HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 20:05
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,31
137.861
4,267
32,20
32,40
-0,62%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


…sutra ne mozes uplatit preko tekuceg zabe…moras podici novac i na najblizi salter erste, fine ili hpb-a.

Koliko znam preko ZABE se može uplatiti do četvrtka do 13:00h (ako me pamčenje dobro služi)…

branco, 26.09.2007. u 09:20
pozdrav svima
vjerujem da je ovo pitanje vec bilo ali eto meni kao pocetniku u ovom svijetu treba malo pojasnjenje
ako dodje do rezanja paketa za npr. 10 % da li to znaci da se jednako reze paket i onome tko je uplatio ispod 38 000 kn
npr. uplate 10 000 kn 20 000 kn….
da li to znaci da se i njima skida 10 % uplate pa ce ovi prvi imati uplatu
38000kn-10%
jednako kao
10000kn -10%

zahvaljujem

Točno! Znači ako je 10% propocionalno onda ce onaj od 38000 dobiti za 34200, a onaj od 10000 ce dobiti 9000


Jutros dobivena informacija od službenice Fine,ukoliko želim uplatiti manji iznos od onog navedenog u ponudi,potrebno je napraviti novu ponudu i po toj novoj ponudi uplatiti.[smiley11]

Potvrđujem…

Kruha i dionica.....


Jutros dobivena informacija od službenice Fine,ukoliko želim uplatiti manji iznos od onog navedenog u ponudi,potrebno je napraviti novu ponudu i po toj novoj ponudi uplatiti.[smiley11]

a što će se dogoditi onima koji uplate manje od navedenog iznosa?

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


BAKICAAA: ” Jutros dobivena informacija od službenice Fine,ukoliko želim uplatiti manji iznos od onog navedenog u ponudi,potrebno je napraviti novu ponudu i po toj novoj ponudi uplatiti.[smiley11] ” a što će se dogoditi onima koji uplate manje od navedenog iznosa?

Nevažeći listić..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Collina:

BAKICAAA: ” Jutros dobivena informacija od službenice Fine,ukoliko želim uplatiti manji iznos od onog navedenog u ponudi,potrebno je napraviti novu ponudu i po toj novoj ponudi uplatiti.[smiley11] ” a što će se dogoditi onima koji uplate manje od navedenog iznosa?”

Nevažeći listić..

Interesantno, valjda će biti i takvih

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Pozdrav svima.

Evo malo primjera iz moje okoline. Niti jedan umirovljenik kojeg znam ne ulaže u dionice
Ja ulažem 5000, moja djevojka 14000 i ostatak paketa prijatelj ( sve skupa 1 paket)
Taj isti prijatelj je uzeo svoj paket, moj, od svoje djevojke i još poneke.
Znaći moglo bi se reći da u prosjeku 50% ljudi iz moje okoline uzima puni paket.

SDA je vrlo teško kontaktirati telefonom.

Zna li tko kolika je gužva tamo na šalteru (vrijeme je za aktiviranje e-računa) ?
Poštom bi trajalo sigurno tjedan dana , ali i to je bolje od čekanja u redu satima….

[color=black][/color]
Strpimo se jos malo pa će se vidjet kako nemaju svi petlje i uplatiti. Jedno je prijavit ponudu a drugo iskeširat lovu. A kad krene trgovina bit će interesantno vidjet kako će se novi dioničari snaći. Možda sve krene u suprotnom smislu od očekivanog!?[smiley11]

Primus:
Ljudi koji je sistem za prodaju tih dionica kod svoga brokera, ako može neko objašnjenje. Znači dionice T-HTa dobijem i onda šta nazovem brokera i kažem mu da mi proda te dionice. Dali se to tako radi ili šta, koliki je rok da se to javi brokeru i onda da se proda tj. stavi na prodaju.

Evo ovako kolega. Ja sam broker pa ću vam reći najakši način:
1. Predajte ponudu i uplatite dionice
2. javite mi se na PM pa ću vas odvesti na ručak (ja ne primam stranke u uredu nego ih vodim na ručak u restoran po njihovu izboru – to je nova metoda ophođenja s klijentima)
3. tamo ćete potpisati ugovor o prijenosu dionica s slobodne pozicije u SDA na svog brokera tj. mene
4. ja ću prodati dionice.
E sada ako ste dobro čitali javit će te mi se jer nam boljeg i jeftinijeg od mene. (nema naknade plus dobiš ručak). Ovo vrijedi i za ostale novopečene kolege: ljudi nemojte se mučiti, samo se javite meni i sve će biti sređeno!!!!!!!!!!!![smiley2]

Čuvajte se poduzaća na čijem su čelu SVETE KRAVE. SVETE KRAVE ne vole promjene: one vole da se posao odvija kako se uvijek odvijao i često su slijepe u krizi. T. E. Deal & A. A. Kennedy


…….. A svi kukaju da nemaju para………[smiley11][smiley7]

Da.To je ono što posebno iritira..Po anonimnim anketama koje godinama provode agencije,80% Hrvata se osjeća siromašno….Sindikati rade izračuna za potrošačke košarice koje su tobože osiromašene i preskupe…
S druge strane kad ja u društvu kažem da imam dovoljno novaca i ne oskudijevam u ničemu onda me gledaju čudno…

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

a sta bi značio podignuti prstić???

New Report

Close