HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 17:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

evo, ako jos nekom nije jasno, nije na odmet staviti Upute o prodaji T-HT dionica

“Please, God, Just One More Bubble.”


Da ne ponavljam svoj post sa strane 276, T-HT će upisati preko 350.000 ljudi, i brojka bi se mogla opasno približiti pola milijona… cujemo se petak.

eh….. nećemo baš pretjerivati…..[smiley2]

[color=blue]..... bolje biti malo glup nego malo pametan.....[/color]


Primus:
Ljudi koji je sistem za prodaju tih dionica kod svoga brokera, ako može neko objašnjenje. Znači dionice T-HTa dobijem i onda šta nazovem brokera i kažem mu da mi proda te dionice. Dali se to tako radi ili šta, koliki je rok da se to javi brokeru i onda da se proda tj. stavi na prodaju.

Evo ovako kolega. Ja sam broker pa ću vam reći najakši način:
1. Predajte ponudu i uplatite dionice
2. javite mi se na PM pa ću vas odvesti na ručak (ja ne primam stranke u uredu nego ih vodim na ručak u restoran po njihovu izboru – to je nova metoda ophođenja s klijentima)
3. tamo ćete potpisati ugovor o prijenosu dionica s slobodne pozicije u SDA na svog brokera tj. mene
4. ja ću prodati dionice.
E sada ako ste dobro čitali javit će te mi se jer nam boljeg i jeftinijeg od mene. (nema naknade plus dobiš ručak). Ovo vrijedi i za ostale novopečene kolege: ljudi nemojte se mučiti, samo se javite meni i sve će biti sređeno!!!!!!!!!!!![smiley2]


Pravi altruist u kapitalističkom svijetu. Dobra duša ili čovjek opasnih namjera?[smiley2]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


luki007: ” …….. A svi kukaju da nemaju para………[smiley11][smiley7] ” Da.To je ono što posebno iritira..Po anonimnim anketama koje godinama provode agencije,80% Hrvata se osjeća siromašno….Sindikati rade izračuna za potrošačke košarice koje su tobože osiromašene i preskupe… S druge strane kad ja u društvu kažem da imam dovoljno novaca i ne oskudijevam u ničemu onda me gledaju čudno…

je, tu si u pravu! 80% je siromašno, a 20% kupuje dionice HT-a.

[color=blue]..... bolje biti malo glup nego malo pametan.....[/color]

imam jedno pitanje…ne znam jel je već bilo…
kako će se rezati paketi? proporcionalno ili svakom isto?


imam jedno pitanje…ne znam jel je već bilo… kako će se rezati paketi? proporcionalno ili svakom isto?

proporcijalno..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


beholder: ” imam jedno pitanje…ne znam jel je već bilo… kako će se rezati paketi? proporcionalno ili svakom isto? ” proporcijalno..

ma da ? [smiley1]


imam jedno pitanje…ne znam jel je već bilo… kako će se rezati paketi? proporcionalno ili svakom isto?

[smiley2]


imam jedno pitanje…ne znam jel je već bilo…
kako će se rezati paketi? proporcionalno ili svakom isto?


Ja ne vjerujem da nakon 400 stranica ispisanih o ovoj temi ljudi još pitaju to isto pitanje [smiley5]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


mmstanic: ” beholder: ” imam jedno pitanje…ne znam jel je već bilo… kako će se rezati paketi? proporcionalno ili svakom isto? ” proporcijalno.. ” ma da ? [smiley1]

Ne rezati će se najvjerijatinije nožem[smiley2][smiley2][smiley9]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


beholder: ” mmstanic: ” beholder: ” imam jedno pitanje…ne znam jel je već bilo… kako će se rezati paketi? proporcionalno ili svakom isto? ” proporcijalno.. ” ma da ? [smiley1] ” Ne rezati će se najvjerijatinije nožem[smiley2][smiley2][smiley9]

Skalperom,pa znaš da je naša Vlada precizna….[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


mravak: ” beholder: ” mmstanic: ” beholder: ” imam jedno pitanje…ne znam jel je već bilo… kako će se rezati paketi? proporcionalno ili svakom isto? ” proporcijalno.. ” ma da ? [smiley1] ” Ne rezati će se najvjerijatinije nožem[smiley2][smiley2][smiley9]” Skalperom,pa znaš da je naša Vlada precizna….[smiley2]

Ako se danas i sutra nastavi ovakav pritisak na kupnji možda i sijekirom[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close