com-pita ona.
Da, to vam je to i T-mobile, sve je to THT-kažem ja.
A dobro, kaže ona i ode upisati dionice sa smješkom.

Bilo je još jučer sličnih primjera, tako da vjerujem da masa ljudi nema pojma kako se kupuju, a kamoli prodaju dionice.

Knjige i kava

Možda netko još stigne odustati. Nakon ovakvih stvari dionice telekoma mogu prilično pasti.

http://www.net.hr/vijesti/page/2007/09/18/0411006.html

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Možda netko još stigne odustati. Nakon ovakvih stvari dionice telekoma mogu prilično pasti. http://www.net.hr/vijesti/page/2007/09/18/0411006.html

Pa to sve lijepo piše u prospektu!

I love the Smell of Profits in the Morning


Možda netko još stigne odustati. Nakon ovakvih stvari dionice telekoma mogu prilično pasti. http://www.net.hr/vijesti/page/2007/09/18/0411006.html

Trebali su ovakove članke objavljivati prije 10 dana a ne danas. 15-20 000 paketa bi bilo manje.

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy

New Report

Close